چگونه اپل موزیک را به خاطرات خود در عکس های آیفون اضافه کنیم

اخبار اپل


Apple Photos با به‌روزرسانی iOS 15 آیفون، ویژگی‌های بسیار مورد نیاز را افزایش داد. کاربران در نهایت می توانند جزئیات تصویر و ویدیو را بررسی کنند، تاریخ و زمان آن ها را ویرایش کنند و حتی آهنگ هایی از Apple Music به Memories ایجاد شده توسط اپلیکیشن Photos اضافه کنند. در اینجا نحوه اضافه کردن Apple Music به خاطرات ایجاد شده از عکس های iPhone و iPad آورده شده است.

بیایید کمی به عقب برگردیم. هر بار که تعداد زیادی عکس و ویدیو در Photos داشته باشید، برنامه به طور خودکار از آن حافظه ایجاد می کند. این شامل عکس ها و فیلم ها در یک ویدیو تکی زیبا با انیمیشن، متن و موسیقی مناسب خواهد بود. تا کنون، کاربران گزینه های زیادی برای انتخاب موسیقی نداشته اند. همه چیز با iOS 15 و iPadOS 15 تغییر می کند. اکنون یک کتابخانه کامل از Apple Music برای جفت کردن با خاطرات خود دارید.

Apple Music را به خاطرات در عکس های آیفون اضافه کنید

در اینجا دستورالعمل های گام به گام برای افزودن آهنگ های Apple Music به حافظه های آیفون و آی پد آورده شده است.

مرحله ی 1: برنامه Photos را در آیفون باز کنید.

گام 2: مطبوعات برای شما بخش در برنامه

باز کردن همه عکس‌ها را ببینید

مرحله 3: می توانید از بین پنج خاطره از قبل انتخاب کنید یا ضربه بزنید همه را ببین تا نگاهی به تمام خاطرات ایجاد شده در طول سال ها بیندازیم.

مرحله 4: روی حافظه ای که می خواهید آهنگ Apple Music را در آن اضافه کنید ضربه بزنید.

مرحله 5: در ابتدا، برنامه Photos از آهنگ پیش‌فرض موسیقی استفاده می‌کند.

مرحله 6: روی نماد موسیقی در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید.

آهنگ های موزیک اپل را اضافه کنید

مرحله 7: آهنگ موسیقی فعلی را خواهید دید. روی نماد موسیقی در کنار آن ضربه بزنید.

مرحله 8: برنامه Photos رابط Apple Music را باز می کند و می توانید آهنگی را از یکی از دسته های مختلف انتخاب کنید.

یکپارچه سازی Apple Music

موسیقی مورد نظر خود را انتخاب کنید و کارتان تمام است. می توانید عکس ها را از همان منو اضافه و حذف کنید، با بسیاری از فیلترها بازی کنید و حتی متن اضافه کنید.

هنگامی که همه تغییرات مناسب را انجام دادید، می توانید روی دکمه اشتراک گذاری در بالا ضربه بزنید و خاطره را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

خاطرات سیب را به اشتراک بگذارید

ما سعی کردیم Memories را در برنامه Apple Photos در مک با macOS Monterey ویرایش کنیم. متأسفانه، هیچ ادغام Apple Music وجود ندارد.

کدام آهنگ موسیقی را از برنامه Apple Music در حافظه عکس انتخاب کردید؟ ترجیحات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …