اپل تی وی + اولین فیلم جدید درام جدید “آواز قو” را معرفی کرد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


اپل تی وی + فیلم کوتاهی را برای فیلم دراماتیک جدید خود “آواز قو” منتشر کرد.

این داستان کوتاه شامل مصاحبه هایی با ماهرشالا علی، نائومی هریس و گلن کلوز است. می توانید تصویر زیر را ببینید:

چگونه یک تصمیم غیرممکن می گیرید – و تا چه حد می خواهید از افرادی که دوستشان دارید محافظت کنید؟ بنجامین کلیری، کارگردان آهنگ قو، با ستارگان ماهرشالا علی، نائومی هریس و گلن کلوز همراه می شوند تا در پشت صحنه درباره این موضوعات صحبت کنند. آهنگ قو را در سینما تماشا کنید و اکنون در Apple TV + پخش کنید.

این فیلم داستان کامرون (علی) را روایت می کند که پس از تشخیص بیماری صعب العلاج، تلاش زیادی برای مراقبت از عزیزانش می کند.

داستان “آواز قو” در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد، یک سفر احساسی و قدرتمند است که از طریق چشمان کامرون (ماهرشالا علی)، شوهر و پدری دوست داشتنی با بیماری لاعلاج تشخیص داده می شود که دکتر (گلن کلوز) راه حلی جایگزین برای او ارائه می دهد. تا خانواده اش را از غم حفظ کند. همانطور که کام تلاش می کند تا سرنوشت خانواده اش را تغییر دهد یا نه، او بیشتر از آنچه تصور می کرد در مورد زندگی و عشق می آموزد. آواز قو بررسی می کند که تا کجا پیش خواهیم رفت و چقدر حاضریم برای شادتر کردن زندگی برای افرادی که دوستشان داریم قربانی کنیم.

این فیلم از لحاظ احساسی گیرا و تامل برانگیز توسط کارگردان برنده اسکار بنجامین کلیری (“لکنت”) بر اساس فیلمنامه ای اورجینال نوشته کلیری ساخته شده و توسط Content Anonymous و Concordia Studio ساخته شده است. آدام شولمن («دفاع از یعقوب») و جیکوب پرلین («مستند جاناتان شگفت‌انگیز») به نمایندگی از محتوای ناشناس تهیه‌کنندگان هستند. جاناتان کینگ (“Stillwater”، “Dark Waters”) از طرف استودیو Concordia. ربکا برک (“موج”)؛ ماهرشالا علی و میمی والدز («پیکرهای پنهان») از طریق Know Wonder.

اگر تریلر فیلم جدید را ندیده اید، می توانید آن را در زیر تماشا کنید:

“آواز قو” هم اکنون از Apple TV + پخش می شود. اگر می خواهید فیلم را با بهترین کیفیت ممکن تجربه کنید، لیست ما از بهترین تلویزیون های اپل تی وی 2021 را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …