Master Macs در یک دوره 25 دلاری در طول فروش قبل از جمعه سیاه

اخبار اپل


با این بسته دوره مقرون به صرفه، هر آنچه را که باید در مورد مک بدانید بیاموزید.
عکس: Cult of Mac Deals

ارزش پیمایش در مک را دارد. چه بخواهید دستگاه‌های خانگی یا اداری خود را سر و صدا نگه دارید، یا با یک حرفه پرسود جدید به یک تکنسین کاملاً ماهر تبدیل شوید، دوره MacOS 11 پشتیبانی حرفه‌ای تأیید شده اپل می‌تواند هر آنچه را که باید بدانید را به شما آموزش می‌دهد.

و در طول فروش ما قبل از جمعه سیاه، اگر از کد استفاده کنید، می توانید این نرخ ACSP را فقط با 25.49 دلار (معمولاً 295 دلار) دریافت کنید. SAVE15NOV.

به یک فناوری ASCP Mac تبدیل شوید

این دوره گواهینامه همان چیزی است که می خواهید اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک مک را خودتان تعمیر کنید، به جای اینکه منتظر باشید شخص دیگری این کار را برای شما انجام دهد. شما به 12 ساعت آموزش تخصصی که توسط متخصصان iCollege ارائه می شود دسترسی کامل خواهید داشت.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه سرویس‌های مختلف مک را پیکربندی کنید، ویژگی‌های اساسی ماشین‌های مک مختلف را درک کنید و مشکلات را در صورت بروز عیب‌یابی کنید. دیگر انتظاری نیست معمولاً باید صدها دلار برای تعمیر رایانه خود بپردازید – یا هزاران دلار برای گذراندن چنین دوره ای در دانشگاه. اکنون می توانید به تنهایی و با سرعت خود یاد بگیرید و از آن دانش هر طور که می خواهید استفاده کنید. می توانید وارد IT شوید یا فقط از رایانه خود به روشی که برای استفاده ساخته شده است استفاده کنید.

هر کاربر مک می تواند از چنین بسته ای استفاده کند. از منظر شغلی، این دوره ها دانشی را که برای ورود به نیروی کار به عنوان یک نامزد رقابتی نیاز دارید، به شما منتقل می کند. مطمئناً می توانید با تجربه فنی که به تازگی کشف کرده اید شروع به کار در میزهای کمک کنید یا مدیر شبکه شوید. اما شما همچنین می دانید که چگونه از رایانه خود با ظرفیت کامل خود استفاده کنید – و می دانید که چگونه آن را در صورت خرابی تعمیر کنید. این چه در دفتر کار یا چه در خانه مفید است.

صرفه جویی در دوره آموزشی MacOS 11 پشتیبانی حرفه ای Apple Certified Support

بسیاری از کاربران مک خود را به ابتدایی ترین ویژگی های کامپیوترشان محدود می کنند، اما مجبور نیستند! این دوره را بگذرانید، زمان بگذارید و واقعاً به آن مسلط شوید و ببینید حتی با ابتدایی ترین مک چقدر کارهای بیشتری می توانید انجام دهید.

این تنها دوره مادام العمر با 12 ساعت آموزش است که هر آنچه را که برای دریافت گواهینامه Apple Support Pro باید بدانید را به شما آموزش می دهد. برای مدت محدودی در طول فروش جمعه سیاه ما، در صورت استفاده از کد، می‌توانید دوره آموزشی حرفه‌ای پشتیبانی معتبر اپل را با قیمت 25.49 دلار دریافت کنید. SAVE15NOV.

قیمت ها قابل تغییر است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …