Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl: چگونه اپلیکیشن بررسی دوستی را دریافت کنیم

Pokemon Brilliant Diamond Shining Pearl Titles
اخبار اپل


Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl چهارمین بازسازی‌های بازی‌های پوکمون هستند که به همتایان اصلی خود ادای احترام می‌کنند، بازی‌هایی که مملو از ویژگی‌های هیجان‌انگیز بودند تا تعامل با پوکمون شما را لذت‌بخش‌تر کنند. یکی از این ویژگی ها Pokétch است، یک ساعت هوشمند اولیه با برنامه هایی که برای هر آموزشی مفید است. بازیکنان می توانند زمان را بررسی کنند، قدم های خود را بشمارند و حتی وضعیت دوستی خود را با پوکمون خود بررسی کنند. در اینجا نحوه دریافت برنامه Friendship Checker برای Pokétch خود آورده شده است.

می توانید Pokétch خود را با آن باز کنید Р روی کنترلر Nintendo Switch خود را فشار دهید و دکمه بزرگ سمت راست را فشار دهید تا در میان برنامه ها حرکت کنید. وقتی به برنامه Friendship Checker رسیدید، روی پوکمونی که می‌خواهید با دست بررسی کنید ضربه بزنید یا مکان‌نما را با چوب آنالوگ سمت چپ حرکت دهید و فشار دهید. آ از پوکمون مورد نظر قلب‌ها از پوکمون شما بیرون می‌آیند، که نشان می‌دهد چقدر با شما دوستانه هستند.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

اگر چه عدد صریحی که ارزش دوستی را نشان دهد نمی بینید، اما هر چه تعداد قلب ها بیشتر باشد، بهتر است. ویژگی دوستی بالایی برای پوکمون خاصی مانند Eevee لازم است تا در Espeon و Umbreon رشد کنند، بنابراین مطمئن شوید که از Pokémon خود مراقبت می کنید، اجازه ندهید آنها در جنگ غش کنند و در صورت نیاز به آنها مواردی مانند معجون بدهید. چنین.

دوستان تا آخر

هرچه دوستی شما با پوکمون بهتر باشد، شانس شما در جنگ بیشتر است. رفتار با پوکمون به گونه ای که با دوستان واقعی خود رفتار می کنید، می تواند تجربه Sinnoh شما را لذت بخش تر کند. آنها را بیرون بیاورید و با دوستان خود در این بازی شگفت انگیز به ماجراجویی بروید!

بیا بریم سینو!

الماس درخشان و مروارید درخشان

وارد یک ماجراجویی حماسی شوید

Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl بازسازی‌های عالی از عناوین محبوب Nintendo DS هستند که برای اولین بار در سال 2006 منتشر شدند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …

اخبار اپل
تا زمانی که این تخفیف ها معتبر هستند، مجموعه ای از AirPods را تنها با 100 دلار دریافت کنید

اگر به دنبال بهترین معامله موجود برای AirPods هستید، آمازون چند تخفیف دارد که ارزش بررسی آنها را در حال حاضر با گزینه هایی که فقط از 100 دلار شروع می شود دارند. قیمت ها پس از فروش تعطیلات با 100 دلار تخفیف برای مدل های منتخب به پایین ترین …