گزارش: هدست‌های AR/VR اپل می‌توانند از نظر تاخیر از زمان معرفی تا عرضه با اپل واچ رقابت کنند.


افرادی که محصولات جدیدی مانند آیفون 13 و اپل واچ سری 7 را خریداری می کنند، عادت دارند حدود یک هفته پس از معرفی محصولات جدید، سفارش دهند. بر اساس یک گزارش جدید، بعید به نظر می رسد که این مورد در مورد شایعات گسترده در مورد هدفون های واقعیت ترکیبی صادق باشد.

از آنجایی که این یک اعلامیه بزرگ برای یک محصول جدید است، اعتقاد بر این است که باید منتظر تاخیر بین اعلام و در دسترس بودن باشیم – مشابه آنچه در سایر محصولات کاملاً جدید مانند آیفون اصلی، آی‌پد و اپل واچ مشاهده کردیم.

طبق گزارشی که مارک آلمان از بلومبرگ از طریق خبرنامه Power On خود منتشر کرده است، ماه ها پس از معرفی این هدفون می توانیم شاهد عرضه این هدفون باشیم.

من انتظار دارم که تفاوت بین ارائه اولین هدفون اپل – که برای سال آینده برنامه ریزی شده است – قابل توجه باشد و شاید رقیب ساعت اصلی اپل باشد.

در مورد این اپل واچ، مردم باید 227 روز قبل از عرضه آن منتظر بمانند و این اولین بار نیست که چنین تاخیری مشاهده می شود. هر بار که یک محصول جدید معرفی می شود، اپل معمولا به زمان کمی برای آماده سازی آن نیاز دارد. گاهی بیشتر از زمان کوتاهی است.

با این حال، زمانی که اپل اولین نسخه یک محصول بزرگ و جدید را عرضه می کند، معمولاً مصرف کنندگان باید منتظر بمانند. در اینجا سه ​​نمونه اخیر آورده شده است:

  • آیفون اصلی: در 9 ژانویه 2007 راه اندازی شد. منتشر شده در 29 ژوئن 2007 (171 روز)
  • iPad اصلی: در 27 ژانویه 2010 راه اندازی شد. منتشر شده در 3 آوریل 2010 (66 روز)
  • اپل واچ اصلی: در 9 سپتامبر 2014 راه اندازی شد. منتشر شده در 24 آوریل 2015 (227 روز)

Gourmet معتقد است که این تاخیر به دلیل تاییدیه‌ها و بحث‌های مختلفی است که باید در خارج از اپل انجام شود و این شرکت ترجیح می‌دهد به جای اینکه برنامه‌هایش را به صورت آنلاین نمایش دهد، قبل از اینکه داستان را منتشر کند، هرگونه افشاگری را پیش‌بینی کند.

خرید پیشنهادات Cyber ​​Monday در: آمازون | والمارت | بهترین خرید اپل | دل

البته همه اینها به همان اندازه که ناامیدکننده هستند منطقی هستند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …