Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl: چگونه می توان پوکمون ها را دنبال کرد

اخبار اپل


Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl، بازسازی بازی های کلاسیک Diamond and Pearl، بازیکنان را با تعدادی ویژگی که در عناوین اصلی وجود نداشت، دوباره به منطقه Sinnoh معرفی می کند. یکی از این ویژگی‌های بدیع، امکان دنبال کردن شما توسط پوکمون است، همانطور که در بازی‌های قبلی پوکمون معرفی شد.

انجام این کار بسیار آسان است، اما متاسفانه در ابتدای بازی در دسترس نیست. محدودیت هایی وجود دارد و باید چند ساعتی را در بازی وقت بگذارید تا قفل آن باز شود. در اینجا نحوه وادار کردن پوکمون به دنبال شما در الماس درخشان و مروارید درخشان آمده است.

چگونه می توان پوکمون را در الماس درخشان و مروارید درخشان دنبال کرد

برای شروع، باید بازی را تا رسیدن به آن طی کنید شهر داغ. بسته به سرعتی که در ورزشگاه طی می کنید، ممکن است آنقدر طول نکشید، اما اگر برای کاوش و پرورش پوکمون خود وقت بگذارید، ممکن است چندین ساعت طول بکشد. مهم نیست چقدر طول می کشد، وقتی به مکان مشخص شده در نقشه بالا برسید، چند مرحله ساده وجود دارد.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

 1. من دارم میروم شمال از طریق شهر Hearthome تا زمانی که به آنجا برسید میدان دوستی.

  منبع: iMore

 2. که در میدان دوستی، از شما سوال می شود که آیا می خواهید برای مدتی با یک پوکمون “ناز” در پارک قدم بزنید.
 3. این یعنی شما نیاز خواهید داشت به طور کلیشه ای تر، یک پوکمون “بانمک”، مانند Pikachu یا Prinplup.
 4. پس از این پیاده روی کوتاه، از پارک خارج شوید.

شما قبلاً توانایی راه رفتن را باز کرده اید انواع از پوکمون خود را با شما. هیچ محدودیت دیگری برای راه رفتن با یک پوکمون زیبا وجود ندارد، اگرچه در هر زمان فقط به یک پوکمون محدود خواهید شد. پوکمون نیز باید یکی از شش موردی باشد که در این زمان خاص همراه خود دارید. در اینجا نحوه وادار کردن پوکمون به دنبال شما آمده است.

 1. مطبوعات ایکس برای نمایش منوی شما
 2. انتخاب کنید پوکمون بخش منو
 3. پیمایش کنید به پوکمونی که می خواهید راه بروید.
 4. مطبوعات آ از پوکمون
 5. حالا انتخاب کنید با هم قدم بزنید.

این است! اکنون پوکمون شما را دنبال می کند و به شما امکان می دهد با هم عکس بگیرید و بیرون بروید. در هر زمان می توانید به منو برگردید و همان پوکمون را انتخاب کنید تا آنها را به توپ خود بازگرداند، اگر به دلایلی نمی خواهید آنها دیگر شما را دنبال کنند. همانطور که می توانید تصور کنید، همه پوکمون ها به طور کامل مقیاس پذیر نخواهند بود، زیرا اگر برخی از آنها، مانند Gyarados، اندازه دقیقی داشته باشند، ناوبری موثر دشوار خواهد بود.

از ماجراجویی خود لذت ببرید

این دو بازی ممکن است بازسازی یک ماجراجویی کلاسیک باشند، اما این بدان معنا نیست که همه چیز همیشه آسان است. اگر تازه واردی هستید که می‌خواهید بفهمید چگونه در بازی‌ها شروع کنید، در اینجا چند نکته و ترفند برای مبتدیان در بازی Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl آورده شده است که چالش‌ها را بسیار کم‌تر می‌کند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …