T-Mobile از تخفیف 100 دلاری اپل واچ سری 7 برای مشتریان خودداری می کند

اخبار اپل


اپل تبلیغاتی را در وب سایت خود تبلیغ می کند که در آن مشتریان T-Mobile واجد شرایط تخفیف 100 دلاری برای اپل واچ سری 7 هستند. گزارش شده است که برخی از مشتریانی که از این پیشنهاد استفاده کرده اند از تخفیف وعده داده شده خودداری کرده اند. با این حال، وب سایت اپل همچنان این تبلیغات را که از 8 اکتبر تا 31 دسامبر اجرا می شود، فهرست می کند.

طبق شرایط فروشگاه آنلاین، مشتریان می‌توانند «برای مدت محدودی یک اپل واچ با GPS + Cellular را مستقیماً از اپل خریداری کنند و پس از فعال‌سازی اپل واچ جدید خود بر روی داده‌های واجد شرایط جدید T-Mobile، یک Mastercard اعتباری مجازی 100 دلاری دریافت کنند.» متأسفانه برخی از مشتریانی که سعی کردند از مسترکارت مجازی پول نقد کنند، موفق نشدند.

این پیشنهاد تبلیغاتی قول می‌دهد که مشتریان واجد شرایط پس از فعال‌سازی Apple Watch Series 7، یک ایمیل تأیید دریافت خواهند کرد. اعتبار قول‌داده‌شده باید پس از شش تا هشت هفته برسد. برخی از مشتریان T-Mobile این تخفیف را رد کردند و ادعا کردند که تیم پشتیبانی گفته است که این تبلیغات وجود ندارد.

بلومبرگ مارک گورمن در توییتی نوشت که این اپراتور به اشتباه مشتریان خود را از تخفیفی که سازنده آیفون تبلیغ کرده است رد کرده است.

در پاسخ به این توییت، برخی از کاربران آشفته تأیید کردند که آنها نیز همان ایمیلی را دریافت کرده اند که T-Mobile را رد کرده است. سایر کاربران توییتر ادعا می کنند که هنگام خرید مناظره برای T-Mobile به قیمت 200 دلار برای iPhone 13 با مشکلات مشابهی روبرو شده اند. موضوع پاسخ پر از مشکلات مشابهی بود که توسط مشتریان Verizon گزارش شده بود.

حساب پشتیبانی رسمی T-Mobile بارقه‌ای از امید و پاسخ را به حداقل سه مشتری ارائه کرد. در اینجا یکی از این پاسخ ها وجود دارد:

طبق گزارش ها، کارکنان پشتیبانی مشتری Verizon نیز این شکایات را بررسی کردند.

ادعای ما

به نظر می رسد این مورد سوء تفاهم شرکتی بین برندها در مورد شرایط دقیق اعطای تخفیف تبلیغاتی باشد. با این حال، اگر شما یکی از کسانی هستید که تحت تاثیر قرار گرفته اند، از شما می خواهیم از طریق توییتر و ایمیل با Verizon و T-Mobile تماس بگیرید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …