AirPods Pro و AirPods نسل سوم به‌روزرسانی سیستم‌افزار جدیدی دریافت می‌کنند

اخبار اپل


منبع: Luke Filipowicz / iMore

نسل سوم AirPods و AirPods Pro به روز رسانی سیستم عامل را دریافت کردند.

به گزارش مک رامورز، اپل آپدیت فریمور جدیدی را هم برای هدفون های جدید اپل و هم برای هدفون های حرفه ای قدیمی اش منتشر کرده است. AirPods نسل سوم در حال حاضر با سیستم عامل نسخه 4B66 کار می کند و AirPods Pro در حال حاضر با سیستم عامل نسخه 4A402 کار می کند.

اپل امروز آپدیت سیستم عامل جدید 4A402 را برای AirPods Pro منتشر کرد که بالاتر از سیستم عامل قبلی 4A400 است که در ماه اکتبر منتشر شد. اپل همچنین سفت‌افزار AirPods 3 را در مقایسه با 4B61 که قبلاً در دسترس بود، به 4B66 به‌روزرسانی کرده است.

اپل به ما نمی گوید که هدف از به روز رسانی سیستم عامل چیست. اگرچه آنها معمولاً هیچ ویژگی قابل توجهی در محدوده AirPods ندارند، اما معمولاً بهبودهایی در عملکرد و رفع اشکال دارند.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

اگر می خواهید به صورت دستی فریمور ایرپادهای خود را به روز کنید، با فرآیند عجیبی روبرو هستید. اپل سفت‌افزار AirPods را در پس‌زمینه به‌روزرسانی می‌کند، بنابراین راهی برای ضربه زدن روی دکمه و اجرای دستی به‌روزرسانی وجود ندارد. با این حال، به‌روزرسانی معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که AirPods و iPhone شما با هم بارگیری می‌شوند، بنابراین سعی کنید این کار را برای اجرای به‌روزرسانی انجام دهید.

اگر می‌خواهید درباره به‌روزرسانی میان‌افزار AirPods خود یا نحوه بررسی اینکه آیا به‌روز هستید، اطلاعات بیشتری کسب کنید، به مقاله ما در مورد نحوه به‌روزرسانی میان‌افزار AirPods خود مراجعه کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …