TSMC مودم 5G اپل را برای آیفون در سال 2023 تولید خواهد کرد

اخبار اپلجدید نیکی گزارش آسیا می گوید که اپل در حال ایجاد “همکاری نزدیک تر” با TSMC برای ساخت مودم 5G خود برای آیفون در سال 2023 است. این گزارش با استناد به چهار نفر آشنا با این موضوع می گوید که اپل از گره 4 نانومتری TSMC برای تولید انبوه مودم 5G داخلی خود استفاده خواهد کرد. ، اگرچه در حال حاضر از تولید یک گره 5 نانومتری عقب مانده است.

برای همراهی با مودم، اپل اجزای RF و mmWave خود را نیز برای مودم می‌سازد. این شرکت همچنین در حال کار بر روی تراشه مدیریت انرژی خود برای مودم است.

تاکنون گزارش های متعددی مبنی بر استفاده اپل از مودم 5G خود در آیفون 2023 منتشر شده است. کوالکام تایید کرده است که تنها حدود 20 درصد از مودم مورد نیاز آیفون را در سال 2023 تولید خواهد کرد. این شرکت معتقد است اپل به استفاده از آن ادامه خواهد داد. مودم شما حداقل در برخی از نقاط جهان.

اپل در حال حاضر به شدت به کوالکام برای مودم استفاده شده در محصولاتش متکی است. این شرکت با توسعه مودم خود، وابستگی خود را به سازنده تراشه در سن دیگو کاهش خواهد داد. و مانند سایر تراشه‌های توسعه‌یافته توسط اپل، این امر باعث بهینه‌سازی بیشتر مودم آیفون با توجه به الزامات آن و اطمینان از ارائه عملکرد و کارایی برتر به این شرکت می‌شود.

این شرکت مستقر در کوپرتینو پس از سال ها بحث و جدل بین این دو، در سال 2019 با کوالکام به توافق گرانی دست یافت. این قرارداد به اپل اجازه می داد تا از مودم 5G کوالکام بر روی آیفون به عنوان بخشی از قرارداد شش ساله مجوز استفاده کند. این توافق همچنین اینتل را مجبور کرد که تجارت مودم 5G را ترک کند و این تیم در نهایت توسط اپل خریداری شد.

[Via Nikkei Asia]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …