کوله پشتی لپ تاپ تارگوس دارای ردیابی Apple Find My است

اخبار اپل


برنده جایزه نوآوری CES 2022: کوله پشتی Cypress Hero EcoSmart با فناوری Targus Find My technologi.
عکس: تارگوس

بسیاری از کوله‌پشتی‌ها دارای ردیاب AirTag هستند که توسط صاحبانشان وصل شده است، اما Targus با فناوری Apple Find My داخلی آن را می‌سازد. این به کاربران این امکان را می دهد که در صورت گم شدن کوله پشتی با آیفون خود آن را پیدا کنند.

کوله پشتی Cypress Hero EcoSmart تا بهار در دسترس نخواهد بود، اما قبلاً به عنوان برنده جوایز نوآوری CES 2022 معرفی شده است.

کوله پشتی Targus Cypress Hero EcoSmart با Find My هوشمندتر است

دستگاه های دارای پشتیبانی Find My را می توان به طور خودکار در هر دستگاه تلفن همراه Apple پیدا کرد. بنابراین، اگر این کوله پشتی تارگوس در ایستگاه رها شود، به محض اینکه شخصی با آیفون در نزدیکی آن سرگردان شود، صاحب آن از مکان آن مطلع می شود.

به عنوان یک امتیاز از مواد بازیافتی ساخته شده است. برای ساخت هر کوله پشتی معادل 26 بطری پلاستیکی آب ساخته شده از مواد بازیافتی استفاده خواهد شد.

کوله پشتی Targus Cypress Hero EcoSmart برای لپ تاپ های تا 16 اینچ در یک محفظه مخصوص مناسب است. علاوه بر این، جیب ها و محفظه های زیادی برای نگهداری وسایل و وسایل شخصی دیگر وجود دارد.

اسکات الریچ گفت: «ما جدیدترین فناوری اپل را با یک کوله پشتی هوشمند و با دقت طراحی کرده ایم که نیازهای مصرف کنندگان موبایل و محیط زیست امروزی را برای راحتی، راحتی و عملکرد برتر – چه در خانه، چه در دفتر و چه در حال حرکت، برآورده می کند. مدیر، مدیریت محصول جهانی – موارد نرم.

قیمت کوله پشتی Targus Cypress Hero EcoSmart هنوز اعلام نشده است.

منبع: تارگوسمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …