Animal Crossing: New Horizons Turkey راهنمای روز – نکات و ترفندهایی برای فرانکلین، مواد تشکیل دهنده، آشپزی و دستور العمل های شکرگزاری DIY

اخبار اپل


منبع: iMore

یکی از بهترین چیزهای Animal Crossing: New Horizons این است که بازی همچنان به معرفی رویدادها و فعالیت های فصلی جدید سرگرم کننده در طول سال ادامه می دهد. در ماه نوامبر، روز ترکیه را با روستاییان خود جشن خواهیم گرفت و با قهرمان جدیدی به نام فرانکلین آشنا خواهیم شد. اکنون که آشپزی به بخشی از Animal Crossing تبدیل شده است، می توانید شروع به آماده سازی تعطیلات نفیس خود کنید.

توجه داشته باشید: برای شرکت در جشن های روز ترکیه، باید Resident Services را در بازی خود ارتقا داده باشید.

روز ترکیه چیست؟

آشپزی Acnh فرانکلین

منبع: iMore

در دنیای Animal Crossing، روز ترکیه شبیه به روز شکرگزاری است و فصل برداشت را در منطقه شما جشن می گیرد. بازیکنان در ایالات متحده این رویداد شکرگزاری را جشن خواهند گرفت، 25 نوامبر 2021. فرانکلین بخش مرکزی جشنواره عبور حیوانات گذشته بود، اما در نیوهورایزنز در مرکز روز ترکیه قرار دارد. احتمالاً نام او از بنجامین فرانکلین گرفته شده است. ببینید، افسانه ای در مورد پدر بنیانگذار آمریکایی وجود دارد که او می خواست بوقلمون به جای عقاب، پرنده ملی آمریکا باشد.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

روز ترکیه چه ساعتی شروع می شود؟

غذاهای روز بوقلمون Acnh

منبع: iMore

فرانکلین در جزیره شما خواهد بود 9 صبح تا نیمه شب 25 نوامبر 2021. ما نکاتی داریم که به شما کمک می کند تا برای ورود این دوست پردار آماده شوید.

در روز ترکیه چه کنیم فرانکلین، آشپز بوقلمون

آکنه فرانکلین

منبع: iMore

این پرنده در روز ترکیه در دهکده نزدیک به رزیدنت سرویس ساکن می شود و به شما اطلاع می دهد که فاقد مواد اصلی برای چهار غذای مختلف است. اگر بازیکن به او کمک کند تا مواد لازم را به دست بیاورد، به آنها پاداش های اضافی از Animal Crossing می دهد. اگر او را هم بیاوری مواد مخفی برای هر چهار غذا، دستور العمل های DIY را برای روز ترکیه برنده خواهید شد. بعد از اینکه فرانکلین غذای اصلی را آماده کرد، می توانید مواد مخفی را برای او بیاورید.

چگونه مواد لازم را برای روز ترکیه تهیه کنیم

روز بوقلمون پاشیدن Acnh

منبع: iMore

اگر مواد خاصی مانند کدو تنبل که چند روز طول می کشد در دسترس ندارید، می توانید تعدادی از روستاییان خود را تهیه کنید. برخی از روستاییان خود را در حال آشپزی در خانه های خود خواهید یافت و از شما می خواهند که ماهی خاصی برای آنها ببرید. اگر غذاهای دریایی مورد نیاز را بیاورید، نه تنها مواد لازم را به شما می‌دهند، بلکه سرنخ‌هایی نیز به شما می‌دهند که ماده مخفی فرانکلین چیست. به آوردن ماهی برای روستاییان خود ادامه دهید تا دستور العمل های بیشتری دریافت کنید و سرنخ های بیشتری به دست آورید. در اینجا انواع ماهی هایی وجود دارد که روستاییان شما ممکن است بخواهند:

  • بیس سیاه
  • کپور
  • کپور
  • ماهی خال مخالی
  • ماهی خاردار
  • جلبک دریایی
  • پوسته عمامه
  • بلوط
  • صدف
  • سوف زرد

نمی دانید کجا برای ماهیگیری بروید؟ هر آنچه را که باید در مورد این موجودات آبزی بدانید با ما بیاموزید راهنمای ماهی عبور حیوانات.

همه غذاها و مواد لازم برای روز ترکیه

به روز رسانی پاییز Acnh Franklin Food

منبع: iMore

هشدار اسپویلر: چهار غذا وجود دارد که فرانکلین برای پختن آنها در روز بوقلمون به کمک نیاز دارد. دو تا از دستور العمل ها بسته به اینکه در نیمکره شمالی یا جنوبی زندگی می کنید، مواد مختلفی دارند. اگر برایتان مهم نیست که یک تاپ درست کنید، می توانید بلافاصله شروع به جمع آوری مواد و مواد مخفی مورد نیاز برای روز بوقلمون کنید.

همه دستور العمل ها برای روز ترکیه، DIY جوایز روز ترکیه

12 آیتم وجود دارد که بازیکنان می توانند در روز ترکیه به عنوان جایزه برای کمک به فرانکلین جمع آوری کنند. برای دریافت دستور العمل های DIY، باید مواد مخفی هر چهار دستور غذا را به فرانکلین بدهید!

تصویر نام مواد / نحوه به دست آوردن
کاسرول برای روز ترکیه کاسرول برای روز ترکیه 8 قطعه آهن، 1 خشت
صندلی روز عبور حیوانات بوقلمون صندلی برای روز ترکیه 5 چوب، 2 چوب سخت، 2 چوب نرم
میز روز عبور حیوانات از بوقلمون جدول روزانه ترکیه 10 چوب سخت، 5 چوب نرم
شکل دادن میز روز گذر حیوانات بوقلمون چیدمان سفره روز ترکیه 4 خاک رس، 2 قطعه آهن
غرفه باغ روز عبور حیوانات از ترکیه غرفه باغ برای روز ترکیه 8 سنگ، 3 خشت
تزیینات روز حیوانات ترکیه تزیینات روز ترکیه 2 درخت مخروطی، 2 خاک رس، 5 علف هرز
آتشدان برای روز بوقلمون برای عبور حیوانات روز هیث ترکیه 1 آتش کمپ، 10 خاک رس، 30 سنگ
دکور گندم روز عبور حیوانات بوقلمون تزیین با گندم بوقلمون 10 علف هرز
گذر حیوانات روز فلورینگ ترکیه کفپوش برای روز ترکیه توسط فرانکلین برای تکمیل اولین دستور غذا داده شده است
دیوار روز عبور حیوانات از ترکیه دیوار برای روز ترکیه برای تکمیل دستور دوم توسط فرانکلین داده شده است
فرش حیوانات در حال عبور از بوقلمون برای روز فرش مخصوص روز ترکیه توسط فرانکلین برای پر کردن دستور سوم داده شده است
روز کرنوکوپیا در عبور حیوانات از ترکیه قرنیه به فرانکلین چهار ماده عالی بدهید

قفل فرش، دیوار، کف و قرنیه پس از تهیه هر یک از چهار دستور پخت به این ترتیب باز می شود. هر بار که یک ماده مخفی را به یک غذا اضافه می کنید، به طور تصادفی یکی از دستور العمل های روز بوقلمون را که خودتان انجام دهید باز می کنید.

تعطیلات شکرگزاری خود را آماده کنید

غذای رامن

منبع: iMore

با به روز رسانی Animal Crossing 2.0، بازیکنان اکنون می توانند غذاهای خود را بپزند، البته تا زمانی که به اجاق گاز و دستور پخت دسترسی داشته باشند. لازم نیست ترکیه معمولی و همچنین پوره سیب زمینی باشد. با هر کدام از غذاهایی که بیشتر دوست دارید میز بچینید. حتی می توانید با انتخاب یک ظرف از موجودی خود و سپس ضربه زدن، خلاقیت های خود را نمایش دهید. اگر با دوستان هستید، این یک عکس عالی برای روز دوستان خواهد بود.

اگر روز ترکیه را از دست بدهم چه می شود؟

کابینت Acnh Nooks Cranny

منبع: iMore

اگر نتوانستید بازی Animal Crossing را در روز شکرگزاری انجام دهید، همچنان می توانید همه دستور العمل های غذای خود را در ترکیه در روز بعد دریافت کنید. فقط به Nook’s Cranny بروید و کارت های دستور غذا را از کمد بخرید. کل مجموعه دستور العمل های روز بوقلمون “خودت انجام بده” 19800 زنگ برای شما هزینه دارد.

علاوه بر این، مبلمان روز ترکیه را می‌توان تا پایان نوامبر از صفحه نمایش فصلی Nook’s Cranny خریداری کرد.

نقشه آمیبو فرانکلین

فرانکلین آمیبو

منبع: iMore

کارت amiibo فرانکلینز Animal Crossing را می توانید از eBay خریداری کنید. هنگام بازدید از جزیره هاروی آن را اسکن کنید. شما می توانید در Photopia از این پرنده عکس بگیرید.

کارت روز ترکیه

کارت آمیبو عبور از حیوانات فرانکلین

فرانکلین

فرانکلین را دعوت کنید

فرانکلین در مرکز جشن روز ترکیه قرار دارد. اگر کارت amiibo او را دارید، می توانید او را به قهوه دعوت کنید یا عکس بگیرید.

روز عبور حیوانات از ترکیه با فرانکلین

در ماه‌های آینده در Animal Crossing چیزهای هیجان‌انگیزی پیش رو داریم. امیدواریم از انجام وظایف فرانکلین لذت برده باشید و منتظر رویدادهای تعطیلات بعدی باشید.

پایه ای

عنوان Animal Crossingمنبع: نینتندو

سوئیچ بیشتری دریافت کنید

نینتندو سوییچ

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …