اپل تولید آیفون 13 را با یک چرخه آزمایشی در هند راه اندازی کرده است

اپل تولید آیفون 13 را با یک چرخه آزمایشی در هند راه اندازی کرده است
اخبار اپلاپل اکنون تولید آزمایشی آیفون 13 را در کارخانه فاکسکان در نزدیکی چنای هند آغاز کرده است تا ظرفیت تولید آیفون در این کشور را افزایش دهد. سازنده آیفون انتظار دارد تا فوریه 2022 تولید تجاری خود را در همان تاسیسات آغاز کند.

طبق گزارش‌ها، اپل پس از تضمین تحویل تراشه‌های نیمه‌رسانا در بحبوحه بحران جهانی نیمه‌رسانا، موفق به برنامه‌ریزی برای توسعه تولید آیفون خود در هند شد. این امر حضور آن را در بازار هند تقویت می کند و عرضه به بازار جهانی را افزایش می دهد، زیرا حدود 20 تا 30 درصد از تولید آیفون در هند به صادرات اختصاص دارد.

هفتاد درصد از تمام گوشی‌های هوشمندی که اپل در هند می‌فروشد، ساخت این کشور است. آیفون 12 و آیفون 11 در همان کارخانه فاکسکان در نزدیکی چنای، هند تولید می شوند، در حالی که آیفون SE در کارخانه Wistron در بنگالورو تولید می شود.

این شرکت فناوری مستقر در کوپرتینو قصد دارد تمامی گوشی های هوشمند خود را که پرفروش ترین هستند در این کشور تولید کند. وقتی صحبت از سری آیفون 13 به میان می آید، آیفون 13 پرفروش ترین دستگاه اپل در هند است و شاید به همین دلیل باشد که این شرکت اولین بار آن را تولید کرد. در واقع، این دستگاه به قدری محبوب است که فروش آن از آیفون 13 مینی بیشتر است، اگرچه دومی ارزان تر از این دو است.

اپل فقط آیفون 13 را در هند تولید می کند، نه مدل های پرو. در عوض، این شرکت این مدل‌ها را وارد کشور می‌کند و به همین دلیل تعرفه‌های زیادی را جذب می‌کنند که باعث گرانی بیش از حد آنها می‌شود.

[Via The Economic Times]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …