آیا می خواهید سیاست حفظ حریم خصوصی اپل را بخوانید؟ نیم ساعت وقت بگذارید

اخبار اپل


اسناد مربوط به شرایط و ضوابط استفاده از محصولات و نرم افزارها معمولا طولانی و خسته کننده است و اسناد اپل نیز تفاوتی ندارد. به گزارش اینفوگرافیک از آمارشناساگر همچنان به خواندن شرایط و ضوابط ساخت اپل آیدی نشسته اید، باید نیم ساعت وقت بگذارید!

به گفته این وب سایت، اسناد اپل شامل 7314 کلمه است و با میانگین سرعت خواندن 240 کلمه در دقیقه، باید حداقل 30 دقیقه از ابتدا تا انتها را برای مطالعه صرف کنید.

در رتبه بندی عجیب بدترین قراردادهای مصرف کننده برای شرکت های فناوری، اپل در رتبه چهارم قرار دارد. اگر تعجب می‌کنید، مشخص شده است که مایکروسافت بدترین توافقنامه مصرف‌کننده را از نظر طول دارد که شامل 15260 کلمه است. برای زمینه، این تقریباً به اندازه یک رمان تخیلی است و خواندن آن یک ساعت طول می کشد. اینکه چقدر از توافقی که در این ساعت تندخوانی خواهید فهمید، بهترین حدس است.

قرارداد کاربر 8600 کلمه ای Spotify در رتبه دوم قرار دارد، در حالی که TikTok با سند 7459 کلمه ای خود در رتبه سوم قرار دارد. خواندن سند Spotify 35 دقیقه طول می کشد، در حالی که سند TikTok 31 دقیقه طول می کشد.

توافقنامه اینستاگرام 2451 کلمه ای سریع ترین خوانده شد و تنها در 9 دقیقه تکمیل شد.

جالبه، آمارشناس نگفت که اپل از کدام توافق مصرف کننده استقبال می کند. هنگامی که یک Apple ID جدید ایجاد می کنید، پیوندی به یک صفحه حریم خصوصی به شما نمایش داده می شود که به نوبه خود میکروسایت حریم خصوصی سازنده آیفون را باز می کند که شامل پیوندی به خط مشی رازداری کامل شرکت است. توافقنامه iCloud جداگانه است و بنا بر گزارش‌ها براساس کشور متفاوت است.

رسیدن به خواندن آسان، آمارشناس اشاره کرد که 97 درصد از افراد 18 تا 34 ساله اسناد را قبل از موافقت با آن نمی خوانند. با این حال، برای سه درصدی که ظاهراً اسناد خط‌مشی را خوانده‌اند، انتخاب کلمات اپل خواندن آن را نسبت به سایر سیاست‌هایی که معمولاً مملو از موارد قانونی هستند آسان‌تر می‌کند.

آیا شما جزء سه درصدی هستید که قبل از اینکه با آنها موافقت کنید، سیاست ها را مطالعه می کنید؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …