Splitter Critters و Dandara: Trials of Fear به زودی به Apple Arcade می آیند

Apple Arcade
اخبار اپل


کسانی که اشتراک Apple Arcade دارند، دو App Store Great با Splitter Critters و Dandara: Trials of Fear دریافت خواهند کرد و هر دو به زودی ارائه می شوند.

Splitter Critters به‌روزرسانی «+» خود را دریافت می‌کند و اکنون به نظر می‌رسد که عنوان محبوبی در میان مشترکان Appel Arcade خواهد بود – مخصوصاً کسانی که هنوز از نسخه اصلی لذت نبرده‌اند. این بازی اصلی در سال 2017 برنده بهترین بازی آیفون و جایزه طراحی اپل شد.

با کشیدن انگشت خود دنیا را تقسیم کنید و سپس آن را مرتب کنید تا موجودات به سفینه فضایی خود برگردند. سیارات رنگارنگ پر از خطرات، پازل های چالش برانگیز و مکانیک های خلاقانه را کاوش کنید که شما را به شیوه ای جدید وادارد. مناظر صوتی همهجانبه هر دنیا که بهترین تجربه را با هدفون تجربه می کنید، لحن سفر شما را تنظیم می کند.

Splitter Critters در iPhone و iPad پخش می شود و می توانید هم اکنون برای دانلود پیش ثبت نام کنید.

کسانی که به دنبال چیزی بیشتر از پلتفرم هستند، می‌خواهند Dandara: Trials of Fear را بررسی کنند، عنوان دیگری که درمان «+» دریافت می‌کند. این پلتفرمر 2 بعدی منحصر به فرد Metroidvania پر از جذابیت است و می توان آن را در iPhone، iPad و Apple TV بازی کرد.

دنیای نمک در آستانه فروپاشی است. شهروندان که زمانی ارواح آزاد بودند، اکنون مظلوم و منزوی ایستاده اند. اما همه چیز از دست نمی رود، زیرا از این اتر ترس یک قهرمان، پرتوی از امید برمی خیزد. نام او Dandara است.

گیمرها برای اجرای این عناوین به اشتراک Apple Arcade به مبلغ 4.99 دلار در ماه نیاز دارند یا یک بسته Apple One خواهند داشت. آنها همچنین بدون تبلیغات و خریدهای درون برنامه ای خواهند بود.

اگر می‌خواهید تجربه بازی Apple Arcade خود را ارتقا دهید، لیست ما از بهترین کنترلرهای بازی برای بازی‌های موبایل را بررسی کنید.

بازی ادامه دارد!

اپل آرکید

تعداد نامحدود بازی، یک قیمت

Apple Arcade بیش از صد بازی برتر دارد که هر هفته به طور منظم اضافه می شوند. اینجا چیزی برای همه وجود دارد و فقط 5 دلار در ماه برای هر چیزی که می توانید بازی کنید هزینه دارد!

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گزارش می‌گوید که ارتقای بزرگ اپل OLED 2024 اپل به چیزی بیش از Pro می‌رسد

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که اپل می‌تواند نسل دوم آی‌پدهای OLED را در اواخر سال 2024 و پس از شایعه‌های منتشر شده OLED iPad Pro جدید خود عرضه کند. اطلاعات The Elec در این هفته ادعا می کند که Samsung Display در حال کار بر روی مذاکره برای عرضه …

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …