گزارش: هدست‌های AR/VR اپل می‌توانند از نظر تاخیر از زمان معرفی تا عرضه با اپل واچ رقابت کنند.


افرادی که محصولات جدیدی مانند آیفون 13 و اپل واچ سری 7 را خریداری می کنند، عادت دارند حدود یک هفته پس از معرفی محصولات جدید، سفارش دهند. بر اساس یک گزارش جدید، بعید به نظر می رسد که این مورد در مورد شایعات گسترده در مورد هدفون های واقعیت ترکیبی صادق باشد.

از آنجایی که این یک اعلامیه بزرگ برای یک محصول جدید است، اعتقاد بر این است که باید منتظر تاخیر بین اعلام و در دسترس بودن باشیم – مشابه آنچه در سایر محصولات کاملاً جدید مانند آیفون اصلی، آی‌پد و اپل واچ مشاهده کردیم.

طبق گزارشی که مارک آلمان از بلومبرگ از طریق خبرنامه Power On خود منتشر کرده است، ماه ها پس از معرفی این هدفون می توانیم شاهد عرضه این هدفون باشیم.

من انتظار دارم که تفاوت بین ارائه اولین هدفون اپل – که برای سال آینده برنامه ریزی شده است – قابل توجه باشد و شاید رقیب ساعت اصلی اپل باشد.

در مورد این اپل واچ، مردم باید 227 روز قبل از عرضه آن منتظر بمانند و این اولین بار نیست که چنین تاخیری مشاهده می شود. هر بار که یک محصول جدید معرفی می شود، اپل معمولا به زمان کمی برای آماده سازی آن نیاز دارد. گاهی بیشتر از زمان کوتاهی است.

با این حال، زمانی که اپل اولین نسخه یک محصول بزرگ و جدید را عرضه می کند، معمولاً مصرف کنندگان باید منتظر بمانند. در اینجا سه ​​نمونه اخیر آورده شده است:

  • آیفون اصلی: در 9 ژانویه 2007 راه اندازی شد. منتشر شده در 29 ژوئن 2007 (171 روز)
  • iPad اصلی: در 27 ژانویه 2010 راه اندازی شد. منتشر شده در 3 آوریل 2010 (66 روز)
  • اپل واچ اصلی: در 9 سپتامبر 2014 راه اندازی شد. منتشر شده در 24 آوریل 2015 (227 روز)

Gourmet معتقد است که این تاخیر به دلیل تاییدیه‌ها و بحث‌های مختلفی است که باید در خارج از اپل انجام شود و این شرکت ترجیح می‌دهد به جای اینکه برنامه‌هایش را به صورت آنلاین نمایش دهد، قبل از اینکه داستان را منتشر کند، هرگونه افشاگری را پیش‌بینی کند.

خرید پیشنهادات Cyber ​​Monday در: آمازون | والمارت | بهترین خرید اپل | دل

البته همه اینها به همان اندازه که ناامیدکننده هستند منطقی هستند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …