گزارش: گوگل رقیب اپل نیست، متا است – همه اینها به لطف AR / VR است


اپل مدت‌هاست که به‌عنوان رقیب بزرگ گوگل شناخته می‌شود و این همه به لطف نبرد بین آیفون و اندروید است. با این حال، اکنون این خبر قدیمی است، زیرا متا – هنرمندی که قبلاً فیس بوک نام داشت – به شرکتی تبدیل خواهد شد که اپل با آن بیشترین مشکل را دارد.

به گفته مارگ گورمن از بلومبرگ، که در خبرنامه هفتگی خود Power On می نویسد، اپل به لطف ورود آینده خود به دنیای AR / VR یا هدفون های واقعیت ترکیبی در آستانه درگیری با متا قرار دارد. فیسبوک اخیراً یکی از آنها را معرفی کرده است که انتظار می رود اپل در سال آینده اقدام کند.

ماه گذشته، متا پروژه کامبریا، اولین هدست واقعیت ترکیبی واقعی خود را تجسم کرد. تا به امروز، هدفون های متا بر روی واقعیت مجازی تمرکز می کنند و مشتریان را به طور کامل در دنیای دیجیتال در آغوش می گیرند. این در مقایسه با عینک های واقعیت افزوده است که اطلاعات دیجیتال را بر دنیای واقعی قرار می دهند. هدفون Cambria این دو را با هم ترکیب می‌کند و قابلیت‌های پوشش AR تمام رنگی را به VR اضافه می‌کند.

این چیزی است که به ما گفته می شود از شایعات در مورد هدفون اپل انتظار داریم. و در حالی که قیمت هدفون های اپل به طور قابل توجهی بیشتر از هدفون های دارای لوگوی متا است، اما از نظر عملکردی بسیار شبیه به هم خواهند بود.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بالاتر

Gourmet همچنین اشاره می کند که هدفون ها نیز تازه شروع کار هستند. متا که هنوز از عدم موفقیت خود در ورود به بازار تلفن آزرده خاطر است، قصد دارد اطمینان حاصل کند که این اشتباه را با دستگاه های پوشیدنی تکرار نمی کند – و ساعت هوشمند خود را در دست ساخت دارد. این احتمالاً یک رقیب مستقیم برای اپل واچ سری 7 فعلی خواهد بود – بهترین اپل واچ که این شرکت تا به حال ساخته است.

اما این تازه شروع کار است. با ورود اپل به قلمرو هدفون های متا، متا قصد دارد وارد دنیای ساعت های هوشمند اپل شود. بر کسی پوشیده نیست که اپل واچ – علیرغم برخی نگرانی های اولیه – رهبر بازار ساعت های مرتبط با اینترنت است. حالا متا یک تکه از پای می خواهد.

از آنجایی که تیم کوک، مدیر عامل اپل، قبلاً از متا و مدیر عامل آن، مارک زاکربرگ، در مورد نحوه مدیریت این زوج با داده‌های کاربر و حریم خصوصی فیلم گرفته است، ما فقط می‌توانیم تصور کنیم که وقتی پول سخت در دسترس است، اوضاع چگونه پیش خواهد رفت.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …