اولین هدفون AR/VR اپل ممکن است شبیه عینک اسکی باشد

اخبار اپل


اطلاعاتی که قرار است از اپل درز کند، نشان می دهد که هدفون AR / VR اپل بسیار شبیه به این خواهد بود.
عکس: RendersByIan

یک هنرمند مفهومی از شایعات مربوط به هدفون های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی اپل استفاده کرد و آنها را به طرحی احتمالی برای محصولی تبدیل کرد که می تواند در سال 2022 معرفی شود.

این مدل بدون شک حجیم است، اما نسبت به نسخه های رقیب Oculus، Valve و Sony کمتر است.

آیا View را می خرید؟

ایان زلبو به دلیل طراحی دستگاه های مفهومی اپل با کیفیت بالا شهرت زیادی به دست آورده است و آخرین پروژه او View است. این “فقط بر اساس نقاشی های اطلاعاتبه گفته زلبو.

این به انقضای فوریه 2021 برای هدفون های AR / VR اشاره دارد که شامل یک گیره منحنی است که توسط مواد مشبک به صورت وصل شده است و همچنین هدبندهای قابل تعویض.

گزارش بعدی توسط تحلیلگر معتبر Ming-Chi Kuo گفت که دستگاه دارای یک جفت نمایشگر میکرو OLED 4K و یک تراشه از نظر عملکرد پردازشی با M1 Mac خواهد بود. بسیاری از انواع حسگرها حرکات کاربر را تشخیص می دهند.

این دستگاه ممکن است در پایان سال 2022 منقضی شود، اگرچه ممکن است در اوایل سال اعلام شود. قیمت آن تا 3000 دلار خواهد بود اطلاعات.

منبع: RendersByIanمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …