آیفون از نظر سهم و سود گوشی های هوشمند 5G در این بسته پیشتاز است

اخبار اپل


اپل همچنان در فروش گوشی های 5G از سامسونگ پیشی می گیرد.
تصویر: کیلیان بل / فرقه مک

بر اساس آخرین داده های یک شرکت تحقیقاتی، آیفون بزرگترین و سودآورترین گوشی هوشمند 5G در جهان است. با افزایش پذیرش 5G، اپل همچنان پیشتاز سامسونگ، اوپو، ویوو و سایر فروشندگان است.

این علیرغم افزایش تقاضا برای دستگاه های تاشو و گوشی های 5G مقرون به صرفه تر از برندهایی مانند Honor است.

اپل پادشاه گوشی های هوشمند 5G است

اپل به‌طور شگفت‌انگیزی با پارتی 5G تاخیر نداشت – به همان اندازه که با پذیرش 3G و 4G تاخیر داشت. اما این دیگر مهم نیست. از زمان عرضه آیفون 12 در سال 2020، کوپرتینویی بر عرضه گوشی های هوشمند 5G غالب بوده است.

و این در سال 2021 ادامه یافت. به گفته Strategy Analytics، اگرچه به نظر می‌رسید که سامسونگ ممکن است در مقطعی به عقب بیفتد، اما اپل مطمئناً پیشتاز بود زیرا تقاضا برای تلفن‌های هوشمند 5G در سه ماهه سوم سال 2021 رشد کرد.

آیفون حدود 25 درصد از کل فروش گوشی های هوشمند 5G در سه ماهه گذشته را به خود اختصاص داده است، در حالی که درآمد مجموع گوشی های 5G Oppo، Vivo و Xiaomi دو برابر بیشتر از دستگاه های 4G آنها است. اما همه چیز برای سامسونگ خبر بدی نیست.

اگرچه نتوانست از اپل پیشی بگیرد، اما این شرکت کره جنوبی با پشت سر گذاشتن Oppo به دومین تامین کننده بزرگ تلفن های 5G تبدیل شد. همچنین همچنان بر عرضه و درآمد گوشی های LTE تسلط دارد.

آیفون ممکن است در سال 2022 با رقابت جدیدی روبرو شود

اپل ممکن است در سال 2022 رقیب دیگری برای نگرانی داشته باشد. آنر، برند چینی که قبلاً متعلق به هوآوی بود، شاهد رشد سریع تر گوشی های هوشمند 5G در سه ماهه سوم امسال بود.

به نظر می رسد کنار گذاشتن هواوی حرکت خوبی برای این شرکت بوده و علاقه به گوشی های آن احتمالا در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت. در مقابل، رقیب محلی شیائومی شاهد کاهش تقاضا برای تلفن های 5G خود در اواخر سال 2021 بوده است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …