کوله پشتی لپ تاپ تارگوس دارای ردیابی Apple Find My است

اخبار اپل


برنده جایزه نوآوری CES 2022: کوله پشتی Cypress Hero EcoSmart با فناوری Targus Find My technologi.
عکس: تارگوس

بسیاری از کوله‌پشتی‌ها دارای ردیاب AirTag هستند که توسط صاحبانشان وصل شده است، اما Targus با فناوری Apple Find My داخلی آن را می‌سازد. این به کاربران این امکان را می دهد که در صورت گم شدن کوله پشتی با آیفون خود آن را پیدا کنند.

کوله پشتی Cypress Hero EcoSmart تا بهار در دسترس نخواهد بود، اما قبلاً به عنوان برنده جوایز نوآوری CES 2022 معرفی شده است.

کوله پشتی Targus Cypress Hero EcoSmart با Find My هوشمندتر است

دستگاه های دارای پشتیبانی Find My را می توان به طور خودکار در هر دستگاه تلفن همراه Apple پیدا کرد. بنابراین، اگر این کوله پشتی تارگوس در ایستگاه رها شود، به محض اینکه شخصی با آیفون در نزدیکی آن سرگردان شود، صاحب آن از مکان آن مطلع می شود.

به عنوان یک امتیاز از مواد بازیافتی ساخته شده است. برای ساخت هر کوله پشتی معادل 26 بطری پلاستیکی آب ساخته شده از مواد بازیافتی استفاده خواهد شد.

کوله پشتی Targus Cypress Hero EcoSmart برای لپ تاپ های تا 16 اینچ در یک محفظه مخصوص مناسب است. علاوه بر این، جیب ها و محفظه های زیادی برای نگهداری وسایل و وسایل شخصی دیگر وجود دارد.

اسکات الریچ گفت: «ما جدیدترین فناوری اپل را با یک کوله پشتی هوشمند و با دقت طراحی کرده ایم که نیازهای مصرف کنندگان موبایل و محیط زیست امروزی را برای راحتی، راحتی و عملکرد برتر – چه در خانه، چه در دفتر و چه در حال حرکت، برآورده می کند. مدیر، مدیریت محصول جهانی – موارد نرم.

قیمت کوله پشتی Targus Cypress Hero EcoSmart هنوز اعلام نشده است.

منبع: تارگوسمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …