کوپرتینویی در حال بررسی تجارت رستوران با کافه های اپل است

اخبار اپل


12 نوامبر 1996: اپل یک طرح وحشیانه را برای ورود به تجارت رستوران تنظیم کرده است و می گوید کافه های زنجیره ای اپل را با سیستم لمسی برای فروش باز خواهد کرد.

مانند خرده فروشی های آینده اپل – اما بدون کامپیوتر و آیفون برای فروش – رستوران ها در شهرهای سراسر جهان افتتاح خواهند شد. طبق گفته اپل، اولین رستوران یک رستوران 15000 فوت مربعی در لس آنجلس خواهد بود که در اواخر سال 1997 افتتاح می شود.

هشدار اسپویلر: هیچ کدام از اینها اتفاق نمی افتد.

کافه اپل: سیاره دیوانگان هالیوود

اپل با Mega Bytes International BVI مستقر در لندن برای سرمایه گذاری بدش در رستوران شریک شده است. ایده اساساً ایجاد زنجیره ای از کافه های سایبری با مشخصات بالا بود. این مفهوم در زمانی که تنها 23 درصد از ساکنان ایالات متحده از اینترنت در خانه لذت می بردند بسیار جذاب بود. (امروزه این رقم بیش از 90 درصد است).

در زمانی که رستوران‌های مضمونی مانند سیاره هالیوود شروع به برخورد با گانگسترها کرده بودند، مفهوم ارتباط با یک شرکت فناوری – هرچند بیمار – برای فروش غذا به اندازه بسیاری از برنامه‌های تجاری دوران دات‌کام جدی به نظر می‌رسید.

کافه های اپل به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل دارای صندلی برای حدود 250 بازدید کننده خواهند بود. مشتریان از اتصال به اینترنت، دسترسی به CD-ROM و کنفرانس ویدیویی به سبک FaceTime بین میزها بهره مند خواهند شد. مغازه‌های کوچک داخل رستوران‌ها کالاها و نرم‌افزارهای اپل را می‌فروشند. اپل همراه با لس آنجلس مکان های بالقوه ای را در لندن، پاریس، نیویورک، توکیو و سیدنی کاوش کرد.

طرح شکست خورده رستوران اپل: نگاهی درونی به این که کافه های اپل چه شکلی بوده اند
نگاهی به ظاهر یک کافه اپل.
عکس: اپل / مگا بایت

کافه های اپل: کاملاً دیوانه نیست

طرح کافه اپل اکنون یک ایده دیوانه کننده به نظر می رسد. با این حال، ایده یک شرکت کامپیوتری که یک رستوران زنجیره‌ای را اداره می‌کند، آنقدر که به نظر می‌رسد به‌طور آشکار محکوم به فنا نیست.

Chack E. Cheese’s که در ابتدا نام خود را بر روی ترکیبی از غذا، سرگرمی های متحرک و یک بازی ویدیویی سرپوشیده بنا نهاده بود، در سال 1977 توسط بنیانگذار آتاری، نولان بوشنل – همچنین به عنوان مردی که به استیو جابز یکی از اولین پیشرفت های بزرگ خود در این زمینه را داد، تأسیس شد. صنعت فناوری

اپل در حال تغییر مسیر است

با این حال، در نهایت، مفهوم کافه اپل متوقف شد. مانند تلاش‌های اپل برای راه‌اندازی یک کنسول بازی ویدیویی و مجموعه دستیاران داده‌های شخصی – یا مجوز سیستم‌عامل مک شرکت‌های دیگر یا ایجاد مکینتاش که تلویزیون هم بود – کافه اپل با دورانی که به طور گسترده‌ای «بد» و قدیمی تلقی می‌شد کنار آمده است. روزها.”

سال بعد، جابز به اپل بازگشت. عاقلانه تمام پروژه های جانبی حواس پرتی را به نفع ساخت محصولاتی مانند iMac G3 رنگی ساده می کند.

به طور کلی نمی توان گفت که این تصور اشتباهی است. اگرچه ما کاملاً برای یک بشقاب با tacOS و یک شیب از Jony Chive توقف می کنیم!

در اینجا نحوه سفارش غذا در کافه اپل آورده شده است.
در اینجا نحوه سفارش غذایتان آمده است.
عکس: اپل / مگا بایتمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گزارش می‌گوید که ارتقای بزرگ اپل OLED 2024 اپل به چیزی بیش از Pro می‌رسد

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که اپل می‌تواند نسل دوم آی‌پدهای OLED را در اواخر سال 2024 و پس از شایعه‌های منتشر شده OLED iPad Pro جدید خود عرضه کند. اطلاعات The Elec در این هفته ادعا می کند که Samsung Display در حال کار بر روی مذاکره برای عرضه …

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …