انتخاب خود را برای نوشتن با این بسته کپی رایتینگ با قیمت 40 دلار انتخاب کنید

اخبار اپل


با این گواهی کپی رایتینگ، کلمات خود را به ارزشی تبدیل کنید.
عکس: Cult of Mac Deals

نوشتن حرفه ای بسیار بیشتر از واژگان خوب و غلط گیر املای عالی است.

اگر می‌خواهید مقدمه‌ای دقیق برای نوشتن حرفه‌ای داشته باشید و یاد بگیرید که چگونه محتوایی ایجاد کنید که بتواند صورت‌حساب‌ها را پرداخت کند، باید بسته نرم‌افزاری کپی‌نویس دیجیتال All-In-One 2022 را در حالی که با قیمت 39.99 دلار در فروش است (قیمت معمول: 2200 دلار) بررسی کنید. ).

یاد بگیرید که یک کپی جذاب بنویسید

بسته گواهینامه کپی رایتینگ دیجیتال یک بسته 11 دوره ای است که به شما آموزش 24 ساعته در تمام زمینه های نوشتن حرفه ای می دهد. دانشی که ارائه می دهد چندین سال طول می کشد – و ده ها پروژه گیج کننده – تا خودتان یاد بگیرید.

اگرچه این بسته حاوی 24 ساعت دستورالعمل است، اما این بدان معنا نیست که شما آن را تنها در یک روز به پایان خواهید رساند. این 24 ساعت به صدها درس تقسیم شده است. بنابراین هر آنچه را که نیاز دارید بنویسید، قالب بندی کنید، ویرایش کنید و تمرین کنید.

دوره های این بسته بر اساس ترکیبی از مفیدترین و پربارترین مهارت های نوشتاری است که می توانید داشته باشید. از کلاس‌هایی مانند The Ultimate Copywriting Masterclass: Pro Secrets to Success لذت خواهید برد، که به شما مهارت‌هایی می‌آموزد که در همه جا مفید خواهند بود. و سپس استراتژی و برنامه ریزی بازاریابی محتوای B2B وجود دارد که می تواند شما را وارد صنعت حقوق و دستمزد تا سقف 100000 دلار کند.

در بسته گواهی کپی رایتینگ دیجیتال صرفه جویی کنید

همه این کلاس ها مادام العمر متعلق به شما هستند، اما این بدان معنا نیست که یادگیری آن یک عمر طول می کشد. هر چه زودتر بنویسید، تمرین کنید و کار کنید.

بسته گواهینامه کپی‌نویسی دیجیتال All-In-One 2022 را در حالی که با قیمت 39.99 دلار (معمولاً 2200 دلار) در حال فروش است، دریافت کنید. و اگر می خواهید در طرف دیگر توسعه محتوا کار کنید، یاد بگیرید که چگونه با این معامله چارچوب های آسان برای سایت ها بسازید!

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …