یک عضویت Sam’s Club، یک کارت هدیه 10 دلاری و سایر موارد اضافی 20 دلاری را برنده شوید

اخبار اپل


این معامله ویژه جمعه سیاه در Sam’s Club همراه با یک کارت جایزه هدیه 10 دلاری است.
عکس: Cult of Mac Deals

هرکسی که کارت Sam’s Club داشته باشد به شما خواهد گفت که یک عضویت تا کشف محصولات باکیفیت با پس انداز باورنکردنی فاصله دارید. این معامله جمعه سیاه باعث می شود که نهایتاً به تنهایی از تجربه Sam’s Club لذت ببرید.

برای مدت محدود، می‌توانید عضویت یک ساله Sam’s Club را تنها با 20 دلار دریافت کنید – و همراه با شام، دسر و یک کارت جایزه هدیه 10 دلاری است.

سام کلاب: کلید شما برای معاملات انبار

با عضویت Sam’s Club می توانید راه های جدیدی برای به دست آوردن هر آنچه می خواهید پیدا کنید. بسیاری از مردم متوجه نیستند که Sam’s Club گاهی اوقات محصولات اپل را مانند آیفون می فروشد. یا با تمام پولی که با پیوستن به Sam’s پس انداز می کنید، می توانید iMac Pro جدید را در سال آینده دریافت کنید.

آیا اشاره کردیم که این عضویت تخفیف هایی را برای هتل ها، اجاره ماشین، رویدادهای زنده، جاذبه ها، فیلم ها و موارد دیگر باز می کند؟ برای هتل ها تا 60 درصد تخفیف برای اقامت در سراسر جهان دریافت خواهید کرد.

در عضویت Sam’s Club صرفه جویی کنید

با پیوستن به سام کلاب زندگی خود را ساده کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در طول فروش جمعه سیاه، مشترکین می توانند برای اولین بار عضویت Sam’s Club را تنها با 19.99 دلار دریافت کنند و یک جوجه کباب تند رایگان (به ارزش 4.98 دلار)، هشت کیک کاپ کیک لذیذ (به ارزش 7.98 دلار) و یک کارت هدیه 10 دلاری را فقط با دلار دریافت کنند. 19.99.

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …