Spotify به درخواست ادل، گزینه پیش فرض shuffle را از صفحات آلبوم حذف می کند

اخبار اپل


Spotify پس از درخواست ادل مبنی بر حذف دکمه توهین آمیز زدن از تمام صفحات آلبوم، به طور پیش فرض پخش آلبوم ها را متوقف کرد. اکنون می توانید با فشار دادن دکمه پخش آهنگ ها را به ترتیب پخش کنید.

پیش از این، برنامه پخش موسیقی فقط به شما امکان می داد آهنگ های یک آلبوم را با هر ترتیب پیش فرض پخش کنید. از سوی دیگر، اپل موزیک همیشه به کاربران این امکان را می دهد که به صورت متوالی موسیقی را در یک آلبوم پخش کنند. ادل از طرفداران استفاده از حالت زدن Spotify نبود. او در توییتی نوشت: «هنر ما داستانی را بیان می‌کند و داستان‌های ما باید همانطور که در نظر داشتیم گوش داده شود».

و Spotify پاسخ داد: “همه چیز برای شما.”

سخنگوی پلتفرم پخش موسیقی محبوب اعلام کرد که Spotify اجرای یک ویژگی جدید Premium را آغاز کرده است تا پخش متوالی را به گزینه پیش فرض برای همه آلبوم ها تبدیل کند. برای کسانی از شما که هنوز هم می‌خواهید آهنگ‌ها را با هم ترکیب کنید، برای وحشت ادل، می‌توانید به نمای «در حال پخش» بروید و کلید «shuffle» را انتخاب کنید.

با این حال، اجازه ندهید تعامل بین ادل و اسپاتیفای شما را فریب دهد. این خواننده بریتانیایی رابطه خوبی با سرویس های استریم نداشت. در سال 2015، او تا آنجا پیش رفت که پخش آلبوم «25» خود را مسدود کرد، اگرچه در نهایت به سرویس های پخش موسیقی بازگشت. Spotify ممکن است این را به خاطر داشته باشد و ممکن است نخواهد به سمت اشتباه ادل برگردد.

تغییر جدید نزدیک به انتشار آلبوم جدید ادل “30” است. تک آهنگ او “Easy on Me” که بخشی از آلبوم بود، رکورد Spotify را برای اکثر استریم های جهانی در یک روز شکست.

آیا از تصمیم Spotify برای حذف گزینه shuffle پیش فرض خود برای اطمینان دادن به ادل استقبال می کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

[Via BBC]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …