Animal Crossing: New Horizons hair – همه مدل‌ها و رنگ‌های مو

اخبار اپل


منبع: iMore

شاید در حال حاضر بازدید از آرایشگاه واقعی مورد علاقه خود آسان نباشد، اما همچنان می توانید شیک ترین قفل ها را در Animal Crossing: New Horizons بپوشید. در کنار تنوع بسیار زیاد گزینه های کمد لباس، این بازی به شما امکان می دهد موهای شخصیت خود را شخصی سازی کنید. اگرچه در اولین شروع بازی فقط هشت گزینه سبک و رنگ خواهید داشت، اما به تدریج با بهبود خانه و انجام کارهای مختلف، می توانید قفل گزینه های بیشتری را باز کنید. علاوه بر این، اکنون به لطف به روز رسانی به نسخه 2.0، مدل های موی بیشتری نیز وجود دارد. در اینجا نحوه افزایش توانایی های خود و تغییر ظاهر خود در یک هوس آورده شده است.

چگونه ظاهر خود را تغییر دهیم

مدل موی حیوانات در حال عبور از افق های جدید

منبع: iMore

Animal Crossing صریح ترین راه نیست و به شما می گوید که چگونه ظاهر شخصیت خود را تغییر دهید. برای امتحان چیزی جدید، ابتدا باید یک آینه بخرید. خوشبختانه، شخص باید خیلی زود آماده شود. فقط به بازدید از روستاهای خود ادامه دهید و ممکن است متوجه شوید که آنها یک دستور غذای DIY را با شما به اشتراک می گذارند. همچنین باید مراقب بطری های شسته شده در ساحل و پرواز بالن ها بر روی شما باشید. شما همچنین می توانید یک آینه برای فروش در Nook’s Cranny پیدا کنید.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

هنگامی که یک آینه ساختید، آن را در جایی در داخل یا اطراف خانه خود قرار دهید. سپس فقط به آن بروید و A را فشار دهید. به منوی شخصی سازی شخصیت هدایت می شوید که به شما امکان می دهد چشم، دهان، بینی، رنگ پوست، مو و مدل مو را تغییر دهید. متوجه خواهید شد که آینه علاوه بر هشت مدل مو که در ابتدای بازی باید از بین آنها انتخاب کنید، شش مدل موی اضافی به شما می دهد.

چگونه مدل مو و رنگ های جدید را باز کنیم

مدل موی حیوانات در حال عبور از افق های جدید

منبع: iMore

هنگامی که بازی را برای اولین بار شروع می کنید، هشت مدل مو و هشت رنگ مو برای انتخاب خواهید داشت. برای باز کردن قفل ظاهری اضافی، باید مقداری Nook Miles کسب کنید و Nook Miles + را باز کنید.

مدل موی حیوانات در حال عبور از افق های جدید

منبع: iMore

می توانید با انجام کارهایی مانند ماهیگیری، جمع آوری انبوه هیزم یا فروش چند مورد، به راحتی Nook Miles کسب کنید. اگر به Nook Miles بیشتری نیاز دارید و مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید، NookPhone خود را باز کنید و ببینید روی چه کارهایی می توانید کار کنید. برای باز کردن قفل Nook Miles +، بازیکنان باید وام چادر خود را بپردازند و به خانه ای نقل مکان کنند. پس از انجام این کار، تام نوک در مورد برنامه Nook Miles + به شما خواهد گفت.

پس از ذخیره مقداری Nook Miles و باز کردن قفل برنامه Nook Miles +، می توانید به پاویون سبز رنگ Nook Stop در گوشه سمت راست پایین Resident Services بروید. سپس Redeem miles from Nook را انتخاب کنید. چهار بسته مختلف مرتبط با مو وجود دارد که می توانید با Nook Miles خریداری کنید:

  • 8 مدل موی پاپ برتر – 2400 مایل گوشه
  • 8 مدل موی جالب – 2400 مایل گوشه
  • 8 رنگ موی شیک برتر – 3000 مایل گوشه
  • 6 مدل موی شیک برتر – 1800 مایل گوشه
  • 4 مدل موی عالی – 1200 مایل نوک

بنابراین برای باز کردن تمام مدل‌های مو و رنگ‌های موجود، باید در مجموع ۱۰۸۰۰ مایل Nook صرفه‌جویی کنید.

تمام مدل مو و رنگ

وقتی همه چیز باز است، 36 مدل مو و 16 رنگ مو برای انتخاب وجود دارد. چیزی که من دوست دارم این است که شما مجبور نیستید بین گزینه های مرد یا زن یکی را انتخاب کنید. شما فقط باید یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید. در اینجا تمام مدل‌های موی مختلف موجود در Animal Crossing: New Horizons آورده شده است.

8 مدل موی اصلی

در اینجا هشت مدل مو برای انتخاب در ابتدای بازی آورده شده است.

مدل موی متقاطع حیوانات اصلی

منبع: iMore

8 رنگ موی اصلی

اینها هشت رنگ موی اصلی هستند که هنگام شروع بازی می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

مدل مو Animal Crossing رنگ های اصلی

منبع: iMore

6 مدل مو آینه ای

این شش مدل مو هستند که به محض دسترسی به آینه قفل آنها باز می شود.

آینه مدل موی متقاطع حیوانات

منبع: iMore

8 مدل موی پاپ

اینها مدل موهای پاپ هستند که می توانید با Nook Miles خریداری کنید.

مدل موی متقاطع حیوانات پاپ

منبع: iMore

8 مدل موی جالب

اینها مدل موهای جالبی هستند که می توانید با Nook Miles خریداری کنید.

حیوانات برای عبور از حیوانات باحال

منبع: iMore

6 مدل موی شیک

در اینجا شش مدل موی وجود دارد که می توانید با 1700 نوک مایل بخرید. این مدل موها با آپدیت زمستانی در 18 نوامبر 2020 اضافه شدند.

مدل موی شیک Acnh

منبع: iMore

8 رنگ موی شیک

در اینجا هشت رنگ مو را می توانید با Nook Miles خریداری کنید.

مدل موی متقاطع حیوانات رنگ های شیک

منبع: iMore

4 مدل موی عالی

با صرف 1200 مایل نوک در غرفه، می توانید این چهار مدل موی عالی را خریداری کنید.

مدل موی عالی Animal Crossing

منبع: iMore

مدل موی هریت در جزیره هارو

مدل موی Acnh Harriet اوه نه

منبع: iMore

اکنون که به‌روزرسانی Animal Crossing 2.0 منتشر شده است، بازیکنان می‌توانند به جزیره هارو سفر کرده و هریت پودل صورتی را ملاقات کنند. او یک سالن در فضای باز راه اندازی می کند و برای شما یک مدل موی شگفت انگیز در روز درست می کند. او ارائه می دهد 7 مدل موی جدید جمع.

7 مدل موی هریت

هریت مدل موی حیوانات در حال عبور از افق های جدید

منبع: iMore

هنگامی که یک مدل جدید روی سر شما قرار می گیرد، هنگام تعامل با آینه به لیست مدل های موی موجود شما نیز اضافه می شود. اگر از مدل مویی که او برای شما می‌سازد خوشتان نمی‌آید، می‌توانید بگویید “اوه، نه…” و او آن را همانطور که قبل از لمس کردن بود برمی‌گرداند.

آرایشگاه حیوانات متقاطع

اکنون که می‌توانید تمام مدل‌های مو و رنگ موی ممکن را در Animal Crossing: New Horizons ببینید، می‌توانید برای به دست آوردن ظاهری که بیشتر دوست دارید کار کنید. اگر می‌خواهید گزینه‌های بیشتری برای شخصی‌سازی شخصیت خود داشته باشید، باید روی باز کردن قفل Nook Miles + کار کنید و تعداد زیادی Nook Miles را برنده شوید. امیدوارم بتوانید چشم انداز عالی خلق کنید!

اگر به‌دنبال عناوین بازی‌های عالی‌تر هستید، فهرست ما از بهترین بازی‌های نینتندو سوییچ را بررسی کنید.

پایه ای

عنوان Animal Crossingمنبع: نینتندو

سوئیچ بیشتری دریافت کنید

نینتندو سوییچ

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
نمایشگرهای iPhone SE 3 قبل از عرضه در آوریل یا می وارد تولید می شوند

اولین محصول اپل در سال 2022 نزدیک تر است.عکس: AB / Unsplash طبق گزارشی جدید، اپل این ماه تولید پنل های نمایشگر نسل بعدی آیفون SE را پیش از عرضه آن در اواخر آوریل یا اوایل ماه می آغاز خواهد کرد. انتظار می‌رود که این گوشی پایه جدید برای اولین …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
اولین نمایش “WeCrashed” با جارد لتو در Apple TV + در 18 مارس – این هم یک تیزر

WeCrashedاستریمر اعلام کرد، برنامه آینده Apple TV + که داستان شکست WeWork را روایت می کند، در 18 مارس پخش خواهد شد. سه قسمت اول این سریال در روز اول برای تماشا در دسترس خواهد بود و قسمت جدید هر جمعه تا پایان فصل هشت قسمتی از راه می رسد. …

اخبار اپل
اپل ارزش معاملات دستگاه های اندرویدی را کاهش می دهد

منتشر شده توسط Anu Joy در 19 ژانویه 2022 در Apple News اپل ارزش معاملات را برای چندین گوشی هوشمند اندرویدی تنظیم کرده است. علاوه بر این، دستگاه های خود اپل مانند آی پد و مک نیز با کاهش نرخ ارز مواجه هستند. معمول است که سازنده آیفون مقادیر مبادله …