iOS 15.2 به شما امکان می دهد لیست های پخش Apple Music را جستجو کنید

صدای فضایی با Dolby Atmos و Lossless Audio از ژوئن 2021 برای مشترکین Apple Music آمده است.
اخبار اپل


به زودی در دسترس همه قرار خواهد گرفت.
عکس: اپل

آخرین نسخه بتای iOS 15.2 اپل به کاربران اجازه می دهد برای اولین بار لیست های پخش Apple Music را جستجو کنند. به‌روزرسانی یافتن سریع آهنگ‌ها را آسان می‌کند، که باعث می‌شود فهرست‌های پخش مورد علاقه‌تان کمی سریع‌تر مرتب شوند.

این یکی از محبوب ترین ویژگی های لیست پخش Apple Music بود. با این حال، همانطور که کاربران اشاره کرده اند، این سرویس هنوز راه درازی در پیش دارد تا بتواند از نظر ویژگی های لیست پخش بتواند با رقبای خود پیشی بگیرد.

Apple Music شروع به جستجوی آهنگ ها در لیست پخش می کند

می توانید از کادر جستجوی اصلی در Apple Music برای یافتن آهنگ مورد نظر برای پخش استفاده کنید. اما اگر بخواهید آهنگ خاصی را که دیگر نمی خواهید از یک لیست پخش طولانی بشنوید، حذف کنید، چه؟ سپس همه چیز کمی پیچیده تر می شود.

تا به حال، تنها راه برای یافتن یک آهنگ خاص در لیست پخش Apple Music این بود که به معنای واقعی کلمه در لیست حرکت کنید تا زمانی که آن را پیدا کنید. اما در آخرین نسخه بتای iOS 15.2 که در روز سه شنبه بر روی توسعه دهندگان ظاهر شد، سرانجام اپل این مشکل را برطرف کرد.

اکنون امکان جستجو وجود دارد داخل لیست پخش Apple Music. فقط لیست پخش را باز کنید، سپس از کادر جستجویی که در بالای صفحه ظاهر می شود استفاده کنید تا آهنگ مورد نظر خود را به سرعت پیدا کنید.

یک قدم کوچک در مسیر درست

طرفداران موزیک اپل از این تغییر استقبال کرده اند – که مدت هاست به دنبال آن بوده اند – اما بسیاری در ردیت خاطرنشان می کنند که این سرویس همچنان فاقد تعدادی ویژگی لیست پخش محبوب است که مدت هاست در پلتفرم های رقیب در دسترس بوده است.

Apple Music هنوز لیست‌های پخش مشترک، مرتب‌سازی آهنگ‌ها یا گزینه‌های مشاهده جایگزین را دریافت نکرده است – ویژگی که مخصوصاً برای لیست‌های پخشی که شامل چندین آلبوم هستند مفید است. امیدواریم این موارد بعداً به Apple Music بیایند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …