Mario Kart Live: Home Circuit – آیا ارزش خرید دو یا چند کارت گرافیک را دارد؟

اخبار اپل


منبع: Rebecca Spear / iMore

Mario Kart Live: Home Circuit بازی مسابقه ای کلاسیک نینتندو را با معرفی مسیر و کارت ها به دنیای واقعی تغییر می دهد. حداکثر چهار بازیکن می توانند با یکدیگر رقابت کنند. مسئله این است که اگر می‌خواهید در مقابل افراد واقعی بازی کنید، نه فقط با حریفان مجازی در بازی، هر بازیکن باید نینتندو سوییچ یا سوئیچ لایت و کارت خود را داشته باشد. همانطور که می توانید تصور کنید، این می تواند بسیار گران شود.

اما آیا ارزش خرید بیش از یک کارت زنده Mario Kart برای بازی چند نفره را دارد؟ این واقعا به این بستگی دارد که چه کسی هستید و چگونه دوست دارید بازی کنید. در اینجا مواردی وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید تا به شما کمک کند تشخیص دهید آیا ارزش خرید چند ماشین Mario Kart Live را دارد یا خیر.

این منم، ماریو!

Mario Kart Live Mario

Mario Kart Live: Home Circuit – Mario Set Mario Edition

لوله کش قرمزپوش

Mario Kart Live به شما این امکان را می دهد که با استفاده از نینتندو سوییچ خود با یک ماشین کنترل از راه دور در اطراف خانه خود رانندگی کنید. حریفان مجازی برای رقابت با آیتم های زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند مقام اول را کسب کنید.

زمان لوئیجی است!

ماریو کارت زنده لوئیجی

Mario Kart Live: Home Circuit – Luigi Set Luigi Edition

L افسانه ای است

لوئیجی را در این دوره‌های بازی ویدیویی واقعیت افزوده شرکت کنید و یک بار برای همیشه ثابت کنید که او واقعاً برادر بهتری از این دو است.

آیا برای لذت بردن از Mario Kart Live به چندین ماشین نیاز دارید؟

Mario Kart Live Luigi Switch And Gate

منبع: Rebecca Spear / iMore

لازم نیست. همانطور که در بررسی خود از Mario Kart Live گفتم، این یک بازی جدید است که به بهترین شکل با دیگران به اشتراک گذاشته می شود. اما این بدان معنا نیست که شما به چندین خودرو نیاز دارید. در طول بخشی از آزمایشم، به نوبت یک ماشین را با افراد دیگر در خانه به اشتراک گذاشتم. همه اجازه داشتند در یک مسابقه بازی کنند و سپس نوبت مسابقه بعدی بود. تا زمانی که مردم صبور باشند و مایل به صبر باشند، می توانید تنها با یک ماشین RC لذت زیادی ببرید.

اگر قصد دارید یک ماشین کنترل از راه دور را با چند نفر به اشتراک بگذارید، پیشنهاد می کنم با سوئیچ متصل به تلویزیون خود بازی کنید تا همه افراد در اتاق بتوانند ببینند در بازی چه خبر است. کسانی که بازی نمی کنند می توانند با هم کار کنند و مسیری را برای شخصی که پشت فرمان است (به اصطلاح) ایجاد کنند.

Mario Kart Live Luigi Red Shell Plant Piranha

منبع: Rebecca Spear / iMore

اگر قصد دارید به تنهایی بازی کنید، نرم افزار به خوبی کار می کند و چیزهایی را برای کار کردن در اختیار شما قرار می دهد. کوبیدن کوپالینگ ممکن است سخت باشد، اما نه آنقدر که بخواهید موهایتان را بیرون بیاورید. بنابراین شما آماده خواهید بود تا بارها و بارها با آنها رقابت کنید. علاوه بر این، موانع مجازی را باز می‌کنید که می‌توانید در حالی که به بازی ادامه می‌دهید، آهنگ را سفارشی کنید. ناگفته نماند که جمع آوری سکه ها در مسیر به شما کمک می کند تا لباس های مجازی ماریو، لوئیجی و کارت های آنها را باز کنید. بنابراین چیزی برای سرگرم کردن بازیکنان انفرادی وجود دارد.

تفاوت بین یک و چند کارت

Mario Kart زنده ماریو و لوئیجی با دروازه

منبع: Rebecca Spear / iMore

من همچنین بازی را زمانی تست کردم که دومین ماشین Mario Kart Live RC حضور داشت. من و شوهرم مقابل هم بازی می‌کردیم و دقایقی می‌خندیدیم و مزخرف می‌گفتیم. واضح است که بزرگترین تغییر در بازی چند نفره Mario Kart Live این است که شما به جای رقابت با نرم افزار، با دیگران رقابت می کنید.

این من را سرگرم‌تر کرد، زیرا داشتن یک نفر دیگر برای بازی کردن، دلیلی برای برنده شدن به من داد. او همچنین به من کسی را داد که وقتی مشکلی پیش می آمد با او بخندم، مانند زمانی که گربه من درست در وسط مسیر راه می رفت، درست زمانی که ماشین RC شوهرم در پیچ بود. اگر فکر می کنید استفاده از چندین ماشین RC سرگرم کننده به نظر می رسد و مایل به خرج کردن پول هستید، این واقعا می تواند یک تجربه هیجان انگیز چند نفره اجتماعی را برای هر کسی که بازی می کند فراهم کند.

آیا باید چندین ماشین Mario Kart Live بخرم؟ به قیمت فکر کنید

Mario Kart Live ماریو و لوئیجی رو به جلو هستند

منبع: Rebecca Spear / iMore

همانطور که قبلاً گفتم، هر بازیکن به Nintendo Switch یا Switch Lite و ماشین Mario یا Luigi RC خودش نیاز دارد. اگر از قبل چندین کنسول سوییچ در خانه خود دارید، این امر کمی امکان پذیرتر به نظر می رسد. با این حال، خرید سیستم های بازی بیشتر فقط برای انجام این بازی حداقل 300 دلار پول نقد برای شما به همراه خواهد داشت.

سپس، البته، هر کارت به قیمت 100 دلار به فروش می رسد. اگر می خواهید چندین ماشین برای خانه خود تهیه کنید، این بسیار گران است. اگر این فراتر از بودجه شما است، یک گزینه جایگزین، انتخاب یک بازی مسابقه ای Nintendo Switch است که همه می توانند از همان سیستم بازی لذت ببرند.

آیا باید چندین ماشین Mario Kart Live بخرم؟ فضای مورد نیاز

دوره زنده Mario Kart

منبع: نینتندو

اگر می‌خواهید مسابقات Mario Kart Live را در خانه خود میزبانی کنید، واقعاً باید حداقل یک زمین بازی سخت 10 در 12 فوتی داشته باشید. ماشین‌ها روی کف‌های سخت و موکت‌ها یا فرش‌های کم قالیچه بهتر عمل می‌کنند. با این حال، آنها می توانند به راحتی روی الیاف شمع متوسط ​​تا بالا گیر کنند و مسابقه را ناامیدکننده کنند. ناگفته نماند که سیگنال وای فای محلی می تواند به راحتی توسط دیوارها و اشیاء بزرگ در خانه شما قطع شود، بنابراین شما به یک فضای باز و بزرگ برای بازی نیاز دارید. حتی جزیره آشپزخانه من، هرچند کوچک، برای شکستن سیگنال زمانی که بین من و کارت کارتم قرار گرفت کافی بود.

بازی بیرون چطوره؟

نینتندو می گوید نباید Mario Kart Live را بیرون بازی کنید. این احتمالاً به این دلیل است که اگر خاک، گل، آب، علف یا گرد و غبار روی چرخ‌های ماشین RC یا روی بدنه اصلی وارد شود، کارت‌ها ممکن است آسیب ببینند. با این حال، اگر در دسترس شما باشد، ممکن است بازی روی یک سطح سخت تمیز مانند کوچه یا زمین تنیس بی خطر باشد. فقط مطمئن شوید که با دقت بازی کنید و خطرات آسیب رساندن به این کارت های گران قیمت را در نظر بگیرید.

چه کسی بیشترین بهره را از Mario Kart Live خواهد برد؟

از آنجایی که این خرید بسیار گران است، خوب است در نظر داشته باشید که آیا ساعت ها و ساعت ها از آن لذت خواهید برد یا تجربه جدیدی خواهد بود که پس از یک یا دو بار استفاده فقط در کمد می اندازید.

شما باید چندین مجموعه Mario Kart Live بخرید اگر …

  • دوست دارید چیزهایی بسازید: دوستان و خانواده هایی که عاشق ساختن هستند، چه با بلوک، لگو یا پروژه های دیگر، از ایجاد دوره های جالب برای دیگران لذت بیشتری خواهند برد. من به شدت توصیه می‌کنم با چیزهایی مانند بلوک‌ها، مخروط‌ها و سایر اشیاء مرزهای پیست مسابقه ایجاد کنید.
  • شما از علاقه مندان به ماشین های RC هستید: اگر افراد خانواده شما از قبل دوست دارند با ماشین های مسابقه ای کنترل از راه دور بازی کنند، مطمئناً این چیزی است که می خواهید اغلب آن را استخراج کنید.
  • شما اغلب گردهمایی دارید: اگر مرسوم است که خانواده یا دوستان را برای مهمانی های خاص جمع کنید، پس داشتن چندین مجموعه Mario Kart Live Mario و Luigi یک فعالیت سرگرم کننده برای همه خواهد بود.
  • شما کلکسیونر همه چیز از نینتندو هستید: Mario Kart Live به طور جدی یکی از بزرگترین نمونه هایی است که نینتندو نینتندو است. اگر یک کلکسیونر مشتاق هستید، باید مجموعه ماریو و لوئیجی را انتخاب کنید.

شما مجبور نیستید چندین کیت Mario Kart Live بخرید اگر …

  • جایی نداری: تنظیم یک آهنگ مناسب می تواند دشوار باشد مگر اینکه فضای باز بزرگی برای کار داشته باشید. اگر مجبور به ایجاد یک منطقه بازی کوچک هستید، واقعاً فقط می توانید یک نوع آهنگ ایجاد کنید. همچنین، اگر مسیر خیلی کوتاه باشد، احتمالاً پیچ های باریک برای چند نفر خسته کننده خواهد بود.
  • شما ایده ایجاد مسیر مسابقه خود را دوست ندارید: نیمی از لذت با Mario Kart Live ایجاد دوره های جدید برای شما و دوستانتان است. اگر روند ساخت آهنگ جذاب به نظر نمی رسد، پس شاید باید فقط به مسابقه سنتی Mario Kart 8 Deluxe برای Nintendo Switch پایبند باشید.

ماریو کارت زنده ماشین های زیادی

این که آیا شما نیاز به خرید چندین مجموعه Mario Kart Live: Home Circuit داشته باشید، واقعاً به نحوه استفاده شما و خانواده یا دوستانتان بستگی دارد. اگر فکر می کنید این بازی ممکن است برای مدت طولانی توجه شما را جلب نکند، ممکن است لازم باشد به یک بازی Nintendo Switch که همه می توانند از همان صفحه لذت ببرند، بچسبید. این بسیار ارزان تر از خرید چندین کارتن خواهد بود.

با این حال، اگر شما و افرادی که می‌خواهید با عشق بازی کنید و دوست دارید با ماشین‌های RC یا سایر ابزارهای کنترل از راه دور بازی کنید، احتمالاً باید بیش از یک ماشین را خریداری کنید. همچنین فعالیت های سرگرم کننده ای را برای مناسبت های خاص مانند گردهمایی های خانوادگی، تولد و سایر مجالس انجام می دهد. بنابراین اگر اغلب گروه هایی از افراد را در خانه خود دریافت می کنید، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که در دسترس باشید.

این منم، ماریو!

Mario Kart Live Mario

Mario Kart Live: Home Circuit – مجموعه ماریو برای نینتندو سوییچ

لوله کش قرمزپوش

Mario Kart Live به شما این امکان را می دهد که با استفاده از نینتندو سوییچ خود با یک ماشین کنترل از راه دور در اطراف خانه خود رانندگی کنید. حریفان مجازی برای رقابت با آیتم های زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند مقام اول را کسب کنید.

زمان لوئیجی است!

ماریو کارت زنده لوئیجی

Mario Kart Live: Home Circuit – کیت لوئیجی برای نینتندو سوییچ

L افسانه ای است

لوئیجی را در این دوره‌های بازی ویدیویی واقعیت افزوده شرکت کنید و یک بار برای همیشه ثابت کنید که او واقعاً برادر بهتری از این دو است.

سوئیچ بیشتری دریافت کنید

نینتندو سوییچ

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …