یک کلید واقعی برای ویندوز 10 پرو مادام العمر فقط 13 دلار + ارتقاء رایگان به ویندوز 11 است.

اخبار اپل


این نشریه فروش کلید فعال سازی نرم افزار توسط CDKeylord.com در اختیار شما قرار گرفته است.

تخفیف ها همچنان به CDKeylord.com می آیند. تا پایان نوامبر، فرقه به ماک خوانندگان می توانند 35٪ تخفیف در قیمت معمولی یک کلید اصلی ویندوز 10 پرو و ​​بسیاری از کلیدهای فعال سازی نرم افزار دیگر دریافت کنند. شما همچنین می توانید یک ارتقاء رایگان به ویندوز 11 دریافت کنید! فقط کد تخفیف را وارد کنید CULT در گیشه تمامی تخفیف های فوق العاده را در لینک های زیر مشاهده کنید.

CDKeylord.com 11.11 فروش: کلیدهای OEM ویندوز 10 پرو و ​​موارد دیگر

برای دریافت بهترین قیمت‌های ممکن، باید از کد تخفیف 35 درصدی CULT در CDKeylord.com استفاده کنید. هر کلیدی را برای Microsoft Windows و Office خریداری کنید (پس از 30 نوامبر به 30 درصد تخفیف برمی گردد):

کلیدهای فعال سازی نرم افزار Microsoft Windows و Office را در CDKeylord.com با کد CULT 35% تخفیف دریافت کنید.
عکس: CDKeylord

به روز رسانی نرم افزار مایکروسافت چه فایده ای دارد؟

چرا برای به روز رسانی نرم افزار مایکروسافت زحمت می کشیم؟ اول از همه، با قیمت هایی مانند CDKeylord.com به سختی می توانید آن را بپردازید نه به. اما، البته، دلایل قانونی دیگری برای به روز نگه داشتن نرم افزار حیاتی رایانه شما وجود دارد.

محصولات مایکروسافت، مانند اکثر نرم افزارها، با گذشت زمان قوی تر و ایمن تر می شوند. هنگامی که آخرین نسخه سیستم عامل مایکروسافت و نرم افزار عملکرد را دریافت می کنید، می دانید که جدیدترین و بهترین ویژگی ها را دریافت خواهید کرد. تقریباً همیشه می توانید با نسخه های جدید کارهای بیشتری نسبت به نسخه های قدیمی انجام دهید. و چه کسی دوست ندارد آخرین عملکرد را لمس کند؟

زمانی که CDKeylord.com سفارش شما را تایید کرد، کلید فعال سازی نرم افزار را از طریق ایمیل دریافت می کنید.
هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تایید کرد، کلید نرم افزار فعال سازی را دریافت می کنید در مرکز مشتری تحت سفارشات خریداری شده من.

امنیت بهتر با نرم افزار به روز شده

شاید حتی مهمتر از آخرین ویژگی ها، امنیت بهبود یافته باشد. نسخه‌های جدیدتر نرم‌افزار تقریباً همیشه امن‌تر هستند. اینها اغلب شامل اصلاحات و ارتقاهایی هستند که آسیب پذیری های نسخه های قبلی را برطرف می کنند. و از شما در برابر هکرهای مخرب و سایر کلاهبرداران محافظت می کند.

علاوه بر این، زمانی که به‌روزرسانی نرم‌افزار را به تأخیر می‌اندازید، ممکن است بعداً با مشکلات جدی آزاردهنده‌ای مواجه شوید. در نهایت، مایکروسافت پشتیبانی از نسخه های قدیمی نرم افزار خود را متوقف خواهد کرد. اگر به نسخه‌های جدیدتر ارتقا دهید، در صورت بروز مشکل، دیگر نگران دسترسی نداشتن به پشتیبانی فنی نخواهید بود. احتمالاً قبل از اینکه پس از مواجه شدن با مشکلات مجبور به ارتقاء شوید، این را ترجیح می دهید.

ارتقا به ویندوز 10 پرو ارزان: فعال کردن محصول جدید مایکروسافت پس از خرید کلید نرم افزار فعال سازی CDKeylord آسان است.
پس از خرید یک کلید CDKeylord.com، فعال کردن محصول جدید مایکروسافت آسان است.
اسکرین شات: CDKeylord

خرید نرم افزار شما: چاپ کوچک

لطفاً توجه داشته باشید که مجوزهای CDKeylord قابل انتقال نیستند. کلیدهای نرم افزار برای فعال سازی یکباره یک کامپیوتر معتبر هستند (به جز زمانی که دو کامپیوتر علامت گذاری شده باشند). اگر در کمتر از یک سال شروع به استفاده از رایانه دیگری کنید، برای ادامه استفاده از نرم افزار باید مجوز دیگری خریداری کنید.

با این حال، با توجه به تخفیف‌های زیادی که در حال حاضر می‌توانید از قیمت‌های پایین CDKeylord دریافت کنید، محدودیت‌های بالا نباید معامله را نقض کند.

برای دریافت 35 درصد تخفیف، از CDKeylord.com خرید کنید و کد تخفیف را وارد کنید CULT در گیشهمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …