کریگ فدریگی با شکستن بار جانبی آیفون در جلسه وب، می‌گوید که او “بهترین دوست جرایم سایبری” است.

اخبار اپل


کریگ فدریگی، معاون ارشد اپل، در طول سخنرانی اصلی خود در نشست وب 2021 در لیسبون پرتغال، به شدت از قوانینی انتقاد کرد که می‌تواند شرکت را مجبور به بارگذاری جانبی برنامه‌های آیفون کند.

فدریگو قانون بازارهای دیجیتال (DMA) را در نظر داشت که در دسامبر 2020 در اتحادیه اروپا اعلام شد. این می تواند تغییرات عمده ای در اپ استور اپل ایجاد کند. در میان آنها، استفاده از DMA اپل را مجبور می کند تا برنامه های بارگذاری جانبی را مجاز کند. فدریگو خرید آیفون را با خرید یک “خانه عالی با سیستم امنیتی واقعا عالی” مقایسه می کند، اما پس از آن قانون جدیدی تصویب می شود که شما را مجبور به تضعیف سیستم امنیتی می کند. او افزود: «خانه امنی که شما انتخاب کرده‌اید اکنون یک نقص مهلک در سیستم امنیتی خود دارد و دزدان واقعاً در استفاده از آن مهارت دارند.

فدریگی این بار جانبی را “بهترین دوست جرایم سایبری” نامید و گفت این قانون در زمانی تصویب می شود که “هیچ وقت مجرمان سایبری بیشتری” تشنه دسترسی به اطلاعات آیفون شما نبوده اند. او با اشاره به ایده خود، گفت که قانون DMA «جعبه نرم‌افزار پاندورا تیک‌نخورده مملو از بدافزار را باز می‌کند و فرصت یک رویکرد امنیتی آیفون را برای همه سلب می‌کند».

“به عنوان یک مهندس که می‌خواهد آیفون تا حد امکان برای کاربران ما ایمن بماند، نگران یک بخش هستم و آن شرطی است که آیفون را ملزم می‌کند تا شارژ جانبی را مجاز کند. به نام دادن حق انتخاب بیشتر به مصرف کنندگان، این یک شرط انتخاب یک پلت فرم امن تر را از مصرف کنندگان سلب می کند. همه اینها در زمانی اتفاق می‌افتد که آنها اطلاعات شخصی و حساس‌تری را بیش از همیشه در آیفون خود ذخیره می‌کنند. و من می توانم به شما بگویم که هیچ وقت مجرمان سایبری نبوده اند که مصمم تر به آن باشند.

به طور طبیعی، استدلال متقابل محبوب نشان می دهد که اپل باید به سادگی به مردم اجازه دهد تا برنامه ها را “انتخاب” بارگذاری کنند، البته با هشدارهایی مبنی بر اینکه ممکن است مجبور شوند یا کلاهبرداری شوند. فدریگی نیز به آن روی آورد.

«بدیهی است که من طرفدار بارگذاری جانبی نیستم، اما می‌خواهم به بحثی بپردازم که زیاد می‌شنوم: «اجازه دهید مردم انتخاب کنند که به پهلو بارگذاری کنند یا نه. بگذارید ریسک‌ها را ارزیابی کنند و خودشان تصمیم خواهند گرفت.» و دیدن جذابیت این استدلال آسان است، اما تاریخ نشان می‌دهد که آن‌طور که ما امیدواریم توسعه پیدا نمی‌کند، زیرا حتی اگر قصد ندارید بارگیری از کنار، افراد به طور معمول مجبور یا فریب داده می شوند تا این کار را انجام دهند، و به طور کلی، حتی در پلتفرم هایی مانند اندروید، انجام بارگذاری جانبی کمی دشوار است.

اگر علاقه مند به تماشای آن هستید، آدرس کامل فدریجی در اینجا آمده است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …

اخبار اپل
تا زمانی که این تخفیف ها معتبر هستند، مجموعه ای از AirPods را تنها با 100 دلار دریافت کنید

اگر به دنبال بهترین معامله موجود برای AirPods هستید، آمازون چند تخفیف دارد که ارزش بررسی آنها را در حال حاضر با گزینه هایی که فقط از 100 دلار شروع می شود دارند. قیمت ها پس از فروش تعطیلات با 100 دلار تخفیف برای مدل های منتخب به پایین ترین …