نقشه های اپل نقشه سه بعدی جدید را در واشنگتن راه اندازی کرد

اخبار اپل


امروز اپل از محتویات و ویژگی های جدید زیادی در خدمات خود برای تجلیل از جانبازان در این روز جانبازان خبر داد.

یکی از این اعلان‌ها، به‌روزرسانی قابل توجه نقشه‌های اپل بود. این به روز رسانی یک نقشه سه بعدی جدید از پایتخت ایالات متحده را اضافه می کند و به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به سفر به شهر، از بناهای یادبود و مکان های دیدنی بازدید کنند.

همانطور که اپل توضیح می دهد، می توانید یادبود جنگ جهانی دوم، یادبود سربازان جنگ کره، یا یادبود سربازان ویتنام را به صورت سه بعدی کاوش کنید.

نقشه های اپل، یک نقشه سه بعدی جدید از واشنگتن دی سی، به کاربران سراسر جهان راهی برای کاوش نقاط دیدنی و بناهای یادبود، مانند یادبود جنگ جهانی دوم، یادبود کهنه سربازان جنگ کره، یا یادبود کهنه سربازان ویتنام ارائه می دهد.

علاوه بر نقشه سه بعدی جدید، خدمات پارک ملی همچنین راهنمای جدیدی را منتشر کرده است که میراث نظامی ایالات متحده را در سراسر کشور ارائه می دهد.

در راهنمای میراث نظامی پارک‌های ملی ایالات متحده، بنیاد پارک‌های ملی از کاربران دعوت می‌کند تا مکان‌هایی را در ایالات متحده که برای بزرگداشت و قدردانی از خدمات کهنه‌سربازان، از پارک ملی تاریخی Minute Man در کنکورد، ماساچوست، تا Rosie the Riveter در ایالات متحده کاوش کنند. Home Front National Historical پارک در ریچموند، کالیفرنیا.

منبع: اپل

به‌روزرسانی‌های نقشه‌های اپل اکنون زنده و آماده مشاهده هستند.

اپل هنگام میزبانی WWDC21 در ماه ژوئن از برخی از این نقشه های سه بعدی جدید رونمایی کرد. در طی نمایشی از به‌روزرسانی‌های Apple Maps، این شرکت نشانه‌های سه بعدی و ناوبری مشابهی را در اطراف سانفرانسیسکو نشان داد. با آپدیت امروز مطمئن به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد به مرور زمان این ویژگی ها را در شهرهای بیشتری راه اندازی کند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …