اپل به‌روزرسانی‌های گواهی آینده را به توسعه‌دهندگان اطلاع می‌دهد

توسعه دهنده Apple Mac Hero
اخبار اپل


منبع: جو کلر / آی‌مور

توسعه دهندگان باید قبل از تعطیلات برخی موارد را در نظر داشته باشند.

در به‌روزرسانی وب‌سایت Apple Developer، اپل اعلام کرد که برخی از به‌روزرسانی‌های گواهی برای سرویس Apple Push Notification (APN) و شناسه توسعه‌دهنده در دسترس خواهند بود.

توسعه دهندگان می توانند پیام کامل را در زیر بخوانند:

گواهی ارتباط با توسعه دهنده متوسط ​​اپل (G4)

گواهینامه های APN SSL توسط یک گواهی میانی جدید (Worldwide Developer Relations G4 sub CA) صادر می شود که منحصراً بر APN متمرکز است. هنگامی که گواهی جدید فعال و برای دانلود در دسترس است، می‌توانید از آن برای ارسال اعلان‌های فشار به برنامه‌ها (از جمله VoIP)، عوارض، وب‌سایت‌های سافاری و کارت‌های کیف پول اپل استفاده کنید.

گواهی متوسط ​​​​برای Apple Developer ID (G2)

گواهی‌های دیجیتالی که برای امضای بسته‌های نصب نرم‌افزار و macOS خود استفاده می‌کنید، توسط یک گواهی شناسه توسعه‌دهنده میانی جدید صادر می‌شوند که در ۱۶ سپتامبر ۲۰۳۱ منقضی می‌شود. گواهی‌های شناسه برنامه‌نویس جدید صادر شده مرتبط با گواهی‌نامه میانی جدید ممکن است برای امضای نرم‌افزار استفاده شوند. در Xcode 11.4.1 به بعد. اگر از Xcode 13.2 یا جدیدتر استفاده می کنید، گواهی به روز شده به طور خودکار با امضای نرم افزار پس از 28 ژانویه 2022 دانلود می شود. اگر از نسخه قبلی Xcode استفاده می کنید، می توانید گواهی را به صورت دستی دانلود کنید یا گواهی هایی ایجاد کنید که با نسخه های قبلی سازگار باشد. نسخه های Xcode Xcode.

اپل می‌گوید: «گواهی‌نامه‌های موجود تا زمانی که منقضی نشده یا باطل شوند، هر کدام که زودتر بیاید، به کار خود ادامه خواهند داد». به روز رسانی ها از سال آینده در 27 ژانویه 2022 انجام می شود.

برنامه‌نویسان می‌توانند درباره به‌روزرسانی‌های گواهی شناسه توسعه‌دهنده متوسط ​​و به‌روزرسانی‌های گواهینامه متوسط ​​برای پیوندهای برنامه‌نویس در وب‌سایت برنامه‌نویس اپل اطلاعات بیشتری کسب کنند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …