نحوه معامله پوکمون با الماس درخشان و مروارید درخشان

اخبار اپل


منبع: iMore

از آنجایی که Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl (BDSP) نسخه انحصاری خود را از Pokémon دارند، باید برای پاک کردن Pokédex خود معامله کنید. پس از باز کردن National Pokédex، بیش از 493 پوکمون در BDSP وجود دارد، بنابراین تجارت به شما کمک می کند تا خیلی سریعتر به اهداف خود برسید.

مانند بازی های قبلی پوکمون، بسیاری از مردم از تجارت به عنوان فرصتی برای بدست آوردن پوکمون های براق، پوکمون های افسانه ای یا سایر موجودات کمیاب استفاده می کنند. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

توجه داشته باشید: بازیکنان برای شرکت در هر ویژگی آنلاین، از جمله تراکنش های آنلاین، باید یک اشتراک آنلاین Nintendo Switch داشته باشند.

آداب بازرگانی

 • چیزی را که مردم می خواهند ارائه دهید: هیچ کس پوکمون ساده شما را که فقط با راه رفتن می توانست به دست آورد، نمی خواهد. اگر با شخصی به صورت آنلاین معامله می کنید، باید چیز خوبی مانند یک پوکمون با Max IVs، یک پوکمون شیک یا یک نسخه انحصاری ارائه دهید، اگر می خواهید واقعاً با شما معامله کند.
 • هنگام معامله با مردم، به سرعت پاسخ دهید: این ناامید کننده است که منتظر بمانید تا طرف مقابل با شما تعامل کند، بنابراین توجه کنید، دکمه های مربوطه را در اسرع وقت فشار دهید و به سرعت معامله را به پایان برسانید.
 • اینقدر احمق نباش: هرگز اورستون را به Haunter که با آن معامله می کنید ندهید مگر اینکه شخصی که با او معامله می کنید صراحتاً آن را بخواهد.

با آن، بیایید خود را در تجارت غرق کنیم.

نحوه تجارت محلی اتاق محلی

اگر کسی در این نزدیکی هست که در نینتندو سوییچ خودش، Brilliant Diamond یا Shining Pearl را بازی کند، می‌توانید آن را اینجا معامله کنید. فقط پس از شکست دادن رهبر باشگاه ورزشی Roark می توانید از ویژگی های معاملاتی استفاده کنید.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

 1. روی الف تمرکز کنید مرکز پوکمون.
 2. بالا رفتن پله ها به سمت چپ.

  مرکز خرید Pokemon Bdsp برای Pokemon

  Pokemon Bdsp Trading Global Trade Up Stairsمنبع: iMore

 3. با زن داخل صحبت کن شمارنده وسط.
 4. اگر فقط می خواهید با افراد تصادفی آنلاین معامله کنید، انتخاب کنید آره. اگر می خواهید به گروهی با دوستان خاصی بپیوندید، انتخاب کنید بله با کد تماس. اگر می خواهید به گروهی که قبلا ایجاد کرده اید بپیوندید، انتخاب کنید بله، با گروه من.

  Pokemon Bdsp در میانه تجارت محلی تجارت کنید

  Pokemon Bdsp Trade تجارت محلیمنبع: iMore

 5. اکنون باید بازی خود را ذخیره کنید. انتخاب کنید آره.
 6. اگر با دوستان خاصی معامله می کنید، یک مورد از پیش تعریف شده وارد کنید کد تماس هشت رقمی که قبلا با یکدیگر به اشتراک گذاشته اید. کاری مانند هشت عدد مشابه یا 12345678 را انجام ندهید، زیرا احتمالاً افراد زیادی این کار را انجام خواهند داد.

  Pokemon Bdsp Trade for Local Trade Save

  کد معاملاتی محلی برای Pokemon Bdspمنبع: iMore

 7. پس از ورود به اتاق اتحادیه، فشار دهید دکمه Y و انتخاب کنید صدا زدن.
 8. انتخاب کنید تجارت.

  برای تجارت محلی Pokemon Bdsp تماس بگیرید

  Pokemon Bdsp Trade تجارت محلیمنبع: iMore

 9. با یک بازیکن تعامل کنید یا منتظر باشید تا بازیکن دیگری با شما تعامل کند.
 10. از شما سوال می شود که آیا می خواهید معامله کنید. انتخاب کنید آره.

  تعامل تجاری محلی Pokemon Bdsp Trading

  Local Pokemon Trade Bdsp بلهمنبع: iMore

 11. اکنون به صفحه معاملات هدایت خواهید شد. انتخاب کنید پوکمون می خواهید معامله کنید و انتخاب کنید آن را معامله کنید.
 12. پوکمونی را خواهید دید که طرف مقابل می خواهد آن را معامله کند. اگر چیزی را که می بینید دوست دارید، انتخاب کنید آن را معامله کنید از نو. اگر هر دوی شما با معامله موافقت کنید، یک دنباله معاملاتی آغاز می شود.
 13. اگر پوکمونی را که ارائه می‌کنند نمی‌خواهید، انتخاب کنید لغو. اکنون می توانید در صورت تمایل، پوکمون دیگری را برای معامله انتخاب کنید، تا زمانی که یکی را پیدا کنید که با آن موافق هستید.

  Pokemon Bdsp Trading تجارت جهانی با او تجارت کنید

  Pokemon Bdsp Trading تجارت جهانی آن دو را معامله کنیدمنبع: iMore

 14. هنگامی که می خواهید خارج شوید، به دایره زرد رنگ در پایین صفحه بروید و انتخاب کنید آره وقتی کادر محاوره ای ظاهر می شود.

  Pokemon Bdsp Trading Local Trade Vacation

  منبع: iMore

برای افزایش تعداد افرادی که می توانید با آنها تجارت کنید، باید به اتاق جهانی بروید. پس از صحبت با هر سه خانم پشت پیشخوان، می توانید زمانی که برای نمایش گزینه های معاملاتی بیرون هستید، Y را فشار دهید.

نحوه تجارت آنلاین اتاق جهانی

بخش اتاق جهانی اتاق اتحادیه به شما امکان می دهد پوکمون را با بازیکنان در سراسر جهان مبادله کنید. یا اگر می خواهید با دوستان خاصی معامله کنید، فقط یک کد هشت رقمی بیاورید، آن را وارد کنید و با دوستان خود معامله کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

 1. روی الف تمرکز کنید مرکز پوکمون.
 2. برو پایین پله های سمت راست.

  مرکز خرید Pokemon Bdsp برای Pokemon

  Pokemon Bdsp Trading Global Trade Down Stairsمنبع: iMore

 3. با زن داخل صحبت کن شمارنده وسط.
 4. اگر فقط می خواهید با افراد تصادفی آنلاین معامله کنید، انتخاب کنید آره. اگر می خواهید به گروهی با دوستان خاصی بپیوندید، انتخاب کنید بله با کد تماس. اگر می خواهید به گروهی که قبلا ایجاد کرده اید بپیوندید، انتخاب کنید بله، با گروه من.

  Pokemon Bdsp Trading Global Room Union Room

  تالار تجارت جهانی Pokemon Bdspمنبع: iMore

 5. انتخاب کنید آره برای ذخیره بازی شما
 6. اگر با دوستان خاصی معامله می کنید، یک مورد از پیش تعریف شده وارد کنید کد تماس هشت رقمی که قبلا با یکدیگر به اشتراک گذاشته اید.

 7. پس از ورود به اتاق اتحادیه، فشار دهید دکمه Y و انتخاب کنید صدا زدن.
 8. انتخاب کنید تجارت.

  فراخوان تجارت جهانی Pokemon Bdsp Trading

  Pokemon Bdsp Trading تجارت جهانیمنبع: iMore

 9. با یک بازیکن تعامل کنید یا منتظر باشید تا بازیکن دیگری با شما تعامل کند.
 10. از شما سوال می شود که آیا می خواهید معامله کنید. انتخاب کنید آره.

  Pokemon Bdsp Trading تجارت جهانی تعامل

  Pokemon Bdsp Trading تجارت جهانی مانند معامله بله کپیمنبع: iMore

 11. انتخاب کنید پوکمون می خواهید معامله کنید و انتخاب کنید آن را معامله کنید.
 12. اگر پوکمون پیشنهادی را دوست دارید، انتخاب کنید آن را معامله کنید از نو. اگر هر دوی شما با معامله موافقت کنید، یک دنباله معاملاتی آغاز می شود. اگر پوکمونی را که ارائه می‌کنند نمی‌خواهید، انتخاب کنید لغو.

  Pokemon Bdsp Trading تجارت جهانی با او تجارت کنید

  Pokemon Bdsp Trading تجارت جهانی آن دو را معامله کنیدمنبع: iMore

 13. هنگامی که می خواهید خارج شوید، به دایره زرد رنگ در پایین صفحه بروید و انتخاب کنید آره.

  Pokemon Bdsp Trading تجارت جهانی برگ زرد

  منبع: iMore

این تمام چیزی است که در تجارت جهانی وجود دارد. با معامله با بازیکنان مناسب، می توانید این Dex را خیلی سریع پر کنید. بعد از صحبت با هر سه خانم پشت پیشخوان، شما هم می توانید Y را فشار دهید وقتی بیرون هستید برای نمایش گزینه های معاملاتی در هر کجا که هستید.

نحوه معامله اقلام

کالای تجاری Pokemon Bdsp

منبع: iMore

برای مبادله اقلام با شخصی، فقط اجازه دهید آیتم پوکمون آن را نگه دارد و سپس فرآیند معامله را شروع کنید. این پوکمون را به شخص مورد نظر خود تغییر دهید. به خاطر داشته باشید که فقط مواردی که می توانند توسط یک پوکمون نگهداری شوند را می توان از این طریق معامله کرد و شما نمی توانید آن موارد را پس بگیرید.

چگونه به ایستگاه جهانی شگفت انگیز برسیم تجارت شگفت انگیز

تجارت در Pokemon Bdsp Pokeball

منبع: iMore

معامله شگفت انگیز زمانی است که شما یک پوکمون تصادفی را در سرویس معاملاتی قرار می دهید و یک پوکمون تصادفی را دریافت می کنید که شخص دیگری در سرویس معاملاتی قرار داده است. Pokémon گفته است که این ویژگی در Brilliant Diamond و Shining Pearl خواهد بود، اما در حال حاضر در اینجا موجود نیست. باید منتظر اضافه شدن آپدیت بعدی باشیم. من حدس می‌زنم که همزمان با سازگاری Pokémon HOME وارد شود.

نحوه انتقال با Pokémon HOME

Pokemon Home Dialga Palkia

منبع: iMore

Pokémon HOME یک سرویس ویژه است که با بازی های Nintendo Switch Pokemon کار می کند تا بازیکنان بتوانند شکارهای خود را به بازی های مختلف سوییچ منتقل کنند. با این حال، او در حال حاضر با الماس درخشان و مروارید درخشان کار نمی کند. Pokemon قبلاً گفته بود که سازگاری در سال 2022 اضافه می شود، اما هنوز تاریخ دقیقی تعیین نشده است.

من باید همه آنها را معامله کنم!

تنها راه برای تکمیل Sinnoh Dex یا National Dex خود معامله با دیگران است. به یاد داشته باشید که برای تجارت آنلاین به اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین نیاز دارید و اگر می‌خواهید پوکمون کمیاب یا براق دریافت کنید، باید در ازای آن پوکمون خوبی ارائه دهید.

بهترین باش

Pokemon Brilliant Diamond Shining Pearl Titles

الماس درخشان و مروارید درخشان

با رهبران سالن های ورزشی و الیت فور مبارزه کنید

هشت رهبر در سالن بدنسازی و الیت فور وجود دارند که باید در منطقه سینو برنده شوند، از جمله قهرمان فعلی سینتیا. با تراز کردن بهترین تیم پوکمون که می توانید ایجاد کنید، همه آنها را دانلود کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …

اخبار اپل
این کابل های لایتنینگ بافته شده نسبت به اپل دوام بیشتری دارند

چرا باید به کابل سفید خسته کننده ای بچسبید که وقتی بتوانید آن را به بافته ارتقا دهید، به ناچار از بین می رود؟ عکس: Cult of Mac Deals اپل در زمینه شارژ لوازم جانبی از رکورد خوبی برخوردار نیست. کابل های لایتنینگ این شرکت، به ویژه، گران قیمت و …