Animal Crossing: New Horizons Storage House – چگونه فضای ذخیره سازی خود را به 5000 مورد افزایش دهید

اخبار اپل


منبع: iMore

مطمئناً فکر می کنم Animal Crossing یکی از بهترین بازی های Nintendo Switch است که تا به حال منتشر شده است. ساعت‌ها برای جمع‌آوری لباس، مبلمان، تزئینات و وسایل فصلی وقت صرف کردم. با این حال، چند ماه پیش، از فضای ذخیره سازی خانه خود نهایت استفاده را بردم، که باعث شد جزیره من بیشتر شبیه خوک‌خانه باشد. خوشبختانه، به‌روزرسانی زمستانی به تازگی منتشر شده است و به ما امکان می‌دهد فضای ذخیره‌سازی بیشتری را از تام نوک خریداری کنیم.

این محدودیت تاکنون 800 مورد بوده است، اما اکنون می توانید آن را به 2400 مورد افزایش دهید. در نهایت، در نهایت، من می توانم انبوه زباله هایی را که در همه جا جمع شده اند تمیز کنم و دوباره جزیره خود را نماینده خود کنم.

نمی دانید چگونه کابوس ماری کاندو را به یک واقعیت شگفت انگیز تبدیل کنید؟ در اینجا نحوه ارتقاء حداکثر فضای ذخیره سازی خانه خود به 2400 مورد در Animal Crossing آورده شده است.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بالاتر

نحوه افزایش ذخیره سازی Animal Crossing House به 2400 مورد

جزیره آکنه پراکنده

منبع: iMore

در این زمان شما به بالاترین روبنای خانه خواهید رسید. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، راهنمای ارتقاء خانه حیوانات متقاطع ما را بررسی کنید.

توجه داشته باشید: برای پرداخت هزینه این افزونه ذخیره سازی به 500000 زنگ در دسترس نیاز دارید. اگر برای دریافت مولا بیشتر به کمک نیاز دارید، نکات و ترفندهای ما را برای کسب درآمد سریع در Animal Crossing بررسی کنید.

 1. هنگامی که خانه شما حداکثر فضای ذخیره سازی 800 کالا دارد، به آنجا بروید خدمات مسکونی.
 2. با تام نوک صحبت کن.

  خدمات مسکونی در Acnh

  خدمات اقامتی Acnh Tom Nookمنبع: iMore

 3. به او بگویید می خواهید صحبت کنید برای خانه من.
 4. انتخاب بعدی فضای ذخیره‌سازی من را گسترش دهید.

  Acnh برای خانه من

  Acnh فضای ذخیره‌سازی من را گسترش دهیدمنبع: iMore

 5. برخلاف تمدیدهای قبلی خانه، بنا به دلایلی، تام نوک به شما نیاز دارد که این هزینه را از قبل پرداخت کنید و نمی تواند به شما وامی ارائه دهد. اگر مقدار پول مناسبی دارید، انتخاب کنید بله، بیایید آن را انجام دهیم!
 6. حالا فقط باید تا فردا صبح صبر کن.

  Acnh بله اجازه دهید آن را انجام دهیم

  عبور از حیوانات: افق های جدیدمنبع: iMore

ساخت برنامه افزودنی روز بعد به پایان می رسد و شما بلافاصله می توانید شروع به انتقال چیزهای بیشتری به مخزن کنید.

چگونه می توانم حافظه خود را به 5000 افزایش دهم؟

عبور حیوانات از New Horizons Storage

منبع: iMore

نینتندو در Animal Crossing Direct در اکتبر 2021 اعلام کرد که بازیکنان می توانند در به روز رسانی 2.0 که در 5 نوامبر 2021 ارائه می شود، فضای ذخیره سازی خود را به 5000 افزایش دهند. ما مطمئن نیستیم که چه مراحلی را باید بردارید یا چند زنگ دارید. . باید خرج کنید، اما اگر چیزی شبیه به روز رسانی فضای ذخیره سازی 2400 باشد، باید مقدار بسیار زیادی در Bank of Nook داشته باشید. به محض اینکه به‌روزرسانی کاهش یابد، راهنمای افزایش فضای ذخیره‌سازی خود به 5000 را اضافه می‌کنیم!

چگونه می توانم از سوله های ذخیره سازی استفاده کنم؟

سوله انباری Animal Crossing New Horizons

منبع: iMore

یکی دیگر از ویژگی‌های به‌روزرسانی 2.0، امکان خرید انبار ذخیره‌سازی با پول نقد Nook Miles است. این تکه مبلمان را می توان تقریباً در هر نقطه از جزیره خود قرار داد و به شما امکان می دهد بدون نیاز به پیاده روی تا خانه خود به انبار خود دسترسی داشته باشید. این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود جزیره خود را با رضایت تزئین کنید بدون اینکه مجبور باشید جریان خود را با نیاز به رفتن و جمع آوری اشیا قطع کنید.

برای استفاده از سوله ذخیره سازی، به سادگی پس از قرار دادن آن در خارج از جزیره خود، با آن تعامل کنید. شما می توانید انتخاب کنید که چیزی را دوباره در انبار قرار دهید یا چیزهایی را از فضای ذخیره سازی خارج کنید تا در جیب خود قرار دهید. هر چیزی که قرار می‌دهید یا از سوله ذخیره می‌کنید با فضای ذخیره‌سازی خانه شما هماهنگ می‌شود، بنابراین نگران گم شدن وسایل خود نخواهید بود.

انباشت آسان می شود

اکنون می‌دانید که باید چه کاری انجام دهید تا تام نوک فضای ذخیره‌سازی بیشتری را برای خانه‌تان به شما بدهد. با تعداد زیادی اسلات موجود، همه ما می‌توانیم شروع به تمیز کردن انبوه زباله‌هایی کنیم که در اطراف جزایرمان پرتاب کرده‌ایم تا دوباره آنها را نماینده کنیم. در تمیز کردن موفق باشید!

پایه ای

عنوان عبور از حیواناتمنبع: نینتندومانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …