Animal Crossing: New Horizons – چگونه پروژه K را کامل کنید، KK Slider را به جزیره خود بیاورید و قفل زمین‌سازی را باز کنید

اخبار اپل


منبع: iMore

آخرین وظیفه مهمی که تام نوک از شما می‌خواهد در Animal Crossing: New Horizons انجام دهید Project K است. به طور کلی، از شما خواسته می‌شود که به زیبایی از جزیره بالا بروید تا کنسرت KK Slider را در خود جای دهید. این یک تلاش قابل توجه است که نیاز به صرف منابع زیادی بدون راهنمایی زیاد دارد. اما اگر موفق به انجام آن شوید، پاداش بزرگی در قالب ترافورمینگ دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد فضا را به دلخواه خود شکل دهید.

1. Resident Services را به یک ساختمان ارتقا دهید و با تام نوک صحبت کنید

خدمات اقامتی حیوانات در افق های جدید

منبع: iMore

برای رسیدن به این حد در بازی، باید Resident Services را از چادری به ساختمان دیگر ارتقا دهید. اگر هنوز آن را انجام نداده اید، به آن برسید! برای ارتقای خدمات Resident باید این کارها انجام شود:

  • چادر خود را به خانه ارتقا دهید
  • از سه روستای جدید دعوت کنید
  • ساخت نوک کرانی
  • پل بساز
  • سه روستای دیگر را دعوت کنید

خدمات اقامتی حیوانات در افق های جدید

منبع: iMore

وقتی همه این کارها را انجام دادید، تام را در ساختمان تازه ساخت Resident Services پیدا خواهید کرد. زمانی که با او صحبت می کنید، توضیحات مختصری از هر کاری که می توانید در ساختمان جدید انجام دهید به شما می دهد و سپس اشاره می کند که می خواهد برای Project K کار کند. اساساً هدف از این پروژه گرفتن KK Slider است. ، برای سازماندهی کنسرت در جزیره خود. برای انجام این کار، باید جزیره خود را به مکانی هیجان انگیزتر تبدیل کنید.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

عبور حیوانات از افق های جدید نحوه استفاده از Amiibo

منبع: iMore

تام نوک به شما خواهد گفت که علاقه مند است افراد بیشتری را به جزیره بیاورد. او از شما می خواهد که مکان مناسبی را برای کمپینگ انتخاب کنید. در اطراف جزیره خود بدوید و مکانی را برای ساختن کمپینگ انتخاب کنید. او روز بعد ظاهر می شود. اردوگاه در روز اول که باز است در دسترس نخواهد بود، بنابراین باید منتظر بمانید تا روز بعد کسی حاضر شود.

2. روستاییان جدید را دعوت کنید تا در جزیره شما زندگی کنند و خانه های بیشتری بسازید

عبور حیوانات از افق های جدید نحوه استفاده از Amiibo

منبع: iMore

اگر می خواهید KK را متقاعد کنید که در جزیره خود کنسرت برگزار کند، به افراد بیشتری برای زندگی در جزیره خود نیاز دارید. دو راه متفاوت برای جذب ساکنین جدید وجود دارد:

محل کمپینگ

اولین کمپینگی که در کمپ شما ظاهر می شود به صورت تصادفی انتخاب می شود. با این حال، در نهایت می توانید روستاییان خاصی را با استفاده از کارت های amiibo به جزیره خود دعوت کنید. با این حال، تا زمانی که توانایی استفاده از amiibo را باز نکنید، نمی توانید این کار را انجام دهید. هنگامی که کمپینگ در حال بازدید است، می توانید از او بخواهید که اقامت دائم جزیره شما شود. برخی از آنها به سختی به دست می آیند، بنابراین ممکن است لازم باشد چندین بار آنها را قبل از موافقت با درخواست دعوت کنید.

با بلیط Nook Miles به جزیره سفر کنید

همچنین می توانید با استفاده از بلیط Nook Miles روستاییان را به جزیره خود دعوت کنید. یک بلیط از NookStop به Resident Services به مدت 2000 مایل Nook بخرید و سپس با هواپیما به جزیره دیگری بروید. در حین سفر، ممکن است به سادگی با روستایی روبرو شوید که تا به حال ندیده اید. با آنها صحبت کنید و از آنها دعوت کنید تا در جزیره شما زندگی کنند.

خانه های جدید بسازید

عبور حیوانات از افق های جدید نحوه استفاده از Amiibo

منبع: iMore

برای جا دادن همه این روستاییان، باید چند خانه دیگر بسازید. با Tom Nook of Resident Services صحبت کنید. او مشتاق فروش زمین بیشتر برای مسکن است. برای هر مجموعه خانه ای که از او می گیرید باید 10000 زنگ به او بپردازید. پس از درخواست کسی، Nook Miles برای تلاش های شما بازپرداخت می شود. شما می توانید در مجموع 10 روستایی در جزیره خود داشته باشید، بنابراین به پس انداز ادامه دهید و قطعه های مسکونی جدید را تا زمانی که به حد مجاز برسید، راه اندازی کنید.

3. جزیره خود را ارتقا دهید تا از KS بازخورد دریافت کنید

پروژه عبور حیوانات از افق های جدید K

منبع: iMore

زمان برترین و زمان برترین بخش Project K، بالا بردن سطح ستاره ای رتبه شما در جزیره است. با Isabelle در Resident Services ثبت نام کنید تا ببینید رتبه بندی ستاره فعلی شما در جزیره شما چقدر است. او به شما اطلاع می دهد که برای بهبود عملکرد خود باید در چه زمینه ای کار کنید و توصیه های او کمی مبهم هستند و اغلب تکرار می شوند.

طولانی و کوتاه این است که شما مجبور خواهید بود خانه های بیشتری بسازید، روستاییان بیشتری را دعوت به نقل مکان کنید و با قرار دادن دکور و وسایل در همه جا ظاهر کلی جزیره خود را افزایش دهید تا امتیاز بهتری کسب کنید. احتمالا صدها هزار زنگ و چند روز طول می کشد تا کامل شود.

برخی از راه‌های کلیدی برای انجام این کار عبارتند از: عاری از علف‌های هرز، استفاده از انواع تزئینات در فضای باز، کاشت تعداد زیادی درخت و گل، و حصار کشیدن این باغ‌های جدید. ترمینال Nook Stop را برای دستور العمل های مناسب و ساختارهای چشمگیر کاوش کنید. باز کردن قفل فروشگاه Able Sisters نیز به شما رونق قابل توجهی می دهد، بنابراین سعی کنید در اسرع وقت این کار را انجام دهید.

پروژه عبور حیوانات از افق های جدید K

منبع: iMore

به ثبت نام Isabel در Resident Services هر روز ادامه دهید تا ببینید در اطراف جزیره خود چه کاری باید انجام شود. او هر بار نظراتی را که بازدیدکنندگان درباره جزیره شما نوشته اند می خواند. یک روز او یادداشتی را با امضای “KS” Nook می خواند و ایزابل به سرعت متوجه می شود که این بازخورد از طرف کسی نیست جز خود KK Slider.

سپس نوک از تلفن خود با KK تماس می گیرد. پس از مکالمه ای کوتاه، نوک به شما می گوید که این نوازنده مشهور فردا در جزیره شما ظاهر می شود.

4. در کنسرت KK Slider شرکت کنید

پروژه عبور حیوانات از افق های جدید K

منبع: iMore

KK Slider یک روز پس از تماس Nook در جزیره شما ظاهر می شود. وقتی این اتفاق می‌افتد، شما و روستاییانتان دور هم جمع می‌شوید و به آهنگ‌های عالی این توله‌سگ گوش می‌دهید که تیتراژ پایانی به پایان می‌رسد. او حتی آهنگ جدیدی به نام Welcome to Horizons را به شما خواهد داد. با ظهور به‌روزرسانی 2.0، برخی ویژگی‌های مخفی جدید مانند قابلیت تشویق در کنسرت‌های او با لمس یک دکمه اضافه شده است. آ دکمه.

KK Slider سپس به یکی از بازدیدکنندگان اصلی جزیره تبدیل شد و هر شنبه در مقابل خدمات رزیدنت ظاهر شد. او بیشتر روز را صرف پخش آهنگ هایی می کند که دوست دارد. اما بعد از ساعت 18 می توانید آهنگ خاصی را درخواست کنید. یک مزیت بزرگ در اینجا این است که حتی یک کپی از آهنگ درخواستی را به شما می دهد، که می توانید آن را به خانه ببرید و در استریو قرار دهید. تماشای اولین نمایش او همچنین به شما با Nook Miles پاداش می‌دهد و با ثابت شدن در اجراهای او درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

5. خرید مجوز برای ترافورماسیون در غرفه خدمات رزیدنت

پروژه عبور حیوانات از افق های جدید K

منبع: iMore

پس از پایان کنسرت، تام نوک با شما صحبت می‌کند و اپلیکیشن Island Designer را در اختیار شما قرار می‌دهد که قابلیت‌های زمین‌سازی را باز می‌کند. در ابتدا فقط می توانید مسیرهایی را ایجاد کنید. برای باز کردن مجوزهای زمینی خاص، باید Nook Miles را در Resident Services Pavilion بگذرانید. اما هنگامی که آنها را به دست آوردید، می‌توانید با حرکت رودخانه‌ها، تعمیر سنگ‌ها، راه‌اندازی مسیرها، و طراحی مجدد جزیره‌تان به مکانی عالی برای فرار دست به کار شوید. تمام مجوزهایی که می توانید خریداری کنید در اینجا آمده است:

مجوز ساخت قیمت
مجوز محوطه سازی 6000 نوک مایل
مجوز ساخت سنگ 6000 نوک مایل
مجوز مسیر با کاشی های قوسی 2000 نوک مایل
مجوز مسیر آجری 2000 نوک مایل
یک مسیر سیاه تاریک را در نظر بگیرید 2000 نوک مایل
مجوز مسیر شنی 2000 نوک مایل
مجوز راه سنگی 2000 نوک مایل
مجوز سفالین 2000 نوک مایل
مجوز راه چوبی 2000 نوک مایل
مجوز طراحی سفارشی 2000 نوک مایل

در کنسرت زندگی کنید

اکنون می دانید که چگونه می توانید KK Slider را به طور مرتب در جزیره خود ظاهر کنید. این یک راه عالی برای جمع آوری تمام آهنگ های او و ایجاد لذت بیشتر در بازی شما در روز شنبه است. موفق باشید با پروژه K! امیدوارم بتوانید به سرعت سطح ستارگان جزیره خود را بالا ببرید و از سگ مورد علاقه خود با گیتار امتیاز شگفت انگیزی از جزیره بگیرید.

پایه ای

عنوان Animal Crossingمنبع: نینتندومانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …

اخبار اپل
اکنون می توانید این شارژرهای Belkin و Otterbox MagSafe را مستقیماً از اپل خریداری کنید

شارژر GaN 70 واتی بلکین یک مورد جدید در فروشگاه اپل است. عکس: بلکین اپل از چهارشنبه شروع به فروش چندین لوازم جانبی دیگر از جمله شارژرهای قدرتمند و نسبتا مقرون به صرفه MagSafe از Belkin و OtterBox کرد. دیگر لوازم جانبی جدید در فروشگاه اپل شامل دوربین Eve Outdoor …