گزارش شده است که اپل از مالیات دهندگان آمریکایی می خواهد که هزینه معرفی کارت شناسایی دیجیتال را پرداخت کنند

اخبار اپل


اپل به زودی به شما اجازه می دهد تا از آیفون خود به عنوان کارت شناسایی دیجیتال استفاده کنید، اما به قیمت پول مالیات دهندگان. جورجیا، آریزونا، کنتاکی و اوکلاهاما جزو اولین کشورهایی خواهند بود که شماره شناسه دیجیتالی را اتخاذ می کنند.

در ماه ژوئن، اپل در رویداد WWDC خود اعلام کرد که کاربران آیفون به زودی می‌توانند شماره‌های ID صادر شده خود را به صورت دیجیتالی در برنامه کیف پول آیفون خود ذخیره کنند. CNBC یک یادداشت تفاهم ارائه کرد که توافق بین اپل و دولت های دولتی را از طریق درخواست برای سوابق عمومی و “منابع دیگر” فاش کرد.

این سند نشان می دهد که چگونه شرکت مستقر در کوپرتینو کنترل بالایی بر سازمان های دولتی صادر کننده کارت شناسایی دارد.

در این گزارش آمده است که کشورها باید منابع را بر اساس نیاز اپل تخصیص دهند.

کشورها باید با “تخصیص کارکنان و منابع کافی (مانند کارکنان، مدیریت پروژه و بودجه) برای حمایت از راه اندازی برنامه در چارچوب زمانی تعیین شده توسط اپل موافقت کنند.

علاوه بر این، ایالت‌ها باید برای اطمینان از پذیرش شماره‌های ID دیجیتال اپل تلاش کنند.

کشورها باید با تلاش جامعی که برای اطمینان از پذیرش شماره‌های شناسه دیجیتال اپل طراحی شده است، موافقت کنند، از جمله با ارائه ویژگی جدید “به طور فعال” و بدون هزینه اضافی هنگامی که یک شهروند کارت شناسایی جدید یا جایگزین دریافت می‌کند.

علاوه بر همه اینها، اپل همچنین دست محکمی در ابتکارات بازاریابی خواهد داشت.

در حالی که سازمان‌های دولتی باید «برنامه را در یک مکان برجسته در تمام ارتباطات عمومی مرتبط با اعتبارنامه‌های هویت دیجیتال ارائه کنند، تلاش‌های بازاریابی منوط به بررسی و تأیید قبلی توسط اپل است».

مهم‌تر از همه، این معاهده می‌گوید که تمام این تلاش‌ها توسط دولت‌ها پرداخت می‌شود، “مگر اینکه بین طرفین توافق دیگری صورت گرفته باشد، هیچ یک از طرفین به موجب این توافق نامه به طرف دیگر بدهکار نیستند.” که اساساً به این معنی است که مالیات دهندگان باید صورت حساب را بپردازند. اگرچه کاربران اپل برای شماره‌های شناسه دیجیتالی پیش‌پرداخت نمی‌کنند، اما هزینه آن را از طریق دلارهای مالیاتی خود پرداخت می‌کنند، همچنین کاربران غیر اپل که نمی‌توانند از مزیت استفاده کنند.

اگر این زنگ زنگ را تنظیم نکرد، دلیل دیگری برای نگرانی وجود دارد – امنیت. استقرار یک برنامه ID دیجیتال شامل انتقال حساس ترین داده های شما به آیفون شما است. این می تواند داده های شما را در برابر سرقت، کلاهبرداری و سایر فعالیت های مخرب آسیب پذیر کند، در حالی که کاربران را به اکوسیستم اپل نزدیک تر می کند.

آیا فکر می کنید مالیات دهندگان (به ویژه کاربران غیر آیفون) باید هزینه برنامه ID دیجیتال اپل را بپردازند؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید!

[Via CNBC]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Kingdom Hearts Sora و Goofy
اخبار اپل
تمامی بازی های نینتندو سوییچ ابری

منبع: Square Enix به دلیل محدودیت‌های سخت‌افزاری Nintendo Switch، این کنسول نمی‌تواند برخی از بازی‌های گرافیکی فشرده‌تر را که روی رایانه‌های شخصی، PS5 یا Xbox Series X ظاهر می‌شوند، پشتیبانی کند. شرکت بازی ژاپنی راه‌حلی برای این کار با Nintendo Switch Cloud Streaming ایجاد کرده است که به شما اجازه …

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …