امروز در تاریخ اپل: «بگذار برف برود!» ۲۵ میلیونمین دانلود iTunes است

اخبار اپل


این یک معجزه کریسمس برای اپل است! (یا فقط بازاریابی خوب است.)
عکس: Ste Smith / Cult of Mac

امروز در تاریخ اپل: «بگذار برف برود!» ۲۵ میلیونمین دانلود iTunes است 15 دسامبر 2003: نزدیک به هشت ماه پس از راه اندازی فروشگاه موسیقی iTunes، اپل 25 میلیون دانلود خود را جشن می گیرد.

آهنگ مورد نظر؟ به اندازه کافی برای این زمان از سال، یک کاور از فرانک سیناترا * در کلاسیک کریسمس «بگذار برف! بگذار برف ببارد! بگذار برف ببارد!”

iTunes: موفق ترین فروشگاه آنلاین موسیقی

استیو جابز در بیانیه ای در آن زمان گفت: “با بیش از 25 میلیون آهنگ خریداری و دانلود شده تا کنون، فروشگاه موسیقی iTunes موفق ترین فروشگاه آنلاین موسیقی است.” طرفداران موسیقی تقریباً 1.5 میلیون آهنگ در هفته از فروشگاه موسیقی iTunes خریداری و دانلود می کنند که درصدی معادل 75 میلیون آهنگ در سال است.

پیش‌بینی‌های جابز به‌طور باورنکردنی دقیق بود. تا جولای بعد، اپل صد میلیونمین آهنگ خود را به نام “Somersault (ریمیکس Dangermouse)” در Zero 7 که توسط کوین بریتون از هایس، کانزاس خریداری شده بود، فروخت.

امروزه آیتونز در شمال 40 فروخته می شود بیلیون آهنگ‌ها، اگرچه دانلودها تحت الشعاع سرویس‌های استریم مانند Apple Music و Spotify قرار دارند.

فروشگاه موسیقی iTunes در سال 2003

در حوالی سال 2003، فروشگاه موسیقی آیتونز چیزی که امروز به نظر می رسد را ارائه کرد، یک کاتالوگ موسیقی نسبتاً کوچک “با بیش از 400000 آهنگ” و قیمت هر کدام 99 سنت. آنها از هر پنج شرکت بزرگ موسیقی و بیش از 200 لیبل مستقل می آیند.

اپل همچنین فروش گواهی های هدیه آنلاین iTunes و مکمل های تکمیلی را به ارزش بیش از 1 میلیون دلار پس از راه اندازی آنها چند ماه قبل در ماه اکتبر جشن گرفت.

اولین آهنگ iTunes دانلود شده شما چه بود؟ نظرات خود را در زیر بنویسید

* در بیانیه مطبوعاتی اپل با خطر سرزده بودن، آمده است که «اجازه دهید برف ببارد! بگذار برف ببارد! بگذار برف ببارد! “دانلود نسخه ای از فرانک سیناترا بود. در حالی که سیناترا نسخه ای از آهنگ را از می 1950 ضبط کرد که در سال 2002 ظاهر شد. کریسمس با موش ها آلبوم، نسخه بسیار معروف‌تر توسط دوست و دوست سیناترا، دین مارتین خوانده شد. من مطمئن نیستم که آیا اپل در اینجا اشتباه کرده است یا خیر!مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …

اخبار اپل
توسعه دهندگان اپ استور قبل از تمدید خودکار اشتراک با قیمت های بالا به رضایت کاربر نیاز ندارند

در 16 می، اپل بی‌صدا توسعه‌دهندگان را از ویژگی اشتراک جدیدی مطلع کرد که از طریق آن با افزایش قیمت اشتراک اپلیکیشن، مشتریان به‌طور خودکار شارژ می‌شوند. این ترتیب با نحوه کار اشتراک برنامه در حال حاضر متفاوت است. در حال حاضر هر گونه تغییر در قیمت به اطلاع مشترکین …