Spotify با خرید جدیدی از کتاب های صوتی Apple Books را دنبال می کند


اسپاتیفای با آخرین خرید خود به تسلط خود در فضای صوتی ادامه می دهد.

این شرکت امروز اعلام کرد که Findaway را خریداری کرده است، یک پلتفرم توزیع کتاب صوتی که ایجاد و توزیع کتاب های صوتی را برای نویسندگان و داستان نویسان آسان تر می کند.

گوستاو سودستروم، مدیر ارشد تحقیق و توسعه Spotify، گفت که این خرید به “تسریع حضور Spotify در فضای کتاب های صوتی” کمک می کند.

“جاه طلبی Spotify این است که مقصد همه چیزهای صوتی برای شنوندگان و سازندگان باشد. خرید Findaway حضور Spotify در فضای کتاب های صوتی را تسریع می کند و به ما کمک می کند تا این جاه طلبی را سریعتر به دست آوریم. ما هیجان‌زده‌ایم که تیم Findaway، بهترین پلت‌فرم فناوری در کلاس و کاتالوگ کتاب صوتی قوی را با تجربه Spotify ترکیب کنیم تا فضای کتاب‌های صوتی را متحول کنیم، همانطور که با موسیقی و پادکست انجام دادیم.

به گفته اسپاتیفای، انتظار می‌رود بازار کتاب‌های صوتی از 3.3 میلیارد دلار فعلی خود بلافاصله پس از سال 2027 به 15 میلیارد دلار افزایش یابد.

Findaway یک اکوسیستم کامل کتاب صوتی را با یک پلتفرم و پیشنهاداتی که به نویسندگان، ناشران و کاربران این صنعت در حال رشد سریع خدمت می‌کند، راه‌اندازی می‌کند که انتظار می‌رود تا سال 2027 از 3.3 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار افزایش یابد. علاوه بر ارائه کاتالوگ بزرگ از عناوین محبوب، Findaway فعالانه در تلاش است تا کتاب‌های صوتی را از طریق ابزارهای فناوری پیشرفته در دسترس نویسندگان مستقل برای خلق و زنده کردن داستان‌هایشان دموکراتیک کند. ما قصد داریم از نوآوری‌های مهم Findaway در فضا استفاده کنیم و با ارائه هر آنچه که Spotify درباره سفارشی‌سازی و کشف می‌داند، رشد آن را تقویت کنیم، در حالی که در قالب، تحویل، ابزارهای سازنده و موارد دیگر نوآوری می‌کنیم.

در حال حاضر مشخص نیست که دقیقاً چه نتیجه ای از خرید Findaway حاصل می شود، اما می توان یک فرض منطقی را ایجاد کرد. این خرید مشابه Anchor است، یک پلتفرم پادکست که این شرکت چند سال پیش خریداری کرد. Anchor نه تنها ایجاد و انتشار پادکست‌ها را آسان‌تر کرد، بلکه بدیهی است که میزبانی این پادکست‌ها در Spotify آسان بود.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

Findaway احتمالاً به چیزی شبیه به این منجر می شود – راهی آسان برای ایجاد کتاب های صوتی و همچنین آپلود آنها در Spotify. به نظر می رسد یک پیروزی برای Spotify باشد زیرا همچنان به ساخت یک راه حل همه کاره برای تمام نیازهای صوتی شما ادامه می دهد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی Apple TV 4k
اخبار اپل
اپل پس از اخبار USC، UCLA مذاکرات خود را با Big Ten از سر می گیرد

منبع: Stephen Warwick / iMore یک گزارش جدید می‌گوید که تصمیم USC ​​و UCLA برای پیوستن به Big Ten، اپل را وادار کرده است که دوباره با مذاکرات در مورد قرارداد احتمالی استریم شرکت کند. ده بزرگ جمعه اعلام کرد که USC و UCLA از سال 2024 به لیگ ملحق …

اخبار اپل
لوت در حلقه‌ای گیر می‌کند که سعی می‌کند نمایشی شایسته ستاره خود بسازد [Apple TV+ recap] ★★★☆☆

کمدی جدید Apple TV+ غارت کردن این هفته به حالت کنترل آسیب می رود، زیرا پارک موضوعی که مولی مالک آن است دچار یک فاجعه عمومی می شود و میلیاردر باید دارایی های خود را پس از طلاق بررسی کند. سوفیا به یک جلسه مهم می رود، نیکلاس به یک …

اخبار اپل
این شرکت اعتراف می کند که کارمندان TikTok در چین می توانند داده های شما را ببینند

به نظر می‌رسد TikTok اعتراف کرده است که کارمندان خاصی در این شرکت مستقر در چین وجود دارند که می‌توانند از طریق کاربران آمریکایی به آن‌ها دسترسی داشته باشند که این امر باعث اعتراض سناتورهای جمهوری‌خواه شد. TikTok نامه ای به 9 سناتور آمریکایی ارسال کرده است که پلتفرم ویدیوی …