Mario Kart Live: Home Circuit – بهترین راهنما

اخبار اپل


منبع: iMore

Mario Kart 8 Deluxe یکی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ در تمام دوران است و دلیل خوبی هم دارد. این یک بازی مسابقه ای احمقانه است که بازیکنان در هر سنی می توانند از آن لذت ببرند. اگر از طرفداران پر و پا قرص این بازی ها هستید، پس خبر خوبی وجود دارد!

دارندگان نینتندو سوییچ اکنون می توانند با استفاده از نینتندو سوییچ خود یک کارت کارت کنترل از راه دور با ماریو یا لوئیجی در دست رانندگی کنند. واقعیت افزوده و دوربین کارتینگ به شما این امکان را می دهد که با یک مسیر مسابقه در فضای فیزیکی تعامل داشته باشید. در اینجا هر چیز دیگری است که می خواهید در مورد Mario Kart Live: Home Circuit بدانید.

ریموت کنترل ماریو

جعبه مدار خانگی ماریو کارت زنده

Mario Kart Live: Home Circuit

کنترل از راه دور Mario on Switch

با استفاده از یک نینتندو سوییچ و یک ماشین کنترل از راه دور که شامل ماریو یا لوئیجی می شود، بازیکنان می توانند در حین تماشای مسیر و سایر حریفان از طریق صفحه نمایش سوییچ در فضای فیزیکی مسابقه دهند.

Mario Kart Live: Home Circuit چیست؟

Mario Kart Live Home Circuit

منبع: اسکرین شات نینتندو

این یک بازی واقعیت افزوده است که توسط Nintendo و Velan Studios ساخته شده است. بازیکنان با استفاده از کنسول سوئیچ خود، ماشینی را با دوربین داخلی در اطراف مکانی مانند خانه‌هایشان رانندگی می‌کنند. این بازی باعث می شود که سایر مسابقات اتومبیلرانی، اشیا و خود پیست مسابقه روی صفحه Switch ظاهر شوند.

قبل از اینکه بتوانید بازی کنید، باید یک فضای تمیز در خانه خود را تمیز کنید. از این گذشته، شما نمی خواهید چیزی به دور چرخ های ماشین بپیچد و چیزی را بشکند یا کفش اشتباهی داشته باشید که مسابقه شما را گیج کند.

Mario Kart Live: Home Circuit در جعبه چیست؟

جعبه زنده Mario Kart

منبع: iMore

Mario Kart Live شامل چندین چیز مختلف است، از جمله چند تکه مقوا که نیاز به مونتاژ کمی دارد. این چیزی است که در جعبه وجود دارد:

Mario Kart Live: Home Circuit چند نفره

بله، این بازی از چند نفره پشتیبانی می کند. حداکثر چهار بازیکن می توانند با یکدیگر رقابت کنند. با این حال، برای کار، هر بازیکن باید ماشین خود را با کنترل از راه دور، نینتندو سوییچ و یک کپی از بازی داشته باشد (خوشبختانه دانلود از فروشگاه اینترنتی نینتندو رایگان است). اگر برای تنظیم یک بازی چند نفره به کمک نیاز دارید، راهنمای بازی چند نفره Mario Kart Live ما را ببینید.

آهنگ خود را بسازید فضا را آزاد کنید و گیت ها را نصب کنید

Mklhc ایجاد آهنگ

منبع: نینتندو (اسکرین شات)

یکی از چیزهایی که Mario Kart Live: Home Circuit را بسیار منحصر به فرد می کند این است که اولین مسابقه ماریو است که به شما امکان می دهد شکل مسیر را تعیین کنید. این بازی دارای چهار دروازه مقوایی است که از 1 تا 4 شماره گذاری شده اند. برای راه اندازی مسیر، ابتدا باید فضایی را روی زمین خالی کنید و سپس گیت ها را به ترتیب عددی قرار دهید.

سپس به بازی بگویید که در حال ایجاد یک آهنگ جدید هستید. Lakitu روی صفحه ظاهر می‌شود و رنگ مجازی را روی چرخ‌های شما می‌ریزد، پس از آن باید از Nintendo Switch برای هدایت ماریو از طریق دروازه‌ها به ترتیب صحیح استفاده کنید. هنگامی که بازی مسیر مسیر را درک کرد، آماده شروع یک مسابقه واقعی هستید.

همانطور که در فضای فیزیکی در حال حرکت خواهید بود، می توانید از چیزهایی در اطراف خانه خود مانند بالش، اسباب بازی و سایر اشیاء برای ایجاد مسیر استفاده کنید یا به عنوان مانع در مسیر قرار بگیرید. برای بازی Mario Kart Live توصیه می شود که حداقل یک منطقه فوت 10×12 داشته باشید.

Mario Kart Live: Home Circuit آیا کارت روی فرش کار می کند؟

این کارت ها روی فرش هایی با سطل کم و کف سخت نسبتاً خوب عمل می کنند، اما می توان آنها را به راحتی به هر فرش یا فرش ضخیمی چسباند. مطمئناً یک سطح بازی بزرگ و سخت می خواهید تا از این بازی بیشترین بهره را ببرید. در غیر این صورت، ممکن است یک تجربه ناامید کننده داشته باشید. اگر در خانه خود فضای بازی بزرگ با کف سخت ندارید، ممکن است بخواهید یک تشک بخرید که بتوانید آن را روی فرش خود قرار دهید تا ناحیه سخت تری در مسیر ایجاد کنید.

Mario Kart Live: Home Circuit آیا می توانم از آن در خارج استفاده کنم؟

ماریو کارت فقط در داخل خانه زندگی می کند

منبع: iMore

نینتندو توصیه می کند که Mario Kart Live را در خارج از خانه بازی نکنید. اگر این کارتن گران قیمت را در خاک، گل، آب یا چمن برانید، می توانید برای همیشه به آن آسیب بزنید. علاوه بر این، اگر روی بتن یا سنگ واژگون شود، ممکن است خراشیده شود. اگر این دلیل کافی برای بازی در داخل خانه نبود، دیدن صفحه سوئیچ در بیرون بسیار سخت تر است. بنابراین واقعاً ایده بهتری است که از آن در داخل استفاده کنید.

عناصر موجود در بازی کارتینگ را در دنیای واقعی متوقف می کند و سرعت می بخشد

Mklhc Champ زنجیره ای

منبع: نینتندو (اسکرین شات)

این بازی AR Mario Kart آیتم های آشنا و همچنین موارد کاملاً جدید را به پیست مسابقه می آورد. پوسته‌های آبی، پوسته‌های قرمز، بلوپرها، موزها، باب‌امب‌ها و بسیاری موارد دیگر وجود دارند. یکی از عناصر کاملاً جدید شامل یک Chan-chomp قدرتمند است که بازیکن را به اطراف می کشاند. کارت واقعی برای پاسخ به این عناصر طراحی شده است، بنابراین اگر از اسفنج در بازی استفاده کنید، کارتینگ واقعی سرعت بیشتری خواهد داشت. توسط شخص دیگری مورد اصابت قرار بگیرید و کارت کارت کند می شود یا حتی برای لحظه ای متوقف می شود.

آیا می توانم با دیگران آنلاین بازی کنم؟

نه، Mario Kart Live فقط یک تجربه آفلاین محلی است. شما نمی توانید به صورت آنلاین با دیگران رقابت کنید و همچنین نمی توانید در سایر فعالیت های آنلاین بازی شرکت کنید. شما هم نمی توانید از بازی اسکرین شات بگیرید. این احتمالاً برای محافظت از حریم خصوصی شما است، زیرا این کار شامل گرفتن عکس از فضای داخلی خانه شما می شود. اگر می خواهید این تعاملات سرگرم کننده را با گربه های کارتینگ ثبت کنید، باید از یک کارت ضبط استفاده کنید.

کت و شلوار و کارت های قابل باز شدن

کارتهای لباس Mklhc

منبع: نینتندو (اسکرین شات)

بازیکنان با خرج کردن سکه‌های جمع‌آوری‌شده در طول مسابقات، قفل تیم‌های مختلف و پوسته‌های کارت‌بازی را باز می‌کنند. برخی از لباس‌ها لباس دزدان دریایی، لباس آشپز، لباس بابانوئل و لباس محقق برای ماریو یا لوئیجی است.

در مورد پوست کارت رفتن، یک کشتی دزدان دریایی، یک کوسه سبز، یک تراکتور و حتی یک شاتل فضایی وجود دارد. تمام پوست ها به سادگی آرایشی هستند و هیچ مزیت دیگری به رقابت اضافه نمی کنند.

چند نژاد وجود دارد؟

دژ Mklhc Boos

منبع: نینتندو (اسکرین شات)

در مجموع 24 مسابقه جایزه بزرگ از جمله جاده رنگین کمان، جزیره Ember، Boo Fortress و Cheep Cheep Reef برگزار می شود. شما با Bowser Jr و دیگر Koopalings رقابت خواهید کرد تا ببینید بهترین ورزشکار کیست. پس از باز کردن قفل تمام گزینه ها، می توانید تعیین کنید که آیا در حال مسابقه 50 سی سی، 100 سی سی، 150 سی سی یا 200 سی سی هستید. هرچه کلاس بالاتری را انتخاب کنید، کارت کارت شما در دنیای واقعی سریعتر خواهد رفت.

حالت‌های مسابقه دیگری نیز وجود دارد، از جمله حالتی که طرح خانه شما را منعکس می‌کند، یا حالت مسابقه سفارشی، که به شما امکان می‌دهد از بین فهرستی از موانع مانند Thwomps، Fire Bars، گیاهان پیرانا و موارد دیگر انتخاب کنید و آنها را در مکان‌های مختلف قرار دهید. مسیر . . سپس شما و دوستانتان می توانید رقابت کنید تا ببینید چقدر خوب کار می کنید.

Mario Kart Live: Home Circuit شخصیت های قابل بازی

دو ماشین مختلف با کنترل از راه دور وجود دارد – یکی با ماریو در فرمان و دیگری توسط لوئیجی. بازیکنان فقط به عنوان یک قهرمان کارت گرافیک محدود می شوند. اگرچه، همانطور که قبلاً گفتیم، می‌توانید قفل پوسته‌ها و لباس‌های کارتینگ مختلف را باز کنید تا چیزها را جذاب کنید.

ماشین های کنترل از راه دور چقدر بزرگ هستند؟

Mario Kart Live Luigi Do Swtich Birdseye View

Mario Kart Live Luigi Do Swtichمنبع: Rebecca Spear / iMore

آنها حدود 8.5 اینچ طول، 4 اینچ ارتفاع و 4.25 اینچ عرض دارند. این صفحه نمایش کمی کوتاه تر از نمایشگر اصلی نینتندو سوییچ است، اما زمانی که هر دو Joy-Con متصل هستند، به اندازه کنسول طولانی نیست. در این مورد، این کارت ها کمی کوچک هستند.

Mario Kart Live: Home Circuit آیا می توانید Nintendo Switch Lite را بازی کنید؟

Mario Kart 8 Deluxe توسط Switch Lite

منبع: iMoreMario Kart 8 Deluxe توسط Nintendo Switch Lite.

بله، می‌توانید Mario Kart Live: Home Circuit را روی Nintendo Switch یا Nintendo Switch Lite بازی کنید.

Mario Kart Live: Home Circuit تاریخ انتشار

Mario Kart Live: Home Circuit در 16 اکتبر 2020 منتشر شد. با این حال، یافتن آن در انبار ممکن است دشوار باشد، بنابراین با دیدن گزینه‌ای در دسترس، بهتر است به سراغ آن بروید.

ماریو به کارتینگ بازگشت!

Mario Kart Live Mario

Mario Kart Live: Home Circuit

تنها

مجموعه Mario Kart Live: Home Circuit با یک Mario Kart و یک دوربین و پرتو برای چهار گل ارائه می شود. در حال حاضر به دست آوردن این مورد دشوار است، اما ما مطمئن هستیم که با نزدیک شدن به شروع بازی، موارد بیشتری در دسترس خواهد بود.

وقت لوئیجی است!

ماریو کارت زنده لوئیجی

Mario Kart Live: Home Circuit

نه یک ویولن دوم

لوئیجی برای اینکه برادرش کلاه قرمزی از او سبقت نگیرد، به Mario Kart Live: Home Circuit نیز می پیوندد. مانند برادرش، کیت لوئیجی نیز به سختی پیدا می شود.

سوئیچ بیشتری دریافت کنید

نینتندو سوییچ

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گزارش می‌گوید که ارتقای بزرگ اپل OLED 2024 اپل به چیزی بیش از Pro می‌رسد

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که اپل می‌تواند نسل دوم آی‌پدهای OLED را در اواخر سال 2024 و پس از شایعه‌های منتشر شده OLED iPad Pro جدید خود عرضه کند. اطلاعات The Elec در این هفته ادعا می کند که Samsung Display در حال کار بر روی مذاکره برای عرضه …

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …