یکی از طرفداران پوکمون در زندگی واقعی پوکچ را برای اپل واچ خود ایجاد می کند

اخبار اپل


منبع: u / IdreesInc در Reddit

برخی از طرفداران پوکمون بیش از حد مایل به بازی پوکمون برلیانت دایموند و مروارید درخشان هستند، درست مانند ادریس حسن در Reddit. در یک پست Reddit، آنها اپل واچ خود را که در یک برنامه سفارشی تزئین شده بود، به نمایش گذاشتند تا شبیه پوکچ باشد، که برای اولین بار در Pokémon Diamond و Pearl ظاهر شد.

برای جشن گرفتن BDSP، یک Poketch واقعی (و منبع باز) روی Apple Watch خود ساختم! از پوکمون

Pokétch شبیه یک ساعت LCD ساده به نظر می رسید و چندین برنامه کاربردی مانند ساعت، ماشین حساب، نقشه، گام شمار، کرونومتر، سکه باله و غیره داشت. در این ویدئو، حسن برنامه‌های مختلفی را نشان می‌دهد که از Pokétch اصلی الهام گرفته شده‌اند، در حالی که انگشت خود را روی صفحه نمایش اپل واچ می‌کشند.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

اگرچه ما شک داریم که اپل به زودی Pokétch خود را بفروشد، حسن ویدیویی ارائه می دهد که به ما نشان می دهد چگونه آنها توانستند اپل واچ خود را تغییر دهند.

طرفداران الماس و مروارید اصلی ممکن است بخواهند دست خود را در این تحول امتحان کنند، اما این کار را با مسئولیت خود انجام دهید. وقتی Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl در این جمعه در خانواده سیستم‌های Nintendo Switch عرضه می‌شوند، نمی‌توانیم منتظر باشیم تا شاهد پیشرفت‌های Pokétch باشیم.

بیا بریم سینو!

Pokemon Brilliant Diamond Shining Pearl Titles

الماس درخشان و مروارید درخشان

وارد یک ماجراجویی حماسی شوید

Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl بازسازی های عالی عناوین محبوب Nintendo DS هستند که برای اولین بار در سال 2006 منتشر شدند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …