اولین نسخه بتای iOS 15.3 شامل تمام رفع اشکالات است

اخبار اپل


اپل آزمایش بتا iOS 15.3 و بسیاری دیگر را آغاز کرده است.
عکس: اد هاردی / فرقه مک

اپل نسخه بتای اولیه iOS 15.3 را دیرتر از زمان معمول روز جمعه به همراه نسخه مشابه iPadOS برای توسعه دهندگان منتشر کرد. تاکنون هیچ کس نتوانسته است راه حل کامل را ارسال کند، که عجیب نیست.

watchOS 8.4 beta 1 و tvOS 15.3 beta 1 نیز روز جمعه در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت.

iOS 15.3 در راه است

اعداد گردآوری آخرین نسخه‌های بتا iOS و iPadOS در شمارش معکوس تا «a» به «g» ختم می‌شوند، بنابراین انتظار نمی‌رود تا چند ماه دیگر عرضه کامل شود. به خصوص با نزدیک شدن به تعطیلات کریسمس و سال نو.

اما اینکه اپل دقیقاً چه چیزی را آزمایش می کند یک راز باقی مانده است. یادداشت های انتشار این نسخه بتا فقط می گوید: “هیچ یادداشت جدیدی برای این به روز رسانی نرم افزار بتا وجود ندارد.”

توسعه دهندگان هنوز هیچ تغییری ایجاد نکرده اند. به نظر می رسد iOS 15.3 beta 1 و iPadOS 15.3 beta 1 تنها دارای رفع اشکال هستند. همه می توانند حدس بزنند که آیا اپل ویژگی های جدیدی را در نسخه های بتا بعدی اضافه خواهد کرد یا خیر.

بتا بیشتر

شماره تلفیقی برای watchOS 8.4 beta 1 تازه منتشر شده به «f» ختم می شود، در حالی که شماره تلفیقی برای tvOS 15.3 beta 1 به «e» ختم می شود. اما هر چهار به‌روزرسانی این سیستم‌عامل‌های اپل احتمالاً همزمان، شاید در ژانویه (یا به احتمال زیاد در فوریه) عرضه شوند.

MacOS Monterey 12.2 beta 1 با شماره جمع آوری “f” روز پنجشنبه منتشر شد. انتشار عمومی آن نیز تا سال 2022 انتظار نمی رود.

تست 1، 2، 3

در حال حاضر iOS 15.3 beta 1، iPadOS 15.3 beta 1، watchOS 8.4 beta 1، tvOS 15.3 beta 1 و macOS 12.2 beta 1 فقط برای توسعه دهندگان هستند. اما اگر اپل از عادات قبلی خود پیروی کند، نسخه های بتا عمومی به زودی ظاهر می شوند. در همین حال، دسترسی به این پیش‌نسخه‌ها مستلزم پیوستن به برنامه توسعه‌دهنده سالانه ۹۹ دلاری اپل است.

همه این آزمایشات بتا چند روز پس از عرضه عمومی iOS 15.2، iPadOS 15.2 و watchOS 8.3 به همراه tvOS 15.2 و macOS 12.1 انجام می شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …