Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl: چگونه Eevee را بگیریم و توسعه دهیم

Pokemon Brilliant Diamond Shining Pearl Titles
اخبار اپل


چه در حال بازی Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl یا یکی از بازی‌های قبلی پوکمون باشید، Eevee به لطف هفت تکامل یا Eeveelutions خود، همیشه یک موجود محبوب ضبط و توسعه بوده است. شما Eevee یا هیچ یک از تکامل‌های آن را در این مسیر پیدا نخواهید کرد، اما می‌توانید یکی از آن‌ها را در بازی دریافت کنید. در اینجا می توان یک Eevee را تهیه کرد و چگونه آن را در تمام Eeveelution های آن به جز یکی توسعه داد.

آیا Eeveelution جدیدی در Brilliant Diamond and Shining Pearl وجود دارد؟

خیر، Brilliant Diamond و Shining Pearl نسخه‌های بازسازی شده از Gen IV هستند و به همین دلیل به Pokédex و طرح‌بندی بازی اصلی نزدیک هستند. Eevee از نظر فنی در Pokédex اصلی بازی نیست، اما می‌توانید بعداً یکی از آن‌ها را در بازی دریافت کنید.

آیا سیلوئون در یک الماس درخشان و یک مروارید درخشان است؟

وقتی Diamond and Pearl در سال 2006 منتشر شد، Sylveon و کل Fairy هنوز ساخته نشده بودند. انواع افسانه ها واقعاً در Gen IV هستند، اما سیلوون نیست.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

کجا می توان Eevee را در الماس درخشان و مروارید درخشان پیدا کرد

  1. برای گرفتن Eevee، ابتدا باید همه را شکست دهید رهبران باشگاه و الیت فور.
  2. سپس به شهر سنجم و صحبت کنید پروفسور روون.
  3. حالا سر به شهر داغ.
  4. راه رفتن به خونه بچه و با او صحبت کنید
  5. او آن را به شما خواهد داد پیچکاما برای دریافت تمام Eeveelutions به موارد بیشتری نیاز خواهید داشت.

نحوه رشد Eevee با مرکز پرورش

اکنون Eevee را بگیرید و به شهر Solaceon سفر کنید. در بیرون می توانید پیرمردی کچل را ببینید که سرگردان است. با او صحبت کنید تا Eevee شما را در مرکز پرورش قرار دهد. پیاده روی کنید و هر چند دقیقه یکبار Eevee را چک کنید تا یک تخم مرغ بگیرید. هنگامی که هفت تخم Eevee دارید، با آنها در موجودی خود راه بروید تا زمانی که از تخم بیرون بیایند. اکنون آماده خواهید بود تا آنها را به Eeveelution های مختلف تبدیل کنید.

چگونه Eevee را توسعه دهیم

چگونه دوستی پوکمون را در الماس درخشان و مروارید درخشان بررسی کنیم

برای بررسی سطوح دوستی با پوکمون خود، باید به شهر Hearthome بروید، وارد ساختمان Pokémon Trainer Fanclub شوید و با زن در گوشه سمت چپ بالای اتاق صحبت کنید. او به پوکمون شما نگاه می کند و به شما می گوید که آنها چه احساسی دارند. در نهایت، شما توانایی بررسی سطوح شادی پوکمون خود را بدون کمک آن باز خواهید کرد.

چگونه اپلیکیشن Friendship Checker را دریافت کنیم

بازیکنان همچنین می توانند برنامه Friendship Checker را باز کنند و اتصالات پوکمون خود را هر زمان که بخواهند بررسی کنند. برای باز کردن قفل برنامه Friendship Checker، به Eterna City بروید، به Pokémon Center وارد شوید و با NPC در وسط اتاق صحبت کنید. اکنون می توانید با باز کردن برنامه Pokétch خود رابطه خود را بررسی کنید. اگر یک پوکمون در کنار آن دو قلب عظیم وجود داشته باشد، می توانید متوجه شوید که حداکثر دوستی را به دست آورده است.

کجا می توان Eeveelutions را در الماس درخشان و مروارید درخشان گرفت

Eevelutions را برای پرسه زدن در Grand Underground پیدا خواهید کرد. تا جایی که می توانید کاوش کنید و ببینید در این تونل های گسترده با چه پوکمون هایی روبرو می شوید.

ایو تو ذهنم

Eevee یکی از بهترین پوکمون ها است، زیرا می تواند به انواع مختلفی از بازی ها تبدیل شود. با هفت Eeveelutions در این بازسازی های Gen IV، باید زمانی را برای ارتقاء سطح و توسعه طیف Eevee اختصاص دهید تا همه آنها را بدست آورید.

بهترین باش

الماس درخشان و مروارید درخشان

با رهبران سالن های ورزشی و الیت فور مبارزه کنید

هشت رهبر در سالن بدنسازی و الیت فور وجود دارند که باید در منطقه سینو برنده شوند، از جمله قهرمان فعلی سینتیا. با تراز کردن بهترین تیم پوکمون که می توانید ایجاد کنید، همه آنها را دانلود کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیفون SE 2020
اخبار اپل
شایعات مربوط به زنجیره تامین حاکی از آن است که آیفون SE 2022 در ماه های آوریل تا مه عرضه خواهد شد

منتشر شده توسط Chandraveer Mathur در 19 ژانویه 2022 در Apple News به گفته راس یانگ، تحلیلگر زنجیره نمایشگر، تامین کنندگان اپل در این ماه تولید نمایشگرهای آیفون SE 3 2022 را آغاز خواهند کرد. او انتظار دارد که این دستگاه در ماه آوریل یا اوایل می سال جاری معرفی …

اخبار اپل
نمایشگرهای iPhone SE 3 قبل از عرضه در آوریل یا می وارد تولید می شوند

اولین محصول اپل در سال 2022 نزدیک تر است.عکس: AB / Unsplash طبق گزارشی جدید، اپل این ماه تولید پنل های نمایشگر نسل بعدی آیفون SE را پیش از عرضه آن در اواخر آوریل یا اوایل ماه می آغاز خواهد کرد. انتظار می‌رود که این گوشی پایه جدید برای اولین …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
اولین نمایش “WeCrashed” با جارد لتو در Apple TV + در 18 مارس – این هم یک تیزر

WeCrashedاستریمر اعلام کرد، برنامه آینده Apple TV + که داستان شکست WeWork را روایت می کند، در 18 مارس پخش خواهد شد. سه قسمت اول این سریال در روز اول برای تماشا در دسترس خواهد بود و قسمت جدید هر جمعه تا پایان فصل هشت قسمتی از راه می رسد. …