AirPods 3 بهترین هدفون در سری اپل است [Review]

اخبار اپل


AirPods احتمالا یکی از محبوب ترین محصولات اپل است. در طول پنج سال گذشته، هدفون‌های بی‌سیم به قدری رایج شده‌اند که رفتن به جایی بدون دیدن کسی که آن را به سر دارد، دشوار است.

و اکنون، با نسل سوم ایرپادها، اپل تقریباً از هر نظر آنها را بهبود بخشیده است. این باعث می‌شود آخرین AirPods یکی از بهترین‌ها باشد، اگر نگوییم بهتر بر بهترین هدفون جهانی که می توانید تهیه کنید.

این پست شامل مشارکت است. فرقه به ماک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

بررسی AirPods 3

AirPods 3 مانند AirPods Pro است، منهای چیزهایی که AirPods Pro را کمتر از کامل کرده است.
عکس: ایان فوکس / فرقه مک

تغییرات طراحی با الهام از حرفه ای ها

از نظر طراحی، ایرپادهای نسل سوم جدید سبک‌هایی را از AirPods Pro به عاریت گرفته‌اند، منهای هدفون‌های لاستیکی. آنها یک گوشی کمی بزرگتر از نسل اول و دوم AirPods دارند، به این معنی که احتمالاً کمی محکم تر در گوش شما قرار می گیرند. و با 33 درصد کوتاه‌تر از ایرپادهای نسل دوم، احتیاط بیشتری دارند و کمتر مورد ضربه قرار می‌گیرند.

علاوه بر این، AirPods 3 دارای سنسور قدرت AirPods Pro است که به شما امکان می‌دهد با Siri تماس بگیرید، موسیقی خود را پخش یا مکث کنید، و آهنگ‌ها را بدون ضربه ناخوشایند گوش رد کنید.

برای من، هدفون های بازطراحی شده ترکیبی عالی از AirPods و AirPods Pro هستند که راحتی و باز بودن AirPods را با اندازه، راحتی و کیفیت صدای AirPods Pro ارائه می دهند.

صدای شگفت آور بزرگ

بررسی اجمالی AirPods 3: ایرپادهای نسل سوم راحت و جمع و جور هستند.  و صدای آنها شگفت انگیز است.
AirPods 3 راحت و جمع و جور هستند. و صدای آنها شگفت انگیز است.
عکس: ایان فوکس / فرقه مک

وقتی صحبت از چیزی که می شنوید به میان می آید، بیان صدا در کلمات دشوار است. آنچه به آن گوش می دهید و همچنین اندازه و شکل گوش شما می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. من AirPods 3 را بسیار زیبا یافتم. من اهل صدا نیستم، اما وقتی آنها را با ایرپادهای قدیمی (هم نسل اول و هم نسل دوم) و ایرپاد پرو مقایسه می‌کنم، متوجه شدم که نمایه صدای جدید ایرپاد 3 بسیار شبیه به ایرپاد پرو است. تفاوت اصلی عدم وجود عایق صدا در AirPods 3 است.

یکی از کمک‌های اصلی به صدای پیشرفته، EQ داخلی سازگار با AirPods Pro و AirPods Max است. این از میکروفون موجود در هدست برای گوش دادن و تنظیم صدا بر اساس آکوستیک گوش شما استفاده می کند. در نهایت، این باعث می شود صدای باس و میدرنج بهتر و کامل تر شود. شکل هدست نیز کار چشمگیری را انجام می دهد و تضمین می کند که صدا به طور مستقیم به کانال گوش شما منتقل می شود، که – به نظر من – صدای بسیار بلندتری از آنچه از چنین هدست سبکی انتظار دارم ایجاد می کند.

گنجاندن صدای فضایی نیز به صدای بهتر کمک می کند. اگر AirPods Pro یا AirPods Max را امتحان کرده اید، احتمالاً قبلاً صدای 360 درجه Spatial Audio را تجربه کرده اید. اگر این کار را نکرده اید، صدای فراگیر را برای موسیقی یا فیلم، فقط برای گوش خود در نظر بگیرید. با AirPods 3 شما همان تجربه را خواهید داشت – فقط کمی بازتر.

تجربه شنیداری ساده

این باز بودن هم به دلیل عدم وجود نوک سیلیکونی روی خود هدفون است، به این معنی که می توان صدای بیشتری را به داخل گوشی منتقل کرد و هم به دلیل عدم کاهش فعال نویز در خود هدفون. برای من، این ضرر بزرگی نبود، زیرا تقریباً هرگز از کاهش نویز استفاده نمی کنم. اما برای برخی، این ممکن است نقض توافق باشد. من ترجیح می‌دهم عایق صوتی مناسب و صدایی کاملاً متعادل داشته باشم تا فشار نامناسب در گوش داخلی ناشی از کاهش نویز، بنابراین AirPods 3 بیش از حد کافی است.

یکی از عوارض عدم کاهش نویز، عدم وجود حالت شفافیت است. من می‌دانم که ایده شفافیت این است که وقتی هدفون عایق کافی را فراهم می‌کند، صدای بیرون ایجاد شود، اما فکر می‌کنم با هر جفت هدفون یا هدفون می‌تواند برای درک دنیای بیرون مفید باشد. با این حال، در نهایت، ایرپاد 3 همچنان به طور خودکار زمانی که گوشی را بیرون می آورید، مکث می کند و در طول این چند روز به اندازه کافی صدای محیط را وارد می کند، من عادت داشتم زمانی که باید از محیط اطراف خود آگاه باشم، خارج از ایرپاد گوش کنم.

از AirPods 3 در زندگی واقعی استفاده کنید

جفت کردن AirPods 3 با iPhone: AirPods 3 تقریباً از هر نظر عالی است و مبتنی بر ادغام درخشان سخت افزار و نرم افزار اپل است.
AirPods 3 تقریباً از هر نظر عالی هستند و مبتنی بر ادغام درخشان سخت افزار و نرم افزار اپل هستند.
عکس: ایان فوکس / فرقه مک

وقتی صحبت از استفاده واقعی از AirPods 3 در زندگی روزمره من می شود، چند جا وجود داشت که شاهد پیشرفت های بزرگی بودم. اول، راحتی کلی وجود دارد. با AirPods 3، می‌توانم آن‌ها را برای چندین ساعت بدون احساس ناراحتی، فشار یا تحریک بپوشم – چیزی که نمی‌توانم در مورد AirPods Pro بگویم. علاوه بر این، آنها نسبت به ایرپادهای نسل اول و دوم کوچکتر احساس امنیت بیشتری دارند.

همانطور که تمرین می کنید – و حتی می دوید یا حرکات شدیدتر انجام می دهید – AirPods 3 دقیقاً همان جایی که به آن تعلق دارد می ماند. به لطف افزودن مقاومت IPX4 به عرق و آب، AirPods 3 می تواند تمرینات شدیدتری را تحمل کند. من هرگز ایرپاد در اثر رطوبت آسیب دیده‌ام. اما دانستن این موضوع که آنها می توانند ساعت ها از سواری های عرق آور Peloton با سرد شدن هوا زنده بمانند، آنها را حتی بهتر می کند.

یکی دیگر از موارد بسیار رایج استفاده از AirPods برای جلسات و مکالمات مجازی است. در روزهای شلوغ، می توانم بیش از چهار ساعت را در مکالمات متوالی صرف کنم. با نسل دوم ایرپادهای قبلی من، این به معنای شعبده بازی ماژول های چپ و راست پس از 90 دقیقه اول در حالی که هر از چند گاهی شارژ می شود، است. با ایرپادهای نسل سوم، من توانستم تقریباً سه ساعت زمان مکالمه را یکباره داشته باشم و هنوز 46 درصد باتری برایم باقی مانده است – یک پیشرفت خیره کننده. اپل می‌گوید ایرپاد 3 نسبت به مدل قبلی، یک ساعت شارژ باتری را هم برای گوش دادن (تا شش ساعت) و هم برای زمان مکالمه (تا چهار ساعت) فراهم می‌کند.

کیف شارژ MagSafe کاملاً جدید

بررسی AirPods 3: ایرپادهای نسل سوم، پشتیبانی MagSafe را اضافه می‌کنند، یک راحتی کوچک که می‌تواند سود زیادی را به همراه داشته باشد.
AirPods 3 پشتیبانی از MagSafe را اضافه می کند، یک راحتی کوچک که می تواند سود زیادی را به همراه داشته باشد.
عکس: ایان فوکس / فرقه مک

علاوه بر عمر باتری بهبود یافته خود غلاف ها، جعبه شارژ – که بسیار شبیه به ایرپاد پرو است و فقط کمی باریک تر است – اکنون تا 30 ساعت شارژ کامل را ارائه می دهد، در حالی که تقریباً 24 ساعت در هر مدل ایرپاد است. قبل ظاهر شدن

قاب علاوه بر ظاهر فیزیکی، پشتیبانی MagSafe را نیز اضافه می کند. این بدان معناست که علاوه بر پشتیبانی از لایتنینگ یا هر شارژر سازگار با Qi، می توان قاب را روی دیسک مغناطیسی MagSafe برای موقعیت شارژ بهینه تراز کرد. اگرچه ممکن است این ویژگی بزرگ به نظر نرسد، اما اگر ایرپادهای خود را روی شارژر بی‌سیم بیندازید، قطعاً از آن قدردانی خواهید کرد، اما بعداً برمی‌گردید و متوجه می‌شوید که خارج از مرکز هستند و اصلاً شارژ نمی‌شوند. .

بررسی AirPods 3: Last Thoughts

وقتی نوبت به این می رسد، هیچ یک از به روز رسانی های AirPods 3 به خودی خود نوآورانه نیستند. بسیاری از ویژگی‌های جدید از هدفون‌های گران‌قیمت‌تر Pro و Max می‌آیند.

با این حال، ایرپاد 3 تقریباً تمام جنبه های نسل دوم ایرپادهای جایگزین را بهبود می بخشد. به همین دلیل است که فکر می کنم AirPods 3 جدید بهترین گزینه برای اکثر مصرف کنندگان است. آنها همچنین به طور یکپارچه با اکوسیستم اپل ادغام می شوند و استفاده از آنها را در آیفون، آی پد، اپل واچ، مک و حتی تلویزیون های اپل آسان می کنند. این چیزی است که با هدفون های بی سیم دیگر نمی توانید دریافت کنید.

طی پنج سال گذشته، ایرپادها به بازیکن غالب در دنیای واقعی هدفون‌های بی‌سیم تبدیل شده‌اند. و با AirPods 3، من انتظار ندارم که به این زودی ها تغییر کند.

AirPods 3 با قیمت 179 دلار به مجموعه اپل می‌پیوندد. نسل دوم AirPods به 129 دلار کاهش می یابد و AirPods Pro در قیمت 249 دلار باقی می ماند. AirPods Max با قیمت 549 دلار به فروش می رسد.

خریدن از: آمازونمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …