هنگام معامله تجهیزات قدیمی اپل خود، 20 دلار اضافی دریافت کنید


ما خرید آخر هفته جمعه سیاه شما را برای این خبرنامه مهم قطع می کنیم: فرقه مکبرنامه خرید مجدد برای هر قطعه از تجهیزات اپل که به ما می فروشید 20 دلار اضافی ارائه می دهد. این علاوه بر گزینه های بازپرداخت سخاوتمندانه ای است که ما هر روز از سال ارائه می دهیم.

اکنون به صفحه بازخرید ما بروید و کد را وارد کنید BFCM برای به دست آوردن آن پول اضافی زیبا – اما این کار را سریع انجام دهید. این پیشنهاد ویژه دوشنبه شب به پایان می رسد.

بالاترین بازپرداخت برای تجهیزات استفاده شده اپل

در اینجا فرقه به ماک، فکر کردن به گجت های قدیمی اپل که در کشو ایستاده اند، دوست نداشتن و استفاده نشده، قلب ما را می شکند. یا بدتر، ریخته شده است. به همین دلیل است که ما با MyPhones Unlimited همکاری کردیم تا برنامه بازخرید خود را سال‌ها پیش ایجاد کنیم. MyPhones Unlimited Wizards تمام فناوری‌هایی را که دریافت می‌کنند به روز می‌کنند (یا بازیافت می‌کنند)، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که تجهیزات قدیمی شما خانه جدیدی پیدا می‌کنند (یا در ابزاری در آینده زندگی می‌کنند).

ما همه چیز را می خریم: iPhone، MacBook، Apple Watches، iPad، Apple TV، iPod … حتی Apple Pencils. با آن تماس بگیرید، ما برای شما پول سرد و سختی می فرستیم.

علاوه بر این، ما همیشه قیمت های رقابتی ارائه می دهیم – ما معمولاً بازیکنان بزرگی مانند اپل را سرکوب می کنیم. در واقع، ما اخیراً اعداد خود را با کوپرتینو مقایسه کردیم و تقریباً در هر موردی پیشنهادات اپل را شکست دادیم. قیمت ها را خودتان چک کنید تا ببینید.

با پاداش بازخرید ویژه برای جمعه سیاه این آخر هفته، ما فرض می‌کنیم که قیمت‌های ما قابل شکست نیستند.

پاداش بازخرید 20 دلاری خود را دریافت کنید

در اینجا نحوه فروش دستگاه های قدیمی خود آسان است فرقه به ماک:

  1. از صفحه بازخرید ما دیدن کنید، دستگاه خود را شناسایی کنید و به سرعت پیشنهادی در مورد میزان پرداخت دریافت کنید.
  2. کد را وارد کنید BFCM برای دریافت پاداش بازخرید 20 دلاری.
  3. ما یک جعبه و یک برچسب برگشتی برای شما ارسال می کنیم تا بتوانید دستگاه خود را به صورت رایگان برای ما ارسال کنید.
  4. وقتی دستگاه شما نزد ما رسید، چکی برای شما ارسال می کنیم. حدود یک هفته دیگر آن را در دستان کوچک خود خواهید گرفت.

به همین راحتی است.

ما این فرآیند را ساده، واضح و بدون درز طراحی کردیم. بنابراین اگر تجهیزات قدیمی اپل دارید که می‌خواهید بارگیری کنید، اکنون به صفحه بازخرید ما بروید تا ببینید چقدر می‌توانید دریافت کنید.

پیشنهاد خود را از: فرقه به ماک برنامه بازخرید (و حتما از کد کوپن استفاده کنید BFCM برای پاداش بازخرید 20 دلاری شما)

حالا برگردیم به خرید…

برای معاملات آخر هفته جمعه سیاه خرید کنید

PS آیا باید آن پولی را که پس می گیرید کجا خرج کنید؟ ما فروش بزرگ لوازم جانبی اپل را در فروشگاه Cult of Mac انجام می دهیم. ما همچنین بهترین معاملات جمعه سیاه را برای لباس رسمی اپل گردآوری کرده ایم.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …

اخبار اپل
تا زمانی که این تخفیف ها معتبر هستند، مجموعه ای از AirPods را تنها با 100 دلار دریافت کنید

اگر به دنبال بهترین معامله موجود برای AirPods هستید، آمازون چند تخفیف دارد که ارزش بررسی آنها را در حال حاضر با گزینه هایی که فقط از 100 دلار شروع می شود دارند. قیمت ها پس از فروش تعطیلات با 100 دلار تخفیف برای مدل های منتخب به پایین ترین …