یک شمشیر نوری بردارید و “Lego Star Wars: Castaways” را در Apple Arcade بازی کنید

اخبار اپل


شما و دوستانتان می توانید یک مینی فیگور طراحی کنید و به سرگرمی بپیوندید Lego Star Wars: Castaways.
عکس: Gameloft / Apple Arcade

با دوستان خود خوش بگذرانید Lego Star Wars: Castaways، اولین لگو اجتماعی و اکشن ماجراجویی جنگ ستارگان بازی بازیکنان یک سیاره جدید مرموز را کشف می کنند، در میدان های نبرد می جنگند، از طریق شبیه سازی پرواز به رقابت می پردازند یا با یک مهمانی رقص استراحت می کنند.

این بازی روز جمعه در سرویس بازی Apple Arcade عرضه می شود.

Lego Star Wars: Castaways فراتر از یک مبارزه است

بازیکنان با ساختن مینی فیگور لگو خود در بازی شروع می کنند. سپس دنیای مخفی را کشف می کنند که در آن چیزهای زیادی برای یافتن وجود دارد. گیم لافت، توسعه دهنده، گفت: «با دشمنان بجنگید، پازل ها را حل کنید، مهارت های خود را در عرصه های نبرد بسازید و یاد بگیرید که چگونه از طریق شبیه سازی های پروازی راه خود را هدایت کنید. اسرار را کشف کنید و تهدید فزاینده ای را برای زندگی در این سیاره کشف کنید.

بخشی از ماجراجویی از طریق شبیه سازی لحظات کلیدی از جنگ ستارگان در مکان های نمادین انجام می شود. اما این همه چیز نیست – بازیکنان می توانند یک مهمانی رقص برای دوستان خود ترتیب دهند.

و تعامل اجتماعی بخش بزرگی از سرگرمی است. Lego Star Wars: Castaways از یک تا چهار بازیکن پشتیبانی می کند. آنها می توانند برای تکمیل ماموریت ها یا رقابت در مسابقات پیست مسابقه با یکدیگر همکاری کنند.

فقط در Apple Arcade

Lego Star Wars: Castaways از Gameloft اکنون در اپ استور در دسترس است. نسخه‌هایی برای آیفون، مک، آی‌پد و اپل تی‌وی وجود دارد – اگرچه عناصر رایج به وضوح می‌توانند روی صفحه نمایش بزرگ‌تر بهتر بازی کنند. صرف نظر از پلتفرم، یک کنترلر بازی خارجی همیشه یک گزینه است.

این بازی به اشتراک 4.99 دلار در ماه برای Apple Arcade نیاز دارد. اما دسترسی به 200+ بازی دیگر از جمله نبردهای لگو جنگ ستارگان،، لگو نزاع و جدال و سفر Lego Builder. هیچ هزینه اضافی وجود ندارد، زیرا تبلیغات، خریدهای درون برنامه ای و لوت باکس ها توسط این سرویس ممنوع است.

بگذار نیرو با تو باشد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …