اپل بازگشت به دفاتر را برای مدت نامعلومی به تعویق می‌اندازد و به همه کارمندان 1000 دلار می‌دهد.


مدیر عامل اپل، تیم کوک، روز چهارشنبه ایمیلی به کارمندان شرکت ارسال کرد تا تأیید کند که شرکت بازگشت خود به دفاتر را به تعویق می‌اندازد. او همچنین گفت که اپل به همه کارمندان 1000 دلار می دهد تا برای تجهیزات اداری خانگی خرج کنند.

اپل در ماه نوامبر به کارمندان خود گفت که انتظار می رود در اول فوریه به ایستگاه کاری خود بازگردند. اما با افزایش مجدد موارد کووید-19 در سراسر جهان، آن تاریخ “هنوز مشخص نشده است”.

اپل به کارمندانش می گوید در خانه بمانند

مانند بسیاری از شرکت‌ها در ایالات متحده، اپل در ماه مارس گذشته کارکنان اداری را به خانه فرستاد – و به آنها گفت که در آنجا بمانند – در حالی که همه‌گیری همه‌گیر شده بود. او از آن زمان چندین تاریخ را برای بازگشت به کار تعیین کرده است، اما بعداً دوباره آن را لغو کرد.

اپل در ابتدا قصد داشت برخی از کارمندان خود را در ماه مه گذشته بازگرداند، اما زمانی که این اتفاق نیفتاد، تاریخ هایی را در سپتامبر و سپس در اکتبر امسال تعیین کرد. آنها سپس به ژانویه و سپس در فوریه 2022 منتقل شدند.

با افزایش مجدد موارد کووید-19، به نظر نمی رسد که چنین باشد. کوک روز چهارشنبه به کارکنان دفتر ایالات متحده گفت که تاریخ بازگشت آنها “هنوز تعیین نشده” است و آنها باید در خانه بمانند.

او همچنین گفت که این شرکت به هر کارمند شرکت 1000 دلار می دهد تا برای تجهیزات اداری خانگی خرج کند. اخبار NBC خبرنگار زوئی شیفر، که بعداً تصریح کرد که پرداخت خواهد شد همه چیز کارمندان

این شامل کارگران خرده فروشی – حتی کسانی که می توانند سر کار بروند – می شود اما نه تامین کنندگان و پیمانکاران شخص ثالث.

اپل خواهان بازگشت کارکنان است

برخلاف سایر شرکت‌های فناوری، از جمله فیس‌بوک و توییتر، که به کارمندان می‌گفتند می‌توانند برای همیشه از خانه به کار خود ادامه دهند، اپل مصمم است که کارمندان را به دفاترشان بازگرداند. مقداری نقطه.

کوک موافقت کرد که با کارکنان اداری برای یک “محیط ترکیبی” سازش کند. اما علی‌رغم درخواست‌ها برای ترتیبات کاری انعطاف‌پذیرتر، او معتقد است که اپل باید به کارهای اداری سنتی‌تر بازگردد.

کوک در یادداشتی درونی در ماه ژوئن گفت: «یک چیز مهم در سال گذشته وجود نداشت: یکدیگر. “البته ویدئو کنفرانس فاصله بین ما را کم کرده است، اما چیزهایی وجود دارد که نمی توانیم بازتولید کنیم.”

من می دانم که من تنها کسی نیستم که در جلسات شخصی مان فاقد سر و صدای فعالیت، انرژی، خلاقیت و همکاری و احساس اجتماعی است که همه ما ایجاد کرده ایم.”

برای صادق بودن با کوک، اپل 5 میلیارد دلار برای ساخت دفتر مرکزی خود در اپل پارک که چند سال پیش افتتاح شد، هزینه کرد. قابل درک است که شرکت می خواهد از آن استفاده کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …