یکی از طرفداران پوکمون در زندگی واقعی پوکچ را برای اپل واچ خود ایجاد می کند

اخبار اپل


منبع: u / IdreesInc در Reddit

برخی از طرفداران پوکمون بیش از حد مایل به بازی پوکمون برلیانت دایموند و مروارید درخشان هستند، درست مانند ادریس حسن در Reddit. در یک پست Reddit، آنها اپل واچ خود را که در یک برنامه سفارشی تزئین شده بود، به نمایش گذاشتند تا شبیه پوکچ باشد، که برای اولین بار در Pokémon Diamond و Pearl ظاهر شد.

برای جشن گرفتن BDSP، یک Poketch واقعی (و منبع باز) روی Apple Watch خود ساختم! از پوکمون

Pokétch شبیه یک ساعت LCD ساده به نظر می رسید و چندین برنامه کاربردی مانند ساعت، ماشین حساب، نقشه، گام شمار، کرونومتر، سکه باله و غیره داشت. در این ویدئو، حسن برنامه‌های مختلفی را نشان می‌دهد که از Pokétch اصلی الهام گرفته شده‌اند، در حالی که انگشت خود را روی صفحه نمایش اپل واچ می‌کشند.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

اگرچه ما شک داریم که اپل به زودی Pokétch خود را بفروشد، حسن ویدیویی ارائه می دهد که به ما نشان می دهد چگونه آنها توانستند اپل واچ خود را تغییر دهند.

طرفداران الماس و مروارید اصلی ممکن است بخواهند دست خود را در این تحول امتحان کنند، اما این کار را با مسئولیت خود انجام دهید. وقتی Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl در این جمعه در خانواده سیستم‌های Nintendo Switch عرضه می‌شوند، نمی‌توانیم منتظر باشیم تا شاهد پیشرفت‌های Pokétch باشیم.

بیا بریم سینو!

Pokemon Brilliant Diamond Shining Pearl Titles

الماس درخشان و مروارید درخشان

وارد یک ماجراجویی حماسی شوید

Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl بازسازی های عالی عناوین محبوب Nintendo DS هستند که برای اولین بار در سال 2006 منتشر شدند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …