نحوه تماشای رایگان شکرگزاری چارلی براون


روز شکرگزاری نزدیک است و زمان تماشای عزیزتان را می‌سازد بادام زمینی تعطیلات خاص روز شکرگزاری چارلی براون. در هر زمان برای مشترکین Apple TV + در دسترس است، اما تلویزیون رایگان نیز وجود خواهد داشت، بنابراین همه می توانند بازی چارلی براون، پپرمینت پتی و مارسی را تماشا کنند. خواستگاری مایلز استندیش.

در اینجا زمان و مکان تماشای پخش رایگان است.

این پست شامل مشارکت است. فرقه به ماک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

نحوه تماشا بادام زمینی ویژه شکرگزاری به صورت رایگان

Apple TV+ برای همه حقوق دارد بادام زمینی تبلیغات تعطیلات اما او با PBS قراردادی برای پخش مراسم هالووین، شکرگزاری و کریسمس در سال 2021 بست.

PBS و PBS KIDS بازی خواهند کرد روز شکرگزاری چارلی براون یکشنبه، 21 نوامبر 2021، از ساعت 7:30 بعد از ظهر تا 8:00 بعد از ظهر ET / PT. تبلیغات محلی را برای در دسترس بودن دقیق بررسی کنید. این حتی بهتر از زمانی است که این ویژه از CBS و بعداً از ABC پخش شد، زیرا بدون وقفه تبلیغاتی پخش خواهد شد.

او اواخر سال خواهد آمد کریسمس چارلی براون در 19 دسامبر 2021. در PBS و PBS Kids خواهد بود.

یا آن را در Apple TV + تماشا کنید

در سال 2020، اپل به کسانی که مشترک Apple TV + نبودند اجازه تماشای آن را داد بادام زمینی ویژه شکرگزاری به صورت رایگان. در سال 2021 دیگر این اتفاق نخواهد افتاد. این بدان معناست که برای پخش جریانی نمایش به اشتراک 4.99 دلاری نیاز است.

کسانی که مشترک هستند می توانند در هر زمانی که چارلی براون نان تست و پاپ کورن را برای دوستانش سرو می کند، تماشا کنند، زیرا اکنون در دسترس است.

همینطور است بادام زمینی تبلیغات هالووین و کریسمس. هر یک از آنها را می توان استریم کرد یا برای مشاهده بعدی بارگیری کرد.

خرید می کند روز شکرگزاری چارلی براون روی DVD

کسانی که می خواهند همیشه به آن دسترسی داشته باشند بادام زمینی روز شکرگزاری ویژه و نمی خواهید مشترک Apple TV + شوید، می توانید یک DVD بخرید. با قیمت زیر 12 دلار موجود است.

خریدن از: آمازون

| بیشتر ▼ بادام زمینی پیشنهادات ویژه در راه است

اپل از پخش برنامه های ویژه تعطیلات کلاسیک با حضور چارلی براون و دوستانش صرف نظر نکرده است. او با استودیوی انیمیشن WildBrain همکاری کرد تا ماجراهای جدیدی برای گروه ایجاد کند. با چند برنامه آموزشی شروع شد، اما جذابیت واقعی بود نمایش اسنوپی با بازی بیگل مقاومت ناپذیر – سریالی که 100٪ تأیید منتقدان را دارد گوجه فرنگی خراب.

و در دسامبر 2021 اولین مورد جدید خواهد آمد بادام زمینی تعطیلات به خصوص از همکاری. فریاد زده خواهد شد برای Auld Lang Syne و جای تعجب نیست که سال نو را جشن می گیرند.

منبع: PBSمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …