AirPods 3 در مقابل Belkin Soundform Freedom

اخبار اپل


تکنولوژی هوشمند

AirPods (نسل سوم)

بهترین بهینه سازی صدا

بلکین SOUNDFORM آزادی

بلکین ساندفرم آزادی

ایرپادهای نسل سوم اپل اکنون تمام ویژگی‌های نوآورانه‌ای که با تراشه H1 ارائه می‌شوند، مانند EQ تطبیقی، ردیابی سر فضایی و اشتراک‌گذاری صدا را ارائه می‌دهند. اگرچه آنها کاهش نویز فعال را ارائه نمی دهند، اما تناسب باز بسیار راحت دارند، که دستیابی به آن با گوشواره غیرممکن است. با AirPods 3 می‌توانید از کنترل‌های لمسی راحت و شارژ MagSafe نیز لذت ببرید.

175 دلار در آمازون

حرفه ای ها

 • تراشه H1 با آخرین فناوری صوتی اپل
 • کیفیت صدای عالی
 • شارژ بی سیم MagSafe
 • لمس اجباری

در برابر

 • تناسب کمتر ایمن است
 • عمر باتری کوتاه تر
 • قیمت بالا

هدفون Belkin Soundform Freedom با هدفون های Secure Fit و Noise Cancelling (ENC) برای بهینه سازی تماس های صوتی و تصویری، برای جلسات مجازی بسیار ارزشمند خواهد بود. آنها همچنین با iOS به خوبی کار می کنند و از ادغام با FindMy برای جلوگیری از ضرر استفاده می کنند. بهترین چیز در مورد این هدفون، قیمت پایین جذاب آن است.

120 دلار در آمازون

حرفه ای ها

 • FindMy ادغام
 • ایزوله صدای عالی هم برای مکالمات و هم برای موسیقی
 • بیس عمیق و پرهیاهو
 • قیمت پایین

در برابر

 • کنترل های حسی شهودی نیستند
 • بسیاری از ویژگی های ارائه شده توسط Apple Music را پشتیبانی نمی کند

آخرین پاسخ بلکین به هدفون‌های بی‌سیم واقعی، Belkin Soundform Freedom است، مجموعه‌ای از هدفون‌های بلوتوث که کمی شبیه AirPods Pro هستند اما قیمت بسیار جذاب‌تری دارند. اگرچه هدفون‌های Soundform Freedom شبیه AirPods Pro هستند و قیمتی حتی پایین‌تر از AirPods 3 دارند، اما هدفون‌های Soundform Freedom مجموعه‌ای از ویژگی‌های بسیار متفاوتی را ارائه می‌دهند که چه AirPods یا همتای Apple Pro آنها.

به طور کلی، AirPods 3 دارای ویژگی های خنک تری برای کاربران iOS است، اما کیت Belkin مزایای خود را نیز دارد. با نگاه کردن به مشخصات، می توانید ایده ای از نحوه کار این دستگاه دریافت کنید:

AirPods 3 در مقابل Belkin Soundform Freedom: تفاوت های کلیدی

Airpods 3 و Belkin Soundform Freedom

منبع: iMore

همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید، Soundform Freedom و AirPods 3 اشتراکات بسیار کمی دارند. همه چیز از چیپست و عمر باتری گرفته تا کنترل ها بین این دو بسیار متفاوت است. حتی گزینه های شارژ و انتخاب رنگ برای همه متفاوت است.

AirPods (نسل سوم) بلکین ساندفرم آزادی
تایپ کنید هدست بلوتوث بی سیم هدست بلوتوث بی سیم
تراشه تراشه هدفون H1 Qualcomm QCC3046 SoC
عمر باتری 6 ساعت ساعت 8:00
شارژ کردن شارژ بی سیم MagSafe شارژ بی سیم Qi
کاهش نویز فعال خیر خیر
حالت نویز محیطی خیر خیر
زنده گوش کن آره خیر
صوتی فضایی آره آره
کنترل ها سنسور لمس اجباری ضربه زدن
ورودی ها رعد و برق USB-C
رنگ ها سفید سفید سیاه
مورد کیس شارژ بی سیم MagSafe کیس Qi برای شارژ بی سیم
میکروفون ها میکروفون های دو پرتو میکروفون دوتایی
دستیار صوتی دستیار صوتی هندزفری «Hey Siri». دستیار صوتی فعال با لمس

یکی از ویژگی های مشترک این هدفون عدم کاهش فعال نویز است. هیچ یک از آن‌ها صدای مزاحم محیط را هنگام گوش دادن به موسیقی یا پخش ویدیو فیلتر نمی‌کنند. با این حال، Belkin دارای یک ویژگی منحصر به فرد ENC است که صدای شما را در طول تماس های تلفنی ایزوله می کند، بنابراین در زیر به همه این موارد خواهیم پرداخت.

AirPods 3 در مقابل Belkin Soundform Freedom: عوامل شکلی مشابه

Airpods 3 در مقابل Belkin Soundform Freedom

منبع: iMore

از نظر بصری، AirPods 3 و Belkin Soundform Freedom در نگاه اول کاملا شبیه به هم هستند. هدفون های بلکین دارای همان فرم رایج با دسته بلند هستند. دقیقاً مشخص نیست که ساقه دقیقاً برای چیست، زیرا کنترل‌های Soundform Freedom در پشت گوشی تعبیه شده است، نه پایه. شاید فقط برای اضافه کردن راحتی یک “دسته” برای قرار دادن یا برداشتن گوشی، اما دستگیره در اینجا کمی اضافی به نظر می رسد. ساقه ایرپاد 3 برای لمس اجباری استفاده می شود، یک افزودنی بصری و راحت به طراحی.

برخی از افراد راحتی طراحی کمتر تهاجمی ایرپادها را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر نیاز به تناسب ایمن تری با هدفون های بلکین دارند.

یکی از تفاوت‌های طراحی بزرگ‌تر در اینجا، طراحی باز AirPods در مقایسه با هدفون‌های Soundform Freedom است. دشوار است که بگوییم کدام یک از آنها بهتر عمل می کند. این واقعا به کاربر بستگی دارد. برخی از افراد راحتی طراحی کمتر تهاجمی ایرپادها را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر نیاز به تناسب ایمن تری با هدفون های بلکین دارند. به طور کلی، کسانی که از هدفون عمدتاً برای ورزش یا ورزش استفاده می‌کنند، از طراحی ایمن‌تر هدفون‌ها قدردانی می‌کنند، در حالی که کسانی که ساعت‌ها در روز از هدفون در دفتر یا خانه استفاده می‌کنند، تناسب راحت‌تر و راحت‌تری را ترجیح می‌دهند. وقتی صحبت از گزینه های طراحی، تناسب و رنگ می شود، این جنبه ها به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد.

AirPods 3 در مقابل Belkin Soundform Freedom: کیفیت صدا در برابر جداسازی صدا

هدفون Airpods 3 در مقابل Belkin Soundform Freedom

منبع: iMore

برای کیفیت صدا، AirPods 3 بهترین تجربه صدا را به خصوص با iOS در اختیار شما قرار می دهد. از یک طرف، آنها به طور کلی بازتولید صدای معتبر تری را با وضوح عالی ارائه می دهند. مزایای تراشه H1 مانند اکولایزر تطبیقی ​​و صدای فراگیر با ردیابی پویا سر را به آن اضافه کنید، تجربه شنیداری فراگیر خواهید داشت که به سادگی با Belkin بی نظیر است. Adaptive EQ فناوری است که از یک میکروفون رو به داخل برای گوش دادن به موسیقی در حین دریافت آن استفاده می کند. سپس صدا را با شکل و اندازه گوش شما تطبیق می دهد تا معتبرترین صدای ممکن را به شما بدهد. چقدر باحاله؟

هدفون Belkin Soundform Freedom ممکن است از EQ سازگار پشتیبانی نکند، اما یک ویژگی منحصر به فرد حذف نویز محیطی (ENC) را ارائه می دهد.

هدفون Belkin Soundform Freedom ممکن است از اکولایزر تطبیقی ​​پشتیبانی نکند، اما می‌تواند صدای فراگیر را در Apple Music پخش کند. این هدفون همچنین یک ویژگی منحصر به فرد به نام Environmental Noise Canceling (ENC) را ارائه می دهد که صدای شما را از نویز محیط در هنگام تماس صوتی و تصویری جدا می کند. این باعث می‌شود هدفون بلکین برای افرادی که در جلسات مجازی زیادی شرکت می‌کنند، انتخابی عالی باشد، به خصوص اگر مجبور هستید از مکان‌های شلوغ مانند فرودگاه‌ها یا کافه‌ها تماس بگیرید.

یکی دیگر از مزایای Soundform Freedom عمر طولانی باتری است. آن‌ها به جای شش ساعت برای AirPods 3 تا هشت ساعت پخش مداوم ارائه می‌دهند. از آنجایی که قاب شارژ بی‌سیم می‌تواند 28 ساعت بیشتر به آن‌ها بدهد، می‌توانید تا 36 ساعت قبل از شارژ شدن با هدفون Belkin بازی کنید. این شش ساعت بیشتر از زمانی است که با کیس شارژ AirPods 3 MagSafe دریافت می کنید. مزیت اصلی جعبه شارژ AirPods سازگاری آن با MagSafe برای شارژ بی سیم بهینه در سریع ترین سرعت است.

AirPods 3 در مقابل Belkin Soundform Freedom: آیا AirPods 3 ارزش قیمت بالایی دارد؟

Airpods 3 در مقابل Belkin Soundform Freedom

منبع: iMore

کاملاً مشخص است که کدام هدفون قیمت کمتری ارائه می دهد. کیت Belkin Soundform Freedom حدود 120 دلار قیمت دارد، اگرچه معمولاً می توانید آن را فقط با 100 دلار در فروش پیدا کنید. AirPods 3 با قیمت 179 دلار به طور قابل توجهی گران تر است، اما برای سرمایه گذاری اضافی زنگ های زیادی دریافت می کنید. ایرپادها در صورت داشتن بودجه ارزش پرداخت را دارند، اما هدفون های بلکین ارزش پولی خوبی دارند.

AirPods 3 در مقابل Belkin Soundform Freedom: چه چیزی باید بخرید؟

انتخاب بین AirPods 3 و Belkin Soundform Freedom احتمالاً به بودجه و نیازهای گوش دادن شما محدود می شود. اگر شما یک دوست دوست صوتی هستید که به بهترین کیفیت صدا نیاز دارید، AirPods 3 راه درستی است. به لطف تراشه H1، ایرپادهای نسل سوم اپل از یک اکولایزر تطبیقی ​​و ردیابی سر پویا برای ایجاد صدایی منحصر به فرد و جذاب استفاده می کنند که می توانید با اشتراک گذاری صدا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Belkin این مزایای اضافی را ارائه نمی دهد، اما هدست Soundform Freedom بهترین عایق صوتی را برای تماس های تلفنی و کنفرانس ویدیویی ارائه می دهد. اگر قصد دارید از هدفون خود برای این کار استفاده کنید، پس نمی توانید هدفون بلکین را شکست دهید. اینها نیز گزینه های مقرون به صرفه تری هستند، اما اگر از من بپرسید AirPods 3 ارزش هزینه اضافی را دارد.

زنگ ها و سوت ها

ایرپادهای اپل

AirPods (نسل سوم)

از آخرین فناوری‌های صوتی اپل در نسل سوم AirPods لذت ببرید. این هدفون با شکل کانتور برای حداکثر راحتی و تراشه Apple H1 برای تجربه صدایی فراگیر دوباره طراحی شده است. آنها گران تر هستند، اما اگر بودجه ای دارید ارزش قیمت را دارند.

ارزش پول

بلکین ساندفرم آزادی

بلکین SOUNDFORM آزادی

هدفون Belkin’s Soundform Freedom یک انتخاب عالی برای کارکنان مجازی و دانش آموزان با قیمت شگفت آور کم و فناوری منحصربفرد صدا است. این هدفون صدای مناسب و بیس بلندی ارائه می دهد، اما از اکولایزر تطبیقی ​​یا ردیابی سر پویا پشتیبانی نمی کند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.



مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گزارش می‌گوید که ارتقای بزرگ اپل OLED 2024 اپل به چیزی بیش از Pro می‌رسد

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که اپل می‌تواند نسل دوم آی‌پدهای OLED را در اواخر سال 2024 و پس از شایعه‌های منتشر شده OLED iPad Pro جدید خود عرضه کند. اطلاعات The Elec در این هفته ادعا می کند که Samsung Display در حال کار بر روی مذاکره برای عرضه …

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …