Animal Crossing: New Horizons – چند بار می توانید از هر ابزار استفاده کنید؟

اخبار اپل


منبع: iMore

آیا یادتان هست چه زمانی بازی Animal Crossing: New Horizons را شروع کردید، زمانی که اولین بار قبل از تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سوییچ عرضه شد؟ آیا یادتان هست که چوب ماهیگیری را به دریا انداختید، ماهی بزرگی را صید کردید تا چوب ماهیگیری قابل اعتماد خود را در دستانتان بشکنید؟ آیا نگران این هستید که این احساس پوچی، از دست دادن و کمی کسالت را تجربه کنید که اکنون مجبور شده اید فقط برای ادامه ماهیگیری یک چوب جدید بسازید؟ خوب، اکنون که پچ 2.0 بازی منتشر شده است، نمی‌خواهیم ترس داشته باشید که بعد از سفر به جزیره‌ای بیابانی با Kapp’n یا درست قبل از لذت بردن از یک قهوه در The Roost، داستان تکرار شود.

بهشتت را بساز

عبور از حیوانات: افق های جدید

Animal Crossing: New Horizons برای نینتندو سوییچ

بساز، بساز، سپس دوباره بساز

Animal Crossing: New Horizons شما را در جزیره ای بیابانی قرار می دهد که چیزی جز دستانتان و چند همراه حیوان ندارید. شما با یک چادر شروع می کنید، در نهایت به یک خانه ارتقا می دهید، سپس آن را به دلخواه شخصی سازی می کنید. همه این کارها را در حالی انجام خواهید داد که با روستاییان دوست می شوید و با استفاده از ابزارهایی که خودتان ساخته اید، بهشت ​​جزیره ای را به دلخواه خود طراحی می کنید.

Animal Crossing: Patch 2.0 توسط New Horizons ویژگی‌های جدید بسیاری را به این فرنچایز می‌آورد، اما همراه با بازگشت معروف یک کاپیتان دریایی و فرصتی برای نوشیدن قهوه، ملاقاتی با یکی از جنبه‌های ناامیدکننده‌تر بازی وجود دارد: دوام بازی. ابزار. با این حال، یکی از راه‌های خالی ماندن در زمانی که نیاز دارید این است که بدانید چند بار می‌توانید از یک ابزار قبل از خراب شدن استفاده کنید، و مهمتر از آن، ابزار شما قبل از خراب شدن چند برنامه کاربردی دیگر دارد.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

در اینجا یک راهنمای کوتاه برای استقامت ابزار در Animal Crossing: New Horizons آورده شده است:

چند بار می توانید از یک ابزار قبل از خراب شدن استفاده کنید؟

عبور حیوانات از New Horizons Cj Fish

منبع: iMore / Casian Holly

قلاب ماهی گیری

میله های ماهیگیری با هر صید موفق، چه یک ماهی کوچک، یک کوسه غول پیکر یا زباله، استقامت خود را از دست می دهند. پرتاب چوب بدون گرفتن چیزی در تعداد دفعات استفاده قبل از استراحت حساب نمی شود، بنابراین اگر خیلی دور از سایه ماهی پرتاب کردید و مجبور شدید آن را به آنجا برگردانید، احساس بدی نداشته باشید.

 • میله سبک: 10 صید
 • قلاب ماهی گیری: 30 صید (همچنین شامل میله های رنگی، ماهی و در فضای باز موجود در Nook’s Cranny)
 • میله طلایی: 90 پرتاب

خیر

مانند چوب ماهیگیری، فقط صید موفق حشرات با تعداد استفاده از تور در تضاد است. هر بار که تور خود را تاب می‌دهید که به یک شکار ختم نمی‌شود، این یک بازی جوانمردانه است… و این شامل ضربه تصادفی به سر یک روستایی است. ما سلاح ها را در شبکه شما تبلیغ نمی کنیم، فقط می گوییم که بازی شما را برای ضربه تصادفی مجازات نمی کند.

 • شبکه سبک وزن: 10 صید
 • خیر: 30 صید (همچنین شامل رنگ Nook’s Cranny، ستاره و تورهای فضای باز)
 • تور طلایی: 90 صید

بیل

کاربردهای بیشتری از بیل نسبت به تور یا چوب ماهیگیری دریافت خواهید کرد، اما این به این دلیل است که راه های بیشتری برای شکستن بیل وجود دارد. ضربه زدن به سنگ با بیل برای سنگ معدن یا مواد دیگر، مانند کندن چوب، گل یا شیء مدفون در زمین، یکبار مصرف محسوب می شود. با این حال، حفر چاله در زمین یا پر کردن چاله خالی با استقامت منافاتی ندارد.

 • بیل سبک: 40 کاربرد
 • بیل: 100 کاربرد (همچنین شامل بیل های رنگی، خارجی و چاپی در Nook’s Cranny)
 • بیل طلایی: 200 کاربرد

تبر

ما می‌دانستیم که از این موضوع ناراحت می‌شوید – متأسفیم، نمی‌توانیم مقاومت کنیم، اما استقامت Axe شبیه به روشی است که Shovels کار می‌کند. هر تاب تبر که به درخت یا سنگ اصابت می کند برای استفاده به حساب می آید، حتی اگر آنچه می زنید در ازای آن چیزی به شما ندهد. یک نکته سریع: فقط تبر و تبر طلایی قادر به قطع درختان هستند، بنابراین هنگام رفتن به همه پل بونیان در فلور جزیره خود مطمئن شوید که درخت مناسب را دارید.

 • تبر سبک: 40 بازدید
 • تبر سنگی و تبر: 100 بازدید
 • تبر طلایی: 200 بازدید

تیرکمان بچه گانه

Slingshot از این نظر عالی است که نسخه Flimsy، نسخه معمولی را ندارد تیرکمان بچه گانه موقعیت پایه است. با این حال، این بدان معناست که عنصر اصلی بسیار سریعتر از سایر سازها می شکند، بنابراین انتظار نداشته باشید که بادکنک ها را تا حد سیری رها کنید. همچنین اگر به طور تصادفی یک شلیک در هوا پرتاب کردید و به چیزی اصابت نکرد، روی استقامت شما حساب نمی شود.

 • تیرکمان بچه گانه: 20 فریم (همچنین شامل تیرکمان بچه گانه رنگی و تیرکمان در فضای باز در Nook’s Cranny)
 • بند طلایی: 60 شلیک

آبخوری باغ

تعیین آبیاری کمی دشوار است، زیرا به نظر می رسد دوام آن از هیچ چیز از دست می رود، اما نه به سرعت آبیاری گل ها. با این حال، شایان ذکر است که آبیاری چندین گل به طور همزمان تنها برای یک بار استفاده به حساب می آید، بنابراین موقعیت یابی در هنگام مراقبت از باغ شما بسیار مهم است، به خصوص با آبیاری طلایی که می توانید با کسب رتبه 5 ستاره کسب کنید.

 • آبخوری سبک: تقریباً 20 آب موفق که فقط یک گل را مستقیماً جلوی بازیکن آبیاری می کند
 • آبخوری باغ: تقریباً 60 کاربرد، آبیاری مستطیلی از گلهای 3×2 در جلوی بازیکن (همچنین شامل گل، فیل و قوطی آب پاش در فضای باز در Nook’s Cranny)
 • آبخوری طلایی: تقریبا 180 آب موفق، آبیاری یک مربع گل 3×3 جلوی بازیکن

پرش و نردبان

هم پرش و هم نردبان هیچ نسخه جایگزینی ندارند، اما استقامت بی نهایت نیز دارند. اکنون می‌توانید نردبان‌های دائمی بسازید که روی صخره باقی می‌مانند، اما پس از قرار دادن آن‌ها نمی‌توان آنها را جابجا یا بلند کرد.

چگونه ابزارهای اولیه را دریافت کنم؟

تیم های ماهیگیری Acnh اسپرینکل

منبع: iMore

ابتدا با تکمیل کارگاه DIY Tom Nook (که به عنوان یک آموزش نیز شناخته می شود) به ابزارهای Flimsy Tools دسترسی خواهید داشت. شما این قفل را در اوایل ماجراجویی باز می کنید – نوک از شما می خواهد که در اولین روز کامل خود در جزیره به چادر بیایید تا آن را کامل کنید. پس از صحبت با او و تکمیل درس، دستور العمل های میله، تور و تبر شکننده را دریافت خواهید کرد.

دستور العمل قوطی آبی شکننده نیز توسط تام نوک اهدا شد، اما این بار پس از اینکه حداقل چهار حشره یا ماهی را پس از اتمام کارگاه DIY به او نشان دادید، ارائه شد. دستور پخت بیل شلخته هدیه ای از سوی بلترز است که پس از نشان دادن حشرات یا ماهی تام نوک 15 به جزیره شما می رسد. دستور العمل پرش ها نیز از بلاترز در آن زمان آمده بود.

برای ایجاد ابزارهای قوی تر، باید مجموعه دستور العمل “Everyday Tools AZ” را از Nook Stop به مدت 3000 Nook Miles خریداری کنید. این مجموعه شامل بیل، چوب ماهیگیری، آبپاش، تبر سنگی و تبر معمولی می باشد.

تنها ابزار باقیمانده Slingshot است، دستوری که می‌توانید از Timmy در Nook’s Cranny با 300 زنگ بخرید، و Ladder Tom Tom Nuk پس از ساختن و تجهیز خانه‌های سه روستای اول خود به شما می‌دهد.

ابزارهای ویژه با طراحی منحصر به فرد، مانند Colorful یا Outdoorsy، هیچ چیز منحصر به فردی انجام نمی دهند – آنها فقط برای نمایش هستند. شما می توانید آنها را از نسخه بهبود یافته Nook’s Cranny خریداری کنید، اما در حال حاضر هیچ دستور العملی برای ساخت آنها وجود ندارد.

چگونه می توانم ابزار طلایی را دریافت کنم؟

عبور حیوانات از شهر عالی از افق های جدید

منبع: iMore

برای باز کردن قفل این ابزارهای طلایی بادوام، ابتدا باید یک پیش شرط را انجام دهید. هنگامی که آنها را به دست آوردید، مطمئن شوید که چند تکه طلا دارید تا بتوانید آنها را بسازید.

 • میله طلا پس از گرفتن یکی از هر ماهی در Critterpedia به دست می آید.
 • تور طلایی بعد از اینکه هر اشتباهی را در کریترپدیا گرفتید به دست می آید.
 • پس از 100 بار شکستن تبرهای دیگر، دستور تهیه تبر طلایی از طریق پست برای شما ارسال می شود.
 • تیرکمان طلایی به یک بالن طلایی متصل می شود که پس از رها کردن 300 بادکنک ظاهر می شود.
 • گالیور پس از اینکه 30 بار به او کمک کردید، بیل طلایی را برای شما پست خواهد کرد.
 • ایزابل پس از کسب رتبه 5 ستاره برای جزیره خود، دستور قوطی آبیاری طلایی را به شما می دهد.

آیا راهی برای جلوگیری از شکستن ابزار وجود دارد؟

عبور حیوانات از New Horizons Cj Fish

منبع: iMore / Casian Holly

متاسفانه وجود دارد از نظر فنی هیچ راهی وجود ندارد که ابزارها برای همیشه خراب نشوند و همچنین راهی برای “تعمیر” ابزارهایی که در آستانه شکستن هستند وجود ندارد. این شامل Golden Instruments نیز می شود که در نهایت بی فایده خواهد شد.

با این حال، کیت های سفارشی سازی جدید در New Horizons یک راه حل عالی ارائه می دهند: با سفارشی کردن یک ابزار، دوام آن فوراً تنظیم مجدد می شود. بنابراین، اگر می دانید که به استفاده نهایی از چوب ماهیگیری رسیده اید، اما یک کیت سفارشی سازی دارید، به میز کاردستی بروید و می توانید شکوه قبلی خود را به چوب ماهیگیری بازگردانید.

با این حال، این کار با ابزارهای Flimsy یا Golden کار نمی کند، زیرا هیچ یک از آنها قابل شخصی سازی نیستند.

ابزارهای موفقیت

اکنون که می دانید چه زمانی ابزارها خراب می شوند، می توانید نسخه های پشتیبان خود را آماده کنید تا دیگر هرگز ابزار قابل اعتمادی نداشته باشید. البته، شما می توانید چند مکان اضافی در موجودی خود صرف کنید، اما استرس گرفتن یک ماهی دیگر قبل از اینکه توانایی ماهیگیری خود را از دست بدهید است خیلی دور بدتر، ما را باور کن

علاوه بر این، شما قادر خواهید بود تا آنقدر ماهی، حشرات و مواد خریداری کنید که احساس موفقیت و صدای زنگ در جیب شما، تمام مشکلات موجودی را جبران کند. اکنون، به آنجا بروید و با ابزارهای معاملاتی خود کاوش کنید!

بهشتت را بساز

عبور از حیوانات: افق های جدید

Animal Crossing: New Horizons برای نینتندو سوییچ

بساز، بساز، سپس دوباره بساز

Animal Crossing: New Horizons شما را در جزیره ای بیابانی قرار می دهد که چیزی جز دستانتان و چند همراه حیوان ندارید. شما با یک چادر شروع می کنید، در نهایت به یک خانه ارتقا می دهید، سپس آن را به دلخواه شخصی سازی می کنید. همه این کارها را در حالی انجام خواهید داد که با روستاییان دوست می شوید و با استفاده از ابزارهایی که خودتان ساخته اید، بهشت ​​جزیره ای را به دلخواه خود طراحی می کنید.

پایه ای

عنوان Animal Crossingمنبع: نینتندو

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …

اخبار اپل
تا زمانی که این تخفیف ها معتبر هستند، مجموعه ای از AirPods را تنها با 100 دلار دریافت کنید

اگر به دنبال بهترین معامله موجود برای AirPods هستید، آمازون چند تخفیف دارد که ارزش بررسی آنها را در حال حاضر با گزینه هایی که فقط از 100 دلار شروع می شود دارند. قیمت ها پس از فروش تعطیلات با 100 دلار تخفیف برای مدل های منتخب به پایین ترین …

اخبار اپل
اپل در حال کاهش هزینه های مبادله دسته ای از گوشی های اندرویدی است

برخی از مدل های مک و آیپد نیز دارای تخفیف بودند.عکس: اونور بینایی / Unsplash اخبار ناامید کننده ای برای هر کسی که در حال حاضر به فکر جایگزینی گوشی هوشمند اندرویدی خود با آیفون است، داریم. اپل به تازگی قیمت مبادله تعدادی از گوشی های محبوب گوگل و سامسونگ …