Notability با به‌روزرسانی بزرگ جدید نسخه 11 رایگان است


Notability به‌روزرسانی بزرگ جدیدی برای نسخه 11 دارد، اما این تنها تغییری نیست که مردم متوجه آن خواهند شد – Notability اکنون با ویژگی باز کردن قفل اشتراک سالانه رایگان است.

Notability که قبلاً یک برنامه پولی بود، اکنون می تواند به صورت رایگان بارگیری شود و افراد بیشتری به آن دسترسی داشته باشند. با این حال، محدودیت‌های ویرایش و سایر ویژگی‌ها باعث می‌شود که افراد تا 14.99 دلار در سال برای دسترسی به کل برنامه در App Store آپلود کنند.

به عنوان یک برنامه رایگان، Notability بیش از هر زمان دیگری در دسترس است. نسخه رایگان همان تجربه Notability را که کاربران می شناسند و دوست دارند، با محدودیت های ویرایش و برخی ویژگی ها ارائه می دهد. برای تجربه یادداشت برداری نامحدود با محتوای ممتاز، کاربران می توانند اشتراک سالانه جدیدی را انتخاب کنند، معمولاً 14.99 دلار در سال، اما در حال حاضر با 11.99 دلار برای مدت زمان محدودی ارائه می شود. علاوه بر یادداشت برداری نامحدود، مشترکین به فناوری های پیشرفته مانند تبدیل ریاضی MyScript و محتوای خلاقانه جدید مانند گلایدر، برچسب و موارد دیگر دسترسی دارند.

آیا قبلاً کاربر Notability هستید که برای برنامه خود پیش پرداخت پرداخت کرده است؟ شما می‌توانید بدون پرداخت یک پنی دیگر به استفاده از آن ادامه دهید – حداقل تا 1 نوامبر 2022.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

از نظر ویژگی های جدید، Notability گالری را به دست آورده است که در آن افراد می توانند یادداشت های خود را برای دیدن همه پست کنند.

با انتشار Notability 11.0، برای اولین بار، کاربران می توانند یادداشت ها را به صورت عمومی در گالری Notability ارسال کنند و از خلاقیت جامعه لذت ببرند. گالری فرصت های نامحدودی را برای یادگیری و به اشتراک گذاری در برنامه باز می کند – کاربران می توانند ایده هایی را در مورد هر موضوعی جستجو کنند و از بیش از 15 میلیون یادداشت Notability در سراسر جهان الهام بگیرند.

سایر تغییرات شامل گزینه های سازمانی انعطاف پذیرتر، الگوهای دست ساز و مدیر صفحه بهبود یافته است. اطلاعات بیشتر در بیانیه مطبوعاتی موجود است، در حالی که پست جدید ترین اخبار اپل نیز ارزش خواندن دارد.

کاربران هم اکنون می توانند Notability را از اپ استور دانلود کنند. این بدون شک یکی از بهترین برنامه ها برای iPad و Mac در کاری است که انجام می دهد.

ما می‌توانیم با استفاده از لینک‌های خود در خریدها کمیسیون دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …