گزارش شده است که اپل از مالیات دهندگان آمریکایی می خواهد که هزینه معرفی کارت شناسایی دیجیتال را پرداخت کنند

اخبار اپل


اپل به زودی به شما اجازه می دهد تا از آیفون خود به عنوان کارت شناسایی دیجیتال استفاده کنید، اما به قیمت پول مالیات دهندگان. جورجیا، آریزونا، کنتاکی و اوکلاهاما جزو اولین کشورهایی خواهند بود که شماره شناسه دیجیتالی را اتخاذ می کنند.

در ماه ژوئن، اپل در رویداد WWDC خود اعلام کرد که کاربران آیفون به زودی می‌توانند شماره‌های ID صادر شده خود را به صورت دیجیتالی در برنامه کیف پول آیفون خود ذخیره کنند. CNBC یک یادداشت تفاهم ارائه کرد که توافق بین اپل و دولت های دولتی را از طریق درخواست برای سوابق عمومی و “منابع دیگر” فاش کرد.

این سند نشان می دهد که چگونه شرکت مستقر در کوپرتینو کنترل بالایی بر سازمان های دولتی صادر کننده کارت شناسایی دارد.

در این گزارش آمده است که کشورها باید منابع را بر اساس نیاز اپل تخصیص دهند.

کشورها باید با “تخصیص کارکنان و منابع کافی (مانند کارکنان، مدیریت پروژه و بودجه) برای حمایت از راه اندازی برنامه در چارچوب زمانی تعیین شده توسط اپل موافقت کنند.

علاوه بر این، ایالت‌ها باید برای اطمینان از پذیرش شماره‌های ID دیجیتال اپل تلاش کنند.

کشورها باید با تلاش جامعی که برای اطمینان از پذیرش شماره‌های شناسه دیجیتال اپل طراحی شده است، موافقت کنند، از جمله با ارائه ویژگی جدید “به طور فعال” و بدون هزینه اضافی هنگامی که یک شهروند کارت شناسایی جدید یا جایگزین دریافت می‌کند.

علاوه بر همه اینها، اپل همچنین دست محکمی در ابتکارات بازاریابی خواهد داشت.

در حالی که سازمان‌های دولتی باید «برنامه را در یک مکان برجسته در تمام ارتباطات عمومی مرتبط با اعتبارنامه‌های هویت دیجیتال ارائه کنند، تلاش‌های بازاریابی منوط به بررسی و تأیید قبلی توسط اپل است».

مهم‌تر از همه، این معاهده می‌گوید که تمام این تلاش‌ها توسط دولت‌ها پرداخت می‌شود، “مگر اینکه بین طرفین توافق دیگری صورت گرفته باشد، هیچ یک از طرفین به موجب این توافق نامه به طرف دیگر بدهکار نیستند.” که اساساً به این معنی است که مالیات دهندگان باید صورت حساب را بپردازند. اگرچه کاربران اپل برای شماره‌های شناسه دیجیتالی پیش‌پرداخت نمی‌کنند، اما هزینه آن را از طریق دلارهای مالیاتی خود پرداخت می‌کنند، همچنین کاربران غیر اپل که نمی‌توانند از مزیت استفاده کنند.

اگر این زنگ زنگ را تنظیم نکرد، دلیل دیگری برای نگرانی وجود دارد – امنیت. استقرار یک برنامه ID دیجیتال شامل انتقال حساس ترین داده های شما به آیفون شما است. این می تواند داده های شما را در برابر سرقت، کلاهبرداری و سایر فعالیت های مخرب آسیب پذیر کند، در حالی که کاربران را به اکوسیستم اپل نزدیک تر می کند.

آیا فکر می کنید مالیات دهندگان (به ویژه کاربران غیر آیفون) باید هزینه برنامه ID دیجیتال اپل را بپردازند؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید!

[Via CNBC]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …