پلیس بد، کووید-19 و دیگر وحشت [Apple TV+ recap]


اپل تی وی + نمایش بسکتبال برای نوجوانان فحش دادن این هفته با اولین بازی خود در دوران COVID-19 – و دومین رویارویی خود با خشونت پلیس – در یک قسمت پرتنش و تکان دهنده روبرو می شود. کریستال در نهایت اعتراف می کند که تیم سواگر با چندین دشمن واقعی و استعاری روبرو می شود.

اپیزود این هفته از نمایش جدید درخشان، که توسط ستاره NBA، کوین دورانت و کارگردان، رجی راک بایتوود ساخته شد، بهترین دستاورد این فصل است. باید دید.

فحش دادن تعمیم: “#رادیکال ها”

این تیم این هفته برای اولین بازی بزرگ خود از زمانی که کووید-19 فصل بسکتبال را خراب کرد، در راه است. آنها نقش Dominion Ballers، تیم قدیمی نیک مندز (با بازی Jason Rivera) را بازی می کنند. این یک بازی عالی برای آنها است، فرصتی برای نشان دادن درخشان ترین رقبای خود. آخرین چیزی که آنها نیاز دارند حواس پرتی است. پس این دقیقاً همان چیزی است که آنها به دست می آورند.

در حالی که آنها را برای صرف ناهار در یک غذاخوری متوقف می کنند، شخصی با پلیس تماس می گیرد زیرا گروهی از نوجوانان خشن و عمدتا سیاهپوست در داخل هستند. دو افسر نزدیک بود فیل (سولومون ایراما) را در حالی که به طور غیرمنتظره ای از حمام برمی گشت شلیک کنند. آنها بدون هیچ حادثه ای دیگر را ترک می کنند، اما به نظر می رسد خشونت در یک دقیقه محتمل است.

جیس (آیزایا آر. هیل) و درو (جیمز بینگهام) خشمگین هستند. آنها می خواهند پلیس ها را به چالش بکشند و وقتی آیک (اوشی جکسون جونیور) آنها را متوقف می کند، عصبانی می شوند. جیس می خواهد این کار را برای او و واکنشش انجام دهد، اما آیک به سرعت به او یادآوری می کند که ترجیح می دهد یک نوجوان از او متنفر باشد تا اینکه مسئول مرگ او باشد.

هنوز وقت خندیدن است

یک ریتم کمیک هوشمندانه کنترل شده در اینجا مرا شوکه می کند. جیس می گوید آنها باید بیانیه می دادند. او گفت: «ما باید آن را به یکی از آن مسابقات مانند دهه 60 تبدیل می کردیم.

آیک گیج می پرسد: «نشسته؟»

جیس می گوید: «آره. شوخی کردن به این زودی پس از به خطر افتادن زندگی آنها خطرناک است، اما جهنم، اگر نتیجه ندهد.

وقتی وارد میدان می شوند، تنش هم کم نمی شود. آنها باشگاهی را که در آن بازی می‌کنند، با پرچم‌های کنفدراسیون تزیین شده است. جیس تصمیم می گیرد کاری انجام دهد که برای همه مشکل ایجاد می کند: هنگام سرود زانو می زند.

هم تیمی اش فیل چشمانش را گرد کرد. او می گوید: «این خیلی بازیگوش است. اما او نمی گذارد جیس تنها بیفتد، بنابراین او زانو می زند. و سپس درو این کار را انجام می دهد. جمعیت مانند گاو نر که قرمز می بیند به سمت آنها می چرخد. تماشاگران به تیم فحش های نژادپرستانه سر می دهند و یکی از آنها تقریباً با فیل دعوا می کند. آنها آماده نمایش بازی هستند، اما جیس اصرار دارد که با یک بازیکن ملاقات کند.

ما باید در این خانواده با هم باشیم

صحنه نیمه وقت با بازیکنانی که همه چیز را می گویند قدرتمند است. نیک زانو نمی زند چون رویال (اوزی نزریب) را ایستاده دید و رویال هم چون احساس نمی کند عضوی از تیم است زانو نمی زند. بچه های دیگر او را طرد می کنند زیرا فکر می کنند او نمی تواند بازی کند، اما او می داند چگونه تماشا کند و یاد بگیرد.

در واقع، او کل بازی تیم دیگر را حفظ کرد – و درس های او به سواگر دانش لازم را برای شکست دادن حریفان خود در نیمه دوم داد. در هر صورت، آنها این کار را می کردند، مگر اینکه داور به دلیل اینکه جیس روی زانوهایش نشسته بود، علیه آنها مخالفت کرد. بنابراین داور بازی را به Dominion می دهد، اگرچه نیک امتیاز بازی را می برد.

تیم با روحیه ای وحشتناک ترک می کند، کاملاً شکست خورده است، اما یکدیگر را کمی بهتر از امروز صبح درک می کنند. در راه خانه به یک تجمع می آیند. همه می پرند و به او ملحق می شوند و بلافاصله شروع به بازدم می کنند و احساس می کنند که بالاخره بعد از چنین روز فاجعه باری شفافیت پیدا می کنند. آیک می‌داند که قرار است از او ضبط شود تا بعداً به عنوان سوخت استفاده کند، و جیس به او می‌گوید که تلاش خود را برای رسیدن به بازی قهرمانی در فلوریدا مضاعف کرده است.

در همین حین خارج از دادگاه …

در حومه این هفته، کریستال (Kuvenjane Wallis) سرانجام به خانواده خود در مورد مربی وارویک و اینکه چگونه می خواهد علیه او در جلسه دادرسی آینده شهادت دهد، می گوید. جیس از تصمیم او حمایت می کند.پدر بیمار مگ (تسا فرر) (مت ریدی) برای حمایت از او در طول بازی ظاهر می شود. او با بچه هایی که در حین سرود زانو زده اند خیلی باحال نیست – او کهنه کار است – اما همچنان او را تشویق می کند. درمان سرطان او بد پیش می رود و او می داند که تنها زمان کمی با او باقی مانده است.

و بعد از مسابقه، اسپانسر Dominion Ballers، Alonzo (Tristan McWilds) متوجه شد که Swagger قبلاً هدف قرار گرفته است. او لحظاتی را از سر می گذراند که به طرز شگفت انگیزی از رفتارش پشیمان شده است.

نمی توانم نفس بکشم

خالق سریال Reggie Rock Bytewood این هفته کارگردانی می کند و می توانید لمس الکتریکی او را احساس کنید. او تمام تلاشش را در این قسمت انجام می دهد. این به شما امکان می‌دهد همیشه همانطور که نیاز دارید نفس بکشید، از نحوه شلیک شوت‌های مداوم Steadicam در زمین گرفته تا آخرین ثانیه‌های تاخیری بازی با شانه Jace، تا صحنه غذاخوری در ابتدای اپیزود. چند دقیقه وحشتناک تلویزیون

مدیر عکاسی کلیف چارلز و فیلمبردار استیدیکم / بادی اورمن، فیلمبردار MoVi، این هفته عرق ریختند و ما را به اندازه کافی به بازیکنان نزدیک کرد تا انرژی و روحیه آنها را احساس کنیم، در حالی که اکشن را به وضوح روی صفحه نمایش گذاشتیم. این شاهکار بدی نیست، اما من متوجه شدم که همراه با بازی تشویق می‌کنم، گویی واقعاً این اتفاق می‌افتد، زیرا این اتفاق می‌افتد.

بازی در اینجا یک معامله واقعی است. و از آنجایی که این کار با دوبل‌های طولانی انجام می‌شود، نمی‌توانید شتاب یا هیجان دیدن توپ از نیمی از زمین وارد حلقه شود.

همه چیز فقط این هفته کار می کند فحش دادن، و این باید به عنوان یک لهجه در سریال باشد. گفت‌وگوی هوشمندانه‌ای درباره سیاست وحشتناک بقا به شیوه‌ای آگاهانه و خسته ارائه می‌کند، در حالی که عملی را نشان می‌دهد که زندگی این مردان جوان را تعیین می‌کند. فکر می‌کنم بایت‌وود می‌دانست که در اینجا چیز خاصی در دست دارد (بدون شرح اولیه، اما در عوض یک نصب زیبا از «پسر کوچولو» Sault توسط افرادی که در دوران COVID-19 زندگی می‌کنند). و حق با او بود.

دارم تماشا میکنم فحش دادن در Apple TV +

قسمت های جدید از فحش دادن هر جمعه روی Apple TV + فرود بیایید. (قسمت این هفته زودتر برای روز شکرگزاری رسید.)

رتبه بندی: TV-14

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: درباره فرم کلاسیک روانگردان تاب هوپر، بر کارگردان 25 فیلم بلند و کارگردان و ویراستار بیش از 300 مقاله ویدیویی که می‌توانید در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …