یک سریال علمی تخیلی هیجان انگیز می تواند Apple TV + “The Squid Game” باشد.


تماس با کارگردان کره جنوبی کیم جی وون برای سریال علمی تخیلی جدید دکتر برین به نظر می رسد یکی از هوشمندانه ترین و گیج کننده ترین راه حل های Apple TV + باشد.

این نمایش پرانرژی و بی حرکت که روز پنجشنبه پخش شد، بر دانشمندی تمرکز دارد که راهی برای صحبت با مردگان ابداع می کند. من میتوانم دکتر برین رقیب نتفلیکس بازی ماهی مرکب، آخرین پدیده کره جنوبی که به یک جریان محبوب تبدیل شده است؟ اگر خلبان هیجان انگیز نشانه ای باشد، می تواند یک موفقیت بزرگ برای Apple TV + باشد.

دکتر برین مرور

در قسمت اول از دکتر برین اولین برنامه تلویزیونی + کره ای به زبان کره ای (با زیرنویس انگلیسی)، با Sewon Koh (با بازی Lee Sun-kyun) آشنا می شویم. انگل شکوه). او تربیت عجیبی داشت. در کودکی، او وسواس زیادی به جدا کردن وسایل پیدا کرد، خواه به معنای درست کردن پازل به روش اشتباه باشد یا منفجر کردن یک کپسول آتش نشانی در کلاس پیش دبستانی خود.

او به طرز سیری ناپذیری در مورد عملکرد درونی همه چیز کنجکاو بود. مادرش او را دوست داشت و می خواست او را از پرتاب شدن به مراکز درمانی نجات دهد، زیرا گاهی اوقات فرزند با استعداد یک مرد برای مرد دیگری یک عجایب است. اما وقتی با یک کامیون برخورد کرد و سوون متهم دولتی شد، این موضوع از دست او برداشته شد.

سوون هرگز عصبانیت خود را از دست نداد. در واقع، این او را به یک جراح مغز مورد تقاضا تبدیل کرد، حتی اگر او را محکوم به یک زندگی اجتماعی بی ثمر کند. همسرش جائی جونگ (لی یو یونگ) و پسرش (به ترتیب در آتش سوزی و خودکشی) جان باختند. او اکنون نظریه‌های ذهن انسان را در کنفرانس‌ها ارائه می‌کند و تقریباً به همان سطح موفقیتی دست می‌یابد که دانیل جکسون هنگام ارائه اکتشافات خود در مورد اهرام جیزه از آن برخوردار بود. دروازه ستاره.

دانشمندی با سوراخی در قلبش

دانشمندان در آزمایشگاهی که سوون در آن کار می کند عادت کرده اند که او را دوست نداشته باشند. او نسبت به خطا ضد اجتماعی است و دیگر ارتباطات مهمی ندارد – غیر از آنهایی که مخفیانه ایجاد می کند.

ببینید، سوون روشی را برای ارتباط درونی بین موش و مغز انسان ایجاد کرد. او با قاطعیت ثابت می‌کند که می‌تواند از امواج مغزی اجساد مرده برای برقراری ارتباط با زنده‌ها استفاده کند، مانند یک ترکیب علمی دیوانه‌کننده بین یک برنامه‌نویس اواسط دهه 50 و دکتر فرانکنشتاین مدرن.

او از محقق نامیل هونگ (جئون لی) در بیمارستانش می خواهد که به او اجازه دسترسی به اجساد اخیراً مرده در ساختمان را بدهد. و اگرچه او تمایلی ندارد، اما نامیل به دکتر کمک می کند تا به هدف خود برسد. اما هنگامی که با مرده تماس برقرار می کند، از دستگاه خود برای چه استفاده می کند؟ چطور در مقابل یک کارآگاه خصوصی بایستید تا بررسی کند که آیا سوون یکی از دوستان همسر مرحومش را کشته است یا خیر؟ مطمئناً برای او راحت است که بتواند نظریه خود را با کمک ابزارهای فراحسی رد کند، اینطور نیست؟

کیم جی وون: کارگردانی با دید شدید

یک بار دیگر دکتر برین چیزی را ثابت می کند که Apple TV + اگر می خواهد به موفقیت هنری و همچنین محبوبیت خود ادامه دهد باید در نظر بگیرد. به سازندگان درست اعتماد کنید استخدام کارگردانانی با سبک بی نظیر و عشق به محیطی که در آن کار می کنند و برنامه نویسی همیشه جذاب تر از معامله با نویسندگان یا کارگردانان مد روز است.

ما، خوانندگان مهربان، دوباره در شیار نیویورک هستیم دکتر برین. من دلبستگی خود را به نمایش منحرف شادی در Apple TV + پنهان نکردم خدمتگزار. و با دکتر برین سرویس پخش مجدداً به مردم (من) آنچه می خواهند می دهد.

نه اینکه این دو نمایش از نظر بصری یا موضوعی وجه اشتراک داشته باشند. نه، آنچه ما در اینجا داریم دو نمایش است که توسط افراد عجیب و غریبی اجرا می‌شود که می‌دانند چگونه می‌توانند بیشترین بهره را از کادر و برش ببرند. خدمتگزار خالق M. Knight Shamalan ممکن است یک مو بیشتر در زمینه جنسی و / یا فیزیکی سرمایه گذاری شده است دکتر برین رهبر کیم جی وون، اما هر دو هنرمندان درجه یک هستند که از بهترین ها (اسپیلبرگ، رابرت وایز، کوروساوا) جدا شده اند.

درست مثل خدمتگزار یک ضیافت سه وعده با انحراف جنسی کرست و خشونت مذهبی مذهبی است، دکتر برین نگاهی مشتاقانه کودکانه به انگیزه هایی است که زمینه ساز درام های نوآر، علمی تخیلی و جنایی است.

چه خلاصه ای!

کیم جی وون دارای زندگینامه ای است که تقریباً به خوبی زندگینامه Shamalan است. نام او بر روی هر چیزی به مؤمنان مکانی برای نفس کشیدن می دهد. او می داند که دارد چه می کند. ثابت شده است که او کم و بیش در ترس و وحشت مهارت دارد (من شیطان را دیدم، داستان دو خواهر)، در درام عجیب و غریب با شخصیت ها (پادشاه زشت، خانواده آرام) و در عمل استثنایی (خوب، بد، عجیب، آخرین موقعیت و عصر سایه ها).

جدیدترین فیلم این کارگردان یلانگ: تیپ گرگ، زمانی که چند سال پیش به نتفلیکس رفت (با یک انتشار ناموفق روابط عمومی) برنده نقدهای متفاوتی شد. اما صادقانه بگویم، پاسخ گنگ اشتباه بود.

کیم در حال سازگاری بود Jin-Spirit: The Wolf Brigade، از افسانه های هیرویوکی اوکیورا و مامورو اوشی. اگرچه ممکن است بدعت به نظر برسد که بگوییم کسی می تواند به این دو نزدیک شود، من فکر می کنم کیم این کار را کرد. فیلم او حال درخشانی را ایجاد می کند که برای 20 سال آینده انیمه لازم است بدون از دست دادن بهترین تصاویر و ایده های آن.

دکتر برین آیا داستان علمی تخیلی کره جنوبی به درستی انجام شده است؟

دکتر برین به روشی مشابه بر روی انیمیشن است، به ویژه یک کارتون اینترنتی از Hong Jack-ga (یا Hongjakga همانطور که او ترجیح می دهد شناخته شود). کیم در اینجا از بند نیست، حالتی که طرفداران آن را از قسمت‌هایی از فیلم شوارتزنگر تشخیص می‌دهند آخرین بازمانده یا قسمت های آخر آن یلانگ یا عصر سایه ها (و/یا بیشتر خوب، بد، عجیب).

هنگامی که روشن است، آن است بر. آخرین عمل از عصر سایه ها به عنوان یکی از آخرین مجموعه‌های پرفروش معتبر – نمایشی زیبا از تسلط، ضیافت دوربین‌های کشویی، اجراهای شدید و ویرایش گام به گام. یک برنامه تلویزیونی با این انرژی را تصور کنید و آن را دارید دکتر برینشماره s

دکتر برین یکی از هیجان‌انگیزترین خلبان‌هایی است که در سن سگ دیده‌ام، زیرا به جهت شیکی نمایش اشاره می‌کند. حاوی عناصری از کری، منطقه مرده، طوفان فکری، خشم … یعنی انتخاب کن. این است بطور گسترده با مراجع

و این با سرعتی سرسام‌آور و با چنان شور و شوق معمولی اتفاق می‌افتد که حتی اگر می‌دانید در مورد چیست، دلبستگی و منتظر ماندن برای اتفاقات بعدی کاملاً هیجان‌انگیز است. بیشتر شبیه سوار شدن به قطاری است که قبلاً سوار آن بوده اید.

سینمای ژانر پاپ کره ای از زمان پارک چان اوک مکان قابل اعتمادی در پرده های آمریکایی بوده است پسر پیر و بونگ جون هو میزبان او برای اولین بار دنیای غرب را با ظرایف و دست خط آن آشنا کرد.

در واقع، در فرهنگی که به دلیل بیزاری از زیرنویس ها شناخته می شود، سینمای کره جنوبی، بیش از هر سینمای ملی دیگری، خرید واقعی در ایالات متحده پیدا کرده است. فقط به موفقیت اخیر نگاه کنید بازی ماهی مرکب در نتفلیکس این سریال وحشیانه فوران کرد و به سرعت تبدیل به محبوب ترین راه اندازی نتفلیکس تا به امروز شد. (احتمالاً کسی را دیده اید که لباسی شبیه به تن دارد بازی ماهی مرکب قهرمان هالووین – می دانم که انجام دادم).

دکتر برین این می تواند موفقیتی مشابه با مخاطبانی باشد که از ژانر کره جنوبی هیجان زده شده اند.

هیجان علمی تخیلی کامل

از طریق دکتر برین خلبان، کادربندی کیم لذت بخش و معنادار است. تصحیح رنگ پاششی به دلبستگی کیم به رابرت وایز و داگلاس سیرک و همچنین وسواس نمایش در مورد چشم انداز اشاره دارد که در تاریخ رسانه فیلتر شده است، یکی از سرگرمی های کارگردان.

که در دکتر برین در ابتدای سریال، کیم یک توطئه و یک سفر سورئال هیجان انگیز قهرمان را در همان ساعت اول فاش می کند. بقیه فصل را بیاورید.

دارم تماشا میکنم دکتر برین در Apple TV +

قسمت اول از دکتر برین در 4 نوامبر 2021 به Apple TV + می‌رسد. قسمت‌های اضافی جمعه آینده می‌رسند.

رتبه بندی: TV-MA

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: درباره فرم کلاسیک روانگردان تاب هوپر، بر کارگردان 25 فیلم بلند و نویسنده بیش از 300 مقاله ویدیویی که می‌توانید در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
امروز در تاریخ اپل: تبلیغ Super Bowl Mac برخلاف همه شانس ها پخش می شود

22 ژانویه 1984: تبلیغ خیره کننده اپل در سال 1984 “Macintosh 128K” در سه ماهه سوم Super Bowl XVIII از شبکه CBS پخش شد. احتمالاً معروف‌ترین آگهی تلویزیونی کامپیوتری در تاریخ، این تبلیغات توسط کارگردانی می‌شود بیگانه و بلید رانر کلاه ایمنی ریدلی اسکات اما به سختی پخش شد. تبلیغات …

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …