نمای کلی چاپگر عکس Liene 4×6: یک چاپگر ساده که ارزش نگهداری دارد

اخبار اپل


منبع: Liene

اگر شما هم مثل من هستید، بیشتر عکس‌های آیفونی که می‌گیرید در نهایت از طریق iMessage یا به‌طور نامحدود در Photos به جهان می‌روند. از آنجایی که ما تمایل داریم به عکس ها از دریچه رسانه های اجتماعی نگاه کنیم، جایی که هر تصویر کاهش یافته و به شدت فیلتر شده است، به راحتی می توان فراموش کرد که واقعاً دوربین آیفون چقدر خوب است.

اگر آماده‌اید مهارت‌های عکاسی خود را تقویت کنید و جنبه هنری خود را با جهان (یا حداقل با مادربزرگتان) به اشتراک بگذارید، چاپگر عکس Liene 4×6 ابزاری قابل اعتماد است که می‌توانید در زرادخانه خود داشته باشید. برخلاف برخی از بهترین دوربین‌های فوری امروزی، عکس‌های نوستالژیک و عکس‌های گذشته که یک دوربین چاپگر را در یک دوربین ترکیب می‌کنند، Liene با آیفون شما کار می‌کند. طبق معمول عکس بگیرید، آنها را در Photos یا برنامه Liene Photo ویرایش کنید و سپس آنها را چاپ کنید. این لذت فوری و عکس های رنگی است. چه چیزی را دوست نداشته باشیم؟

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

به عنوان یک عکاس، چاپگر Liene من را مجذوب خود کرد. می‌خواستم ببینم که چگونه با استفاده از دوربین‌های سنتی‌تر حرفه‌ای بدون آینه و چاپگر جوهرافشان ترکیب می‌شود و آیا این به گردش کار من کمک می‌کند یا خیر.

رندر چاپگر عکس Liene برش خورده است

چاپگر عکس Liene 4×6

ردیف پایین: یک چاپگر اختصاصی تلفن هوشمند راهی عالی برای یادگیری نحوه گرفتن عکس های بهتر با آیفون و به اشتراک گذاری آنها با عزیزانتان است. برنامه کمی پوسته پوسته است، اما این چاپگر پایدار است و برخی از بهترین تصاویر چاپ شده را که من دیده‌ام را نمایش می‌دهد.

خوب

 • چاپ های رنگی زنده
 • یک اثر کوچک
 • شبکه وای فای خودش را دارد
 • چاپ های 4*6 اینچی
 • خارج از جعبه کار می کند

بد

 • برنامه سریع
 • فقط یک سایز چاپ می کند

چاپگر عکس Liene 4×6: قیمت و در دسترس بودن

عکس و چاپگر خط

منبع: Jody Owan / iMore

چاپگر سری Amber جدید Liene منحصراً از طریق آمازون در دسترس است. به قیمت 135 دلار فروخته شد. این قیمت شامل چاپگر عکس، یک کارتریج جوهر و 20 برگ کاغذ عکس براق می باشد. چاپگر عکس Liene با دستگاه های iPhone، iPad، Android و رایانه یا Mac شما کار می کند.

چاپگر عکس Liene 4×6: چی خوبه

برش عکس در چاپگر Liene

منبع: Jody Owan / iMore

من چند ماه را با چاپگر عکس Liene گذراندم و چیزی برای دوست داشتن وجود دارد.

راه اندازی و راه اندازی چاپگر آسان است و پیچیده تر از کشیدن کارتریج جوهر در محل، افزودن کاغذ به سینی کاغذ و وصل کردن چاپگر به پریز برق نیست. این کیت شامل مجموعه ای جامع از دستورالعمل ها است، اما احتمالاً به آنها نیازی نخواهید داشت.

اتصال از iPhone شما به چاپگر شما از طریق شبکه Wi-Fi داخلی خود Liene است که بسیار عالی است. این بدان معناست که می توانید از هر جایی چاپ کنید، حتی از مکان هایی دور از سیگنال تلفن همراه یا Wi-Fi! آیفون من در لحظه ای که چاپگر را روشن کردم سعی کرد به شبکه Liene متصل شود و در عرض چند ثانیه آماده شد.

چاپگر عکس Liene عکس های 4×6 اینچی را نمایش می دهد. بسیاری از بهترین چاپگرهای عکس آیفون امروزی عکس هایی با اندازه نامناسب 2×3 اینچی به شما می دهند، بنابراین من بلافاصله از اندازه Liene قدردانی کردم. قاب سفید اطراف چاپ پس از خشک شدن جوهر خم می‌شود و از بین می‌رود و عکس‌های انتها به لبه‌ای درخشان و با جزئیات را برای شما به ارمغان می‌آورد.

اتصال از iPhone شما به چاپگر شما از طریق شبکه Wi-Fi داخلی خود Liene است که بسیار عالی است.

حالا بیایید در مورد کیفیت چاپ صحبت کنیم. این که بگویم از شگفت‌انگیز بودن چاپ‌ها متحیر شده‌ام، دست کم گرفتن است. رنگ ها بی نهایت دقیق هستند. عکس ها واضح و روشن بودند و کاغذ گلاسه با بسیاری از خدمات چاپ رده بالاتر رقابت می کرد. واقعاً؛ این خیلی خوبه.

Liene از تصعید حرارتی رنگ استفاده می کند. این فرآیندی است که به رنگ‌ها اجازه می‌دهد به کاغذ نفوذ کنند و عکس‌ها را زنده اما رنگی دقیق می‌سازد. پس از اعمال جوهر، رنگ به رنگ، چاپگر Liene یک لایه محافظ به تصویر اضافه می کند تا از عکس ها در برابر خط و خش، آب و محو شدن محافظت کند. نتیجه یک عکس واضح است که در یخچال، در یک قاب یا آلبوم خوب به نظر می رسد.

عکس ها در مقابل چاپگر Liene

منبع: Jody Owan / iMore

به عنوان فردی که معمولاً چیزهایی را برای چاپ می فرستم، متوجه شده ام که چیزهایی را بارها و بارها چاپ می کنم و عکس های سفر مورد علاقه ام را به جای اینکه در رسانه های اجتماعی از طریق پست برای دوستان و بستگانم ارسال کنم. و راحت است. از دوربین کارم هم عکس گرفتم و بعد از ویرایش های ساده در فتوشاپ، روی Liene چاپ کردم. تصاویر نهایی با عکس‌های حرفه‌ای چاپ شده رقابت می‌کنند که من به فروشگاه دوربین‌های چاپ حرفه‌ای محلی شما ارسال یا می‌برم. آنقدر خوب هستند که ماه هاست چاپخانه نرفته ام.

این که بگویم از شگفت‌انگیز بودن چاپ‌ها متحیر شده‌ام، دست کم گرفتن است.

کاغذ عکس براق و کارتریج های جوهر در چاپگر عکس Liene به یکدیگر متصل هستند، بنابراین وقتی کاغذ تمام می شود، جوهر تمام می شود. چاپگر یک مانیتور واقعی سطح جوهر ندارد، بنابراین باید تعداد ورق های کاغذ باقیمانده را پیگیری کنید تا بدانید زمان تنظیم مجدد چه زمانی است. کیت های پر کردن مجدد، که حاوی کاغذ و کارتریج جوهر هستند، به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه هستند.

چاپگر Liene کوچک است و در هر مکانی جا می شود. در صورت عدم استفاده، سینی کاغذ به صورت مغناطیسی به بالای چاپگر می‌چسبد تا حتی فشرده‌تر تنظیم شود. من موفق شدم این چاپگر را در یک کوله پشتی بچسبانم و در چندین سفر آن را از ساحل به ساحل ببرم. سینی کاغذ در طول سفرهای متعدد سر جای خود می ماند و آنقدر سبک بود که تقریباً یادم نمی آمد برای سفر آمده باشد.

چاپگر عکس Liene 4×6: چیزی که خوب نیست

برنامه چاپگر Liene

منبع: Jody Owan / iMore

بگذارید فوراً بگویم: برنامه رایگان Liene به عنوان یک نسخه بتا کار می کند که باید در مرحله آلفا باقی بماند. او در چند ماهی که با او بازی کردم بسیار پیشرفت کرده است، اما او همچنان یک باگ و ناامید کننده است. تا امروز، وقتی عکسی را به آلبومی اضافه می کنم تا چاپ شود، باید به صورت دستی برنامه را ببندم و دوباره باز کنم تا آن عکس را ببینم تا بتوانم آن را چاپ کنم. به نظر می رسد این یکی از ویژگی های متمایز این برنامه است و این واقعیت که آن طور که وعده داده بود کار نمی کند یک تراژدی است. این برنامه از نظر طراحی زیبا است و راه‌اندازی آسان چاپگر را ارائه می‌دهد، اما در تغییر اندازه عکس‌ها یا حتی انتخاب عکس‌ها برای چاپ وجود ندارد.

یک برنامه ضعیف روی نظر من تأثیر زیادی نداشت، زیرا چاپگر عکس Liene با Photos، Google Photos و سایر خدمات ابری کار می کند. Liene به طور خودکار به لیست چاپگرهای موجود شما در حین راه اندازی اضافه می شود، بنابراین می توانید با استفاده از برنامه ای که من شدیداً توصیه می کنم، به طور کامل از آن استفاده کنید.

برنامه رایگان Liene به عنوان یک نسخه بتا کار می کند که باید در مرحله آلفا باقی بماند.

شایان ذکر است که Liene یک چاپگر مخصوص عکس است. تمام سلفی ها، عکس های خانوادگی و عکس های منظره شما را چاپ خواهم کرد. او حتی اسناد شخصی می سازد. کاری که او نمی تواند انجام دهد چاپ انواع اسناد است. بنابراین هنگام خرید این کیت، بدانید که فقط برای تصاویر است و این عکس ها فقط در اندازه 4*6 اینچ می آیند. فاکتور اندازه می تواند کمی مانع خلاقیت شود، به خصوص در ترکیب بندی های منظره با زاویه باز، اما برای پرتره، سلفی و موارد مشابه ایده آل است.

چاپگر عکس Liene 4×6: رقابت

چاپگر جیبی Polaroid Mint

منبع: iMore

نزدیکترین چیز به چاپگر عکس Liene چاپگر Polaroid Mint است که در سال 2018 عرضه شد و تقریباً در همه جا موجود نیست. Polaroid برای نوجوانان و افراد نوستالژیکی طراحی شده است که می خواهند از برچسب و نشانگر برای تزئین عکس های کوچک 2×3 اینچی استفاده کنند. از طرف دیگر چاپگر Liene ذاتاً جدی تر است. عکس های با کیفیت بالاتری ارائه می دهد و از درجه بسیار بهتری از کاغذ استفاده می کند که نتیجه را تا حدودی غیر قابل مقایسه می کند.

در حالی که چاپگر Polaroid Mint تا حدودی هوشمند است و احتمالاً تا یک سال دیگر یکی از قطعات تکنولوژیکی مورد علاقه فرزند شما نخواهد بود، Liene چاپگری است که استفاده از آن برای عکاسان مبتدی به اندازه کافی آسان است، اما عکس هایی با ظاهر حرفه ای به نمایش می گذارد که به آنها افتخار خواهید کرد. برای به اشتراک گذاشتن این نیز چاپگری است که احتمالاً برای مدت طولانی به آن می چسبید.

چاپگر عکس Liene 4×6: آیا باید آن را بخری؟

تصاویر چاپگر Liene

منبع: Jody Owan / iMore

شما باید این را بخرید اگر …

 • شما یک چاپگر مخصوص عکس می خواهید
 • شما یک چاپگر کوچک را ترجیح می دهید
 • شما یک چاپگر با کارتریج و کاغذ ارزان می خواهید

شما نباید این را بخرید اگر …

 • شما به چاپگری نیاز دارید که با اسناد کار کند
 • احساس می کنید محدود به چاپ یک سایز عکس هستید

چاپگر عکس Liene برای کاربران گوشی های هوشمند طراحی شده است، اما می تواند توسط هر کسی که رایانه یا تبلت دارد نیز استفاده کند. از Wi-Fi، بلوتوث و دارای یک پورت USB-C در پشت است، بنابراین به یک اندازه برای همه نزدیکتر است تا یک معجزه با یک ضربه. اگر می خواهید یک چاپگر فقط عکس داشته باشید، این بهترین چاپگر آیفون امروزی است. اگر به دنبال چاپگری هستید که بتواند عکس و اسناد بگیرد، باید به جستجو ادامه دهید.

4.5
از 5
چاپگر عکس Liene بهترین قیمت را برای پول شما از هر چاپگر تلفن هوشمند موجود در بازار ارائه می دهد. کیفیت عکس به طرز شگفت انگیزی خوب است و این چاپگر جای دائمی در گوشه میز من پیدا کرده است.

من برنامه را دست و پا گیر و مشکل ساز یافتم و عمدتاً با چاپ مستقیم از برنامه iPhone Photos آن را دور زدم. اگر یک چاپگر مخصوص عکس می‌خواهید، Liene یک تکه فناوری چشمگیر و یک تعریف خوب برای آیفون شما است.

رندر چاپگر عکس Liene برش خورده است

چاپگر عکس Liene 4×6

ردیف پایین: چاپگر عکس Liene کاربرد بی‌نظیری دارد، اما همچنان ارزش پول را دارد. عکس های زنده و سهولت استفاده، استفاده از این آیفون را لذت بخش کرده است.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گزارش می‌گوید که ارتقای بزرگ اپل OLED 2024 اپل به چیزی بیش از Pro می‌رسد

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که اپل می‌تواند نسل دوم آی‌پدهای OLED را در اواخر سال 2024 و پس از شایعه‌های منتشر شده OLED iPad Pro جدید خود عرضه کند. اطلاعات The Elec در این هفته ادعا می کند که Samsung Display در حال کار بر روی مذاکره برای عرضه …

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …