واکنش های IMessage اکنون به صورت ایموجی های اندروید ظاهر می شوند

اخبار اپل


اما فقط در برنامه Google Messages.
تصویر: کیلیان بل / فرقه مک

واکنش‌های IMessage اکنون به صورت ایموجی در آخرین نسخه برنامه Google Messages برای اندروید ظاهر می‌شوند.

قبل از این نسخه، کاربران اندروید زمانی که پاسخ iMessage را از مخاطبی که از آیفون استفاده می‌کرد دریافت می‌کردند، پیام‌های قالب کمی طولانی را مشاهده می‌کردند. این تغییر یک تجربه تمیزتر و کارآمدتر را ارائه می دهد.

Google Messages واکنش‌هایی را به iMessage اضافه می‌کند

به عنوان مثال، اگر یک کاربر آیفون یک پیام متنی به شما بدهد، کاربران اندروید چیزی شبیه «دوست داشتم» و سپس پیام اصلی را مشاهده می‌کنند. «دوست نداشتم»، «زیر خط کشیده» و «خندیدم» که برخی از پیام‌های قالب دیگر جایگزین واکنش‌های دستگاه‌های اندرویدی شدند.

در حالی که برخی از کاربران آیفون ممکن است بدانند که واکنش‌های iMessage عمداً در دستگاه‌های اندرویدی ظاهر نمی‌شوند و احتمالاً از آنها اجتناب می‌کنند، به‌ویژه در چت‌های گروهی بین چندین کاربر آیفون و اندروید آزاردهنده هستند. اما Google Messages اقداماتی را برای انجام این کار انجام داده است زیاد بهتر.

آخرین نسخه برنامه پیام‌های Google اکنون واکنش‌های iMessage و شکلک‌هایی را نشان می‌دهد که در زیر پیام پاسخ‌دهی شده ظاهر می‌شوند – مشابه iOS. تنها در صورتی که کاربران اندروید از دلیل ظاهر شدن آن مطمئن نباشند، لمس ایموجی تأیید می‌کند که «از آیفون ترجمه شده است».

با این حال، به نظر نمی رسد که همه واکنش ها در اندروید به خوبی ترجمه شوند. روی لبه گزارش می دهد که پاسخ به یک پیام قلبی در آیفون باعث می شود که چهره به قلب در پیام های Google ظاهر شود. اما مطمئناً یک پیشرفت بزرگ است.

اکنون مستقر شوید

طبق گفته‌ها، آخرین به‌روزرسانی Google Messages اکنون از طریق فروشگاه Play منتشر می‌شود 9to5Google، اما به خاطر داشته باشید که دسترسی به همه کاربران اندروید ممکن است کمی طول بکشد.

همچنین شایان ذکر است که این تغییر تنها در اپلیکیشن خود پیام های گوگل وجود دارد. اگر از سرویس گیرنده پیام رسانی دیگری از یک فروشنده شخص ثالث مانند سامسونگ استفاده کنید، آن را نخواهید دید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …